Modern appartement van 85 m2 op de begane grond van het huis met 2 slaapkamers - één met een tweepersoonsbed van 180 cm, de andere met een tweepersoonsbed van 160 cm en een slaapbank (voor 1 volwassene of twee kinderen). Op verzoek van de gast is het mogelijk om een babybedje bij te plaatsen. De woonkamer is ruim met een grote slaapbank voor nog 2 personen, een eetkamer, een moderne keuken met vaatwasser, een koelkast met vriesvak, een oven, een fornuis, alle benodigde apparatuur en serviesgoed, en een eetkamer. Er is ook een grote badkamer met een ligbad en een wasmachine aanwezig. Terras voor het huis met een overdekt tuinhuisje en een tafel met stoelen, een jacuzzi en ligbedden, en een barbecue in de tuin. Gratis parkeergelegenheid voor twee auto's. Gratis wifi. Woonkamer en beide kamers met airconditioning. Het strand ligt 150 meter verderop in de straat. Er is een winkel op 100 meter van het huis. Er zijn ook 3 strandbars/cafés op het strand, waarvan er één een speeltuin voor kinderen in de schaduw heeft. Solaris strandresort ca. 1 km van het huis met een strand, restaurants, aquapark en faciliteiten voor kinderen en volwassenen.
Lees meer Accommodatie eenhedenInchecken na 15.00 uur. Uitchecken tot 10.00 uur. Vooruitbetaling bij reservering = 30% van het totaalbedrag van de reservering door betaling op de bankrekening, de rest van het bedrag wordt betaald bij aankomst in het appartement. Schoonmaakkosten = 50 EUR.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Bij annulering van de reservering vindt geen restitutie van het voorschot plaats.
Voor gasten die met het vliegtuig aankomen op de luchthaven van Split of Zadar, is het mogelijk om tegen een toeslag vervoer naar het huis te regelen.