Appartementen Gorica I -
Krk Baška - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 65 per nacht Gorica 15, Krk Baška

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Modern ingerichte appartementen op slechts 5 minuten lopen van het prachtige Vela-strand, met een gedeeld buitenzwembad en barbecue. Het huis beschikt over 9 appartementen die voorzien zijn van een vaatwasser, kluis, airconditioning, internet en satelliet-tv. Bij elk appartement is één parkeerplaats beschikbaar. Huisdieren zijn niet toegestaan.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Let op: reserveringen zijn geldig van 01.04.-13.06. Mogelijkheid om minimaal 4 nachten te verblijven, in de periode 14.06.-05.09. minimaal 7 nachten, en in de periode 06.09.-06.10. minimaal 4 nachten. De prijzen worden weergegeven wanneer u de gewenste verblijfsdatum en het aantal personen invoert. De prijzen per seizoen kunt u vinden in de €-prijslijst (rechts, onder de foto's van de gewenste accommodatie-eenheid). Bijkomende kosten: toeristenbelasting (volwassenen 2,20 EUR/persoon/nacht; kinderen van 12-18 jaar 1,10 EUR/persoon/nacht) en inschrijfgeld (5 EUR/persoon/eenmalig). Bij een vaste reservering is het noodzakelijk om een aanbetaling (via bank) te doen van 30% van de totale prijs van het appartement. Het resterende bedrag voor de accommodatie, belastingen en registratiekosten betaalt u bij aankomst. Inchecken in het appartement is mogelijk vanaf 14.00 uur, uitchecken kan tot 10.00 uur.

Inlusief niet Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Annuleringsbeleid

Bij annulering van de reservering wordt de aanbetaling als annuleringskosten ingehouden.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 200 m
  • Centrum 100 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 200 m
  • Bank 100 m
  • Treinstation 75 km
  • Vliegveld 45 km
Soort strand
kiezelstenen
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Gorica I heeft 0 keer bekeken sinds 40567
Dragan Brnić Aanbieder vanaf 2020
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Gorica I
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Ante Crikvenica, Kvarner
Appartementen Horizont Ražanj (Rogoznica), De regio Sibrenik
Appartementen House Dijana Sevid, Regio Split
Appartementen Ađin Biograd na Moru, De regio van Zadar