Apartments Laguna ligt halverwege het stadscentrum en het Dominicaanse klooster. Het huis ligt aan zee met een strand voor het huis. Elk appartement heeft een kamer met een tweepersoonsbed, een kamer met twee eenpersoonsbedden, een badkamer, een keuken en een groot terras met uitzicht op de zee. Het stadscentrum ligt op 150 meter afstand. Binnen een straal van 100 meter vindt u 3 a-la-cart restaurants met Dalmatische keuken en twee pizzeria's. Het restaurant op de begane grond is gesloten vanwege geluidsoverlast, dus de dichtstbijzijnde à-la-cart bevindt zich op 50 meter van het gebouw.
Lees meer Accommodatie eenhedenVoor de eindschoonmaak rekenen wij 50 euro. Voor de accommodatiereservering rekenen wij 30% van de totale prijs van het verblijf. Betaling op onze bankrekening. De rest (70%) betaalt u contant binnen 24 uur bij aankomst in het appartement. Toegang tot het appartement is na 15.00 uur en vertrek uit het appartement vóór 10.00 uur Informatie voor de betaling van de reservering - Naam van de ontvanger: Ljerka Marinkovic - Bank: Zagrebacka banka - RacunHR9123600003116865588 SWIFT: ZABAHR2X - BLZ: 1260405
Inlusief wel Toeristenbelasting.Het retourneren van de reservering, minus de kosten voor het overmaken van geld naar uw rekening (bankservice), is 45 dagen vóór de aankomstdatum mogelijk zonder opgave van de reden waarom het appartement wordt geannuleerd. Na die datum is het voorschot niet meer restitueerbaar. Indien u niet op de afgesproken aankomstdag verschijnt, kunnen wij het appartement eventueel aan andere gasten aanbieden.
De eigenaar van het appartement beschikt over twee kajaks (voor drie personen) en biedt deze gratis aan zijn gasten aan. Als u over een eigen boot beschikt, kunt u deze zonder extra kosten voor het huis parkeren. Appartementen "Laguna" beschikken over gehuurde parkeerplaatsen op de nabijgelegen parkeerplaats (zie luchtfoto). Elk appartement heeft één parkeerplaats en deze is bij de prijs inbegrepen - zonder extra kosten.