Volledig moderne appartementen met grote terrassen in de buurt van de zee. Ideaal voor gezinnen met kinderen. De appartementen hebben twee kamers - een slaapkamer en een grote woonkamer met Gauci op stretching voor 2 personen. Barbecue is beschikbaar, parking, airconditioning voor nadoplatak. De mogelijkheid van een huisdier voor nadoplatak.
Lees meer Accommodatie eenhedenHet tijdstip van aankomst op het appartement om 13:00 uur, uitchecken tot 09:00 Voorschot voor reservering in het bedrag van 100 euro moet worden betaald uiterlijk 14 dagen voor aankomst.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Elk gastenverblijf heeft een reductie van 10% in de stand op het strand met kleren en het strand programma souvenirs. (Craft winkel in Vesna)
Onze vakantie was geweldig, we hadden een suite met uitzicht op zee, groot terras, in feite waren we zeer aangenaam verrast, ik kan deze plek aanraden!
Het wordt aanbevolen voor iedereen. Families, vrienden, paren, de enige plek waar u uw comfort kunt hebben. Dicht bij zee, parking. Internet, rustige ligging, in de buurt van de speeltuin, supermarkt, postkantoor, trampoline, winkels en restaurants. Hallo allemaal, Kristina Musulin