Apartments Klemencic ligt in het rustige deel van Baška (Zarok), op slechts 200 meter van een van de mooiste stranden van de noordelijke Adriatische Zee en op 15 minuten lopen van de oude Baska-basiliek. We kunnen 4 appartementen aanbieden: 2 x A4 / 2 en 2 x A2 / 2. Alle appartementen hebben een volledig uitgeruste keuken, satelliet-tv, airconditioning en gratis WiFi (WiFi). Parkeerplaatsen zijn beschikbaar op het erf van het gebouw. We zijn blij dat we u vanaf onze zomer van 2016 ons vierde appartement op de begane grond van ons huis kunnen aanbieden. Nieuw appartement A4 / 2 (ID: 49605) bestaat uit 2 slaapkamers, 2 badkamers, een keuken en een woonkamer met een extra bed voor nog eens twee personen. Heeft een vaatwasser, een wasmachine ,. . Extra bed mogelijkheid - opklapbed op matraswielen die naar het appartement kunnen worden gebracht. Het kan worden gebruikt voor de 5e persoon in appartementen A2 / 2 of voor de 7e persoon in appartement A4 / 2. Gasten kunnen gebruik maken van een kinderbedje (op aanvraag), een kinderstoel / wieg (op aanvraag) en een babywieg (op aanvraag)
Lees meer Accommodatie eenhedenEen huisdier kost 10 EUR per dag. Een aanbetaling is vereist voor de reservering. Betalingen kunnen worden gedaan via bankoverschrijving, PayPal, Western Union of per post. Inchecken: vanaf 15.00 uur. Uitchecken: tot 10:00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Welkomstdrankje. Gebruik van onze wasserij -> Wasmachine bevindt zich niet in de appartementen ID: 30737, ID: 30738 en ID: 30740, maar u kunt onze wasruimte met 2 wasmachines gebruiken. De wasfaciliteiten bevinden zich in hetzelfde gebouw als dit appartement en hebben een aparte ingang vanaf de tuin. Opmerking: ID appartement: 49605 is een wasmachine.
We zijn net terug uit Baśka van Tomislav en zijn vrouw. Ik raad het met heel mijn hart aan. Zeer aardige, vriendelijke en behulpzame eigenaren. De appartementen zijn zeer goed onderhouden en schoon - volledig uitgerust. Fietsen en zwemplanken ter plaatse beschikbaar. Zeer dicht bij de zee, rustige en vredige buurt. Nogmaals hartelijk dank.
Ik beveel de appartementen aan, ik beveel de gastheer aan, vriendelijk, zeer behulpzaam. Je voelt je vanaf het begin verzorgd. Mijn appartement was van alle gemakken voorzien, bovendien werden we begroet met fruit en rakija, en de kinderen met een zoete lekkernij. SUP-board, fiets, wasserette ter plaatse. Letterlijk 3 minuten naar het strand, bakker, ijsrestaurant in de buurt. De eigenaar beantwoordt al uw vragen en adviseert u over de weg.
Bedankt Mariusz.
Perfecte locatie in een rustig deel van de stad. Zeer dicht bij het strand. De eigenaar is vriendelijk, aardig en zeer gastvrij. Appartementen super uitgerust, schoon. Het prachtige terras in het appartement, omgeven door groen, creëert ideale omstandigheden voor ontspanning. Perfecte plaats!!!
Beste Paulina. Ik ben blij dat alles in orde was en dat je een leuke vakantie hebt gehad in Baška. Tomislav :)
We zijn 6 keer in dit appartement geweest en komen hier altijd graag terug, Tomislav en zijn vrouw zijn geweldige mensen, alles is schoon en netjes. We willen niets anders, het is een goede plek voor ons, overal een beetje - meer, restaurants, bakker, consumptie, glijbanen, attracties, ijs, een klein restaurant voor fastfood direct aan het strand, gewoon geweldig. Alleen Klemencic appartementen voor ons
Dank u :))
De beschrijving van het appartement is volledig geschikt voor de werkelijke situatie en de locatie is ideaal - in een rustig deel van Baska, dicht bij het strand en niet ver van het centrum. Absoluut allemaal werden we schoon en netjes verwelkomd, en zo'n gastvrije, behulpzame en zorgzame gastheer wordt zelden gezien!
Heel erg bedankt Ana!
Het was een groot genoegen om gasten te zijn in Apartman Klemencic. Een geweldige plek om een heerlijke vakantie door te brengen en een heel aardige eigenaar. Ons volgende bezoek in Baska zal zeker in appartementen Klemencic zijn. Slechts 5 minuten lopen naar het prachtige strand. We bevelen deze plek aan iedereen aan.
Bedankt Ilona. Je bent altijd welkom.
Het was de eerste keer dat we vakantie doorgebracht in Baska en we weten dat we zullen terugkomen. Baška is prachtig en er zijn veel plaatsen, waar we nog willen gaan. Baška biedt veel entertainment voor mensen met veel soort eisen. Ofwel als je kijkt naar actieve hardlopen of fietsen vakantie, er zijn veel perfect in kaart gebrachte routes (gemaakt door Tsjechische Wandelclub Unie - de beste in de wereld), of als je kijkt voor luie vakantie, er zijn mooie lange strand met helder water zonder zee-egels met vele soorten van plezier, natuur strand, strand voor naturisten en speciale strand voor huisdieren. Als je kijkt naar rust vakantie kies appartementen aan het einde van Baška, maar maak je geen zorgen, er is 2,5km lange boulevard met de gebruikelijke nachtleven dicht bij (ongeveer. 10min lopen). Dat is het geval hebben we gekozen Apartments Klemencic. Het is in een rustige plaats aan het einde van Baska nog steeds heel dicht bij zee. Tomislav en zijn vrouw Lijana zijn erg vriendelijk, gastvrij en neemt je als je deel van hun familie zou zijn. Ze helpen verklaren u alles wat u nodig hebt en geven u tips voor goed eten als je daarom vraagt. Hun tweeling zijn schattig en aarzel niet om te spelen met je kinderen. We boekten het gehele huis als we waren 3 gezinnen. Alle appartementen zijn voorzien van alles wat u nodig heeft voor vakantie en schoon zijn modern ingericht.
Het was onze eerste vakantie in Baska, maar zeker niet de laatste. Onze kinderen zijn begonnen met het tellen van dagen tot de volgende vakantie. Alles was perfect en op zoek naar nog beter dan op de foto's. De eigenaren zijn erg vriendelijk en open. Ik kan deze plek ten zeerste aanbevelen voor iedereen.
We hadden een geweldige tijd hier. Tomislav is erg aardig, behulpzaam en vriendelijk. Het appartement is perfect met een goed uitgeruste keuken.
Alles was geweldig, Tomislav is een geweldige vent, vriendelijk - dat zijn hele familie. In het appartement is alles schoon, mooi. Ik adviseer iedereen. Dank Tomislave.
We werden zeer goed tevreden met appartementen. Prachtige stad, mooie zee, een prachtige natuur en vriendelijke mensen = de beste dingen voor succes vol te ontspannen.
Ik raad aan. Schone kamers.
Het appartement verbleven we in het voorjaar een vakantie. Schone en functionele kamers. Alles werkte zoals het hoort.