In elk appartement kunnen maximaal twee personen verblijven, waarbij elk levend wezen als persoon wordt geteld. :)) "Mustel" appartementen zijn gelegen in Drage, 10 km van Biograd n/m, op de eerste rij aan zee, naast de nieuwe Drage Marina. Het dichtstbijzijnde strand is natuurlijk, gelegen in een dennenbos (zie foto's) en ligt op slechts een steenworp afstand van de accommodatie, in de richting van Pakoštan. Een loopbrug door het bos verbindt onze faciliteit met Pakoštani en biedt rust en privacy in de schaduw van pijnbomen. De stad Drage biedt andere stranden en het eerste openbare kiezelstrand (Porat Beach) ligt op 750 meter afstand, met een grote parkeerplaats, restaurant en bar. Alle appartementen zijn voorzien van een aparte slaapkamer, keuken, woonkamer, badkamer, balkon/terras, airconditioning, WiFi, beddengoed en handdoeken. Elk appartement beschikt over één parkeerplaats. Stuur alle vragen uitsluitend via het contactformulier. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Lees meer Accommodatie eenhedenOm de reservering te bevestigen is een aanbetaling vereist. Het bedrag is afhankelijk van de verblijfsduur. Het resterende bedrag wordt op de dag van aankomst contant betaald in euro's (€). Restitutie van het voorschot is alleen mogelijk in geval van ongelukkige omstandigheden, tegen overlegging van een passend bewijs/certificaat. Door een voorschot te betalen, aanvaardt u deze voorwaarden. Inchecken is mogelijk vanaf 14:00 uur en uitchecken tot 10:00 uur. Stuur alle vragen uitsluitend via het contactformulier. Elk appartement is geschikt voor maximaal twee personen.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringWij vragen gasten om alle vragen uitsluitend via het contactformulier te versturen. Elk appartement is geschikt voor maximaal twee personen. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een ontspannen en aangename vakantie. Op uw verzoek kunnen wij een transfer van of naar de luchthaven, auto- of bootverhuur en diverse excursies organiseren, zoals een boottocht naar Kornati en Telašćica, een quadtocht rond het Vrana-meer of een excursie van een halve dag om dolfijnen te bekijken . Let op: Bovenstaande diensten zijn niet inbegrepen in de huurprijs van het appartement. Op verzoek kunnen wij u een prijslijst van aanvullende diensten verstrekken. Stuur alle vragen uitsluitend via het contactformulier. Elk appartement is geschikt voor maximaal twee personen.
Het appartement lag letterlijk op een steenworp afstand van het strand, dus je kon elke dag een korte wandeling over het zand maken. Alles is schoon, gezellig en mooi ingericht, perfect voor twee personen. Het uitzicht vanaf het balkon naar de zee is gewoon geweldig! De gastheren zijn cool, behulpzaam en de sfeer is erg ontspannend. Wij komen zeker terug!
de gastvrouw zorgde voor alles.
Uitzicht, zee, rust. Het heeft alles wat je nodig hebt, schoon en netjes. Ik raad een vakantie hier aan voor rust en plezier!!!
Droomvakantie, uitzicht op zee....stilte. De gastvrouw is zeer aangenaam, ze is geen last, maar ze is behulpzaam voor alles waar we in geïnteresseerd waren. Het strand in de schaduw ligt op slechts een minuut afstand... maar alles is geweldig. het appartement heeft alles wat je nodig hebt .. het was erg schoon.
We brachten hier tijd door in mei ... het was aangenaam en vredig. Vlak naast de zee. Het restaurant is vlakbij en heeft goede pizza.
Het personeel was erg behulpzaam, supergemakkelijk om te communiceren. heel erg bedankt voor alles!
Het appartement ligt direct aan de kust en bevat alles wat je nodig hebt. Een zeer rustige locatie, voor degenen die van rotsachtige stranden houden, deze ligt op ongeveer 20 meter van de accommodatie. We raden deze accommodatie zeker aan!!