Appartementen Nimfa -
Čiovo Okrug Gornji - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 80 per nacht Kuzmica II 1a, Čiovo Okrug Gornji
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Nieuwe moderne appartementen, op slechts 40 meter van de zee en de hele zomer van entertainment en actieve vrijetijdsbesteding. De accommodatie is ideaal voor gezinnen met kinderen, want er is geen verkeer en een grote, groene tuin is een soort speeltuin. Rondom het huis ligt een mooie tuin verrijkt met mediterrane kruiden en bloemen, en draagt ​​bij aan een aangenaam verblijf. In de olijfgaard, die is gelegen in de tuin, een open haard, waar gasten gegrilde gerechten kunt bereiden. De inrichting is gelegen in een rustig deel van het eiland Brac, in de stad Trogir, in een kleine baai in nepoštednoj nabij Trogir en op 5 km van de luchthaven van Split.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 80 per nacht
ID: 29499 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (65 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 80 per nacht
Prijs vanaf € 80 per nacht
ID: 35870 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (65 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 80 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Prijs is 60-70 euro, afhankelijk van de periode van gebruik. Voor reservering is nodig om vooraf te betalen 20% van het totale bedrag en het saldo bij aankomst. Check in om 15:00 uur, uitchecken tot 12:00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 40 m
  • Strand 40 m
  • Centrum 200 m
  • winkel 50 m
  • Restaurant 20 m
  • Dokter 500 m
  • Apotheek 500 m
  • Bank 3 km
  • Postkantoor 500 m
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 3 km
  • Treinstation 20 km
  • Vliegveld 5 km
  • Haven 2 km
  • Sportactiviteiten 300 m
  • Discotheek 3 km
  • Casino 3 km
  • Nationaal Park 250 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

De eigenaren kunnen vervoer van de luchthaven, p leveren aan het appartement voor een vergoeding, en zijn altijd beschikbaar voor de gasten voor elke behoefte. Een lange en mooi strand resort biedt een scala aan mogelijkheden voor een actieve vakantie, entertainment, restaurants en andere attracties voor het hele gezin. U kunt een verscheidenheid aan boten, scooters, fietsen huren. Daarnaast is er ook een waterpark voor kinderen, boten trekken van een parachute, en er is een brede selectie van de georganiseerde dagtocht naar de eilanden (vis picknick), de Kornati-eilanden, in Medjugorje, de Krka watervallen, Split, Dubrovnik, Plitvice Meren ... .etc. Tussen Provincie en Trogir naast de weg, is het mogelijk om permanent rederij en gebruik 10 minuten van de navigatie, aankomst in het centrum van Trogir (de stad monument op de UNESCO

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Nimfa heeft 0 keer bekeken sinds 58651
Mirela Radic Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Nimfa
Opmerkingen
S
Uitstekend! 5/5
Sonja Litija,
Verbleven in A4+1 , Juni 2022 | Nimfa appartement

Geweldig appartement, zeer schoon en ruim. De keuken is perfect uitgerust, voldoende servies en ander keukengerei. Het terras is groot, met ligstoelen en omgeven door een prachtige plantage van lavendel en olijfbomen. De locatie ligt dicht bij het strand en het stadscentrum. Alles is binnen handbereik. De eigenaren zijn erg vriendelijk. Wij raden aan!

Reactie vertaald uit het sloveens - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
G
Uitstekend! 5/5
Gołdynek Bełchatów,
Verbleven in A4+1 , Augustus 2019 | Apartments

Uitstekende appartementen, volledige uitrusting, prachtig uitzicht vanaf het terras naar de zee, buitendouche, strand binnen handbereik. Het was een heerlijke vakantie, bedankt.

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderen
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Željko Pag Zubovići, Kroatische eilanden