Appartementen Tila -
Drage - De regio van Zadar

prijs vanaf € 170 per nacht Zadarska 50, Drage
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartementen TILA zijn gelegen in een dicht dennenbos, op de eerste rij aan zee. Er zijn twee horecagelegenheden in de buurt, de mogelijkheid om te kiezen voor een kiezel-, rots- of betonstrand, geschikt voor kleine kinderen en niet-zwemmers, een verlichte promenade langs de zee gedurende 1 km. Kwaliteit uitgeruste tuin voor een aangenaam verblijf in het dennenbos, loungebarmeubilair (tafel met 6 stoelen en mogelijkheid om in de tuin te dineren, evenals een loungehoek om te ontspannen op warme zomerdagen).

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 190 per nacht
ID: 23879 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (60 m2)
InternetAircoTVOntbijt inbegrepenBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 190 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Contant, bankoverschrijving - GRATIS Wi-Fi!!! - ALLE TERMIJNRESERVERINGEN worden bevestigd na een aanbetaling van 30% van de volledige prijs! - gasten op de dag van aankomst betreden het appartement vanaf 14.00 uur - gasten op de dag van vertrek verlaten het appartement vóór 10.00 uur - Wij accepteren geen huisdieren

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Annuleringsbeleid

Het voorschot wordt 30 dagen vóór de geboekte aankomstdatum terugbetaald.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 30 m
  • Strand 30 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 30 m
  • Restaurant 500 m
  • Dokter 8 km
  • Apotheek 3 km
  • Bank 8 km
  • Postkantoor 3 km
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 8 km
  • Treinstation 35 km
  • Vliegveld 35 km
  • Haven 8 km
  • Sportactiviteiten 3 km
  • Discotheek 3 km
  • Casino 35 km
  • Nationaal Park 35 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Welkomstdrankje, fruit en andere op verzoek of op initiatief van de gastheer. Op het strand is het mogelijk waterfietsen, zandboten en boottochten te huren. Nationale parken: natuurpark Kornati, Krka en Vrana-meer.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Tila heeft 0 keer bekeken sinds 59991
Tin Gregurek Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Tila
Opmerkingen
S
Uitstekend! 5/5
SLO Sezana,
Verbleven in A2+2 , Augustus 2013 | Heerlijk

Erg leuk. Het weer was geweldig, de eigenaren zijn uitstekende hulp voor alles wat je nodig hebt. Het appartement is schoon tienden! De zee is prachtig. Een van de mooiste vakantie. Gasten uit Slovenië

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenRomantische mensen
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden