Appartementen Villa Ljubica -
Crikvenica - Kvarner

prijs vanaf € 45 per nacht Miroslava Krleže 21, Crikvenica
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

We presenteren u het aanbod van onze appartementen, en we raden u aan om zelf het comfort en de kwaliteit van de appartementen te zien. Appartementen - Villa-Ljubica zijn gelegen in een rustig deel van de stad Crikvenica in de buurt van thalassotherapie, omgeven door mediterrane natuur die u de instinctieve vakantie en ontspanning in een van onze zes appartementen geeft. Alle appartementen zijn onlangs gerenoveerd en hebben een aparte ingang. In de tuin hebben we een grote open haard waar u barbecuemaaltijden kunt bereiden en kunt dineren in de prachtige ambiance van onze tuin. De appartementen liggen ver van de hoofdweg in een rustige omgeving, dus we garanderen een rustige vakantie.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 55 per nacht
ID: 57340 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (40 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 55 per nacht
Prijs vanaf € 75 per nacht
ID: 57341 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (45 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 75 per nacht
Prijs vanaf € 55 per nacht
ID: 57342 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (43 m2)
InternetTVSatteliet TVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 55 per nacht
Prijs vanaf € 85 per nacht
ID: 57343 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (55 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 85 per nacht
Prijs vanaf € 45 per nacht
ID: 57346 Kamer Accommodatie voor twee personen (13 m2)
InternetTVSatteliet TVBadkamerTerras Meer details
Prijs vanaf € 45 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Reserveringen In de periode van 1 juli tot 31 augustus is het minimale verblijf in het appartement 7 nachten. Alle prijzen zijn uitgedrukt in euro's. De prijs is inclusief elektriciteit, water, servies, tafelkleden, beddengoed, handdoeken, gratis WiFi en de eindschoonmaak. Verblijfsbelasting - verblijfsbelasting en registratie van gasten zijn niet bij de prijs inbegrepen - Verblijfsbelasting per volwassene per dag is 1, - € Huisdieren zijn niet toegestaan in de appartementen. Betaalmethode U betaalt voor de geselecteerde wooneenheid in twee delen. Het eerste deel (voorschot) wordt bij het reserveren vooraf betaald en het tweede deel betaalt u op de dag van aankomst aan de geselecteerde accommodatie. Vooruitbetaling is 35% van de totale accommodatieprijs. - inchecken vanaf 14:00 uur - uitchecken tot 10:00 uur

Inlusief niet Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 300 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 1 km
  • winkel 80 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 1 km
  • Apotheek 900 m
  • Bank 1.2 km
  • Postkantoor 1 km
  • Tankstation 1.5 km
  • Busstation 1.5 km
  • Treinstation 25 km
  • Vliegveld 23 km
  • Haven 1.2 km
  • Sportactiviteiten 300 m
  • Discotheek 1.5 km
  • Casino 1.5 km
  • Nationaal Park 100 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Villa Ljubica heeft 0 keer bekeken sinds 87264
Ljubica Ivancic Aanbieder vanaf 2018
Spreekt:
Kroatisch
Duits
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Villa Ljubica
Opmerkingen
K
Uitstekend! 5/5
Karol Borowie,
Verbleven in A2+2 , Juni 2024 | Accommodatie

Ik ben net met mijn gezin geweest voor een verblijf van 9 dagen in Villa. Geweldige omstandigheden, aardige gastheren. Op. Stranden of de stad dichtbij. In de buurt kunt u kiezen uit verschillende kleuren, beton- en rotsstranden en een zandstrand voor gezinnen met een goede toegang tot de zee (schoenen niet nodig). De perfecte plek om te ontspannen. De kamers zijn super uitgerust.

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden