Volledig ingerichte appartementen (fornuis, koelkast, bestek en koken) en satelliet-tv, en een parkeerplaats direct naast het object in Drage, op 200 meter van het strand. De appartementen bestaan uit een of twee slaapkamers, een badkamer met toilet, douche, keuken, eetkamer en een terras met uitzicht op de zee en de eilanden van de mooie Riviera. Alle noodzakelijke voorzieningen (restaurants, winkels, bakkerijen, cafés ..) ligt op slechts 2 minuten lopen van het huis. Sluit Vrana meer en Kornati bijdragen Drage perfecte plaats om een vakantie door te brengen.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetaling van 30% van de totale kosten voor de reservering. Tijd van aankomst na 12. 00 uur. Tijdstip van vertrek tot 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringAlle lof voor de gastheer en voor een prachtige, rustige plek, ideaal voor kinderen.
Een heerlijke plek voor een rustige familievakantie. De gastheer is erg aardig, staat altijd tot uw dienst. Het appartement is uitstekend, heeft alles wat je nodig hebt, mooi ingericht, parkeerplaats voor het huis. Wij komen zeker nog een keer. Loven