De appartementen zijn gelegen in het kleine pittoreske stadje Draga met prachtige natuurlijke stranden. De faciliteit ligt op 80 m van het hoofdstrand.
Accommodatie eenhedenVooruitbetaling in overleg.
Inlusief niet Toeristenbelasting.Mogelijkheid afmeren boten.
Zeer mooi, schoon, netjes en geurig appartement, de gastheren zijn erg aardig, het appartement heeft absoluut alles wat je nodig hebt.
Het appartement is uitstekend, het heeft elk detail, het is op de begane grond, dus het is niet nodig om de airconditioner te gebruiken. De gastheren zijn erg aardig en aardig. Het strand ligt op slechts 350 meter afstand, netjes en schoon, en de zee is prachtig. Zee, steen, dennen en olijfbomen, dat is Drage. Voor stellen en gezinnen van middelbare leeftijd een ideale plek en natuurlijk een appartement voor zomervakanties.