Bij Apartments Bruna bieden wij u accommodatie in een huis op slechts een paar meter van de zee en het zandstrand. Wij willen u erop wijzen dat wij op de begane grond van het huis, direct aan het strand, 2 appartementen aanbieden. Ideaal voor ouderen en gezinnen met kleine kinderen. In het huis, dat zich slechts een paar stappen verderop bevindt (uiteraard onder de hoofdweg), op de tweede verdieping (vanaf het balkon heeft u een open uitzicht op de zee en de eilanden), bieden wij u accommodatie in onlangs gerenoveerde appartementen. Breng uw vakantie door in volledig ingerichte appartementen, direct aan zee, in de schaduw van tamariskbomen aan een prachtig zandstrand!
Lees meer Accommodatie eenhedenNadat u een accommodatie in onze appartementen heeft geregeld, vragen wij u om voor uw en onze veiligheid 30% van het totaalbedrag op onze bankrekening over te maken. Het resterende bedrag betaalt u ter plaatse bij aankomst. Inchecken bij de appartementen kan vanaf 14.00 uur en uitchecken dient te gebeuren vóór 10.00 uur. Het gebruik van airconditioning is niet bij de prijs inbegrepen en wordt apart in rekening gebracht.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringOp het zandstrand zelf bieden wij u de natuurlijke schaduw van tamariskbomen. Onze vriendelijke gastheer regelt voor u ligstoelen waar u de hele dag gebruik van kunt maken (ligstoelen worden per dag in rekening gebracht). De gastheren bieden ook waterfietsen aan. In de buurt heeft u de mogelijkheid om een boot, jetski of paragliding te huren. Er zijn een pizzeria en een café op het strand zelf. Privébootboekers die hun diensten direct op het strand aanbieden, regelen ook excursies naar nabijgelegen eilanden. Belangrijk om te weten: als u met het vliegtuig komt, zorgt uw gastheer/vrouw ervoor dat hij/zij u bij vertrek ophaalt en weer terugbrengt naar de luchthaven.
Ik heb het genoegen gehad om mevrouw Maria drie keer te bezoeken, we waren altijd tevreden, het is schoon, rustig, dicht bij het strand, als we kunnen, komen we daar weer Piotr en Barbara
Er kan maar één beoordeling en mening zijn, een zeer goed, fantastisch appartement in Duce. Het appartement bevindt zich op de begane grond letterlijk aan het strand, op slechts een steenworp afstand van het terras en het strand. Comfortabele omstandigheden, twee slaapkamers, keuken, eetkamer en badkamer. De eigenaren zijn beleefd, discreet en behulpzaam. Ligging letterlijk op de grens tussen Duce en Omis. Dicht bij winkels, winkelcentrum, bakker, apotheek en tankstation, alle winkels te voet. Zandstrand, zachte toegang tot het water, goed voor kinderen.
Zeer mooie verhuurder, niets te wensen over. Super schoon! We houden van jullie en zullen blijven terugkomen.
De accommodatie is fantastisch, netjes en schoon, de eigenaren vriendelijk en altijd beschikbaar, vooral perfect voor gezinnen met kinderen omdat de faciliteit aan het strand ligt en er geen wegovergangen zijn.
Ik raad deze appartementen aan. Het is een prachtige plek met bergen pal naast de kust. Wandelpaden en prachtige uitzichten. In de buurt van uitstekende bars en pizzeria's, prachtig zandstrand, voor kinderen al gemaakt, accommodatie direct aan het strand. Super schone appartementen. We komen hier graag nog een keer terug.
Super accommodatie, zeer aardige gastheren, appartement super schoon! We zullen terugkomen!
Na een jaar doorgebracht op vakantie in de grote werken beste mensen en de beste plek. Er is alles wat je kan wensen. Voor gezinnen met kinderen en zonder dat dit de beste plek. Allemaal in de buurt handel en alle andere diensten. Net voor onze familie de meest bevredigende. Maximum aanbevolen! Volgend jaar geboekt we termijn en al uit. Een grote dank aan familie Skarica. Lenka.
Uitstekende vakantie. Appartementen vlekkeloos. Dicht bij de zee. Net als in de foto's. Zorg ervoor dat u hier nog terug te keren. Tatiana
Opnieuw brachten we de beste vakantie in dit geweldige locatie. Voor mijn familie, geweldig en schoon. Appartement direct aan het strand! Het is beschikbaar in de buurt van alles wat je zou kunnen vragen. Snacks voor kinderen en grote eters bij de hand. We hebben al geboekt voor volgend jaar en we zouden niet veranderen. Mijn familie is tevreden en kijken al uit naar het volgende verblijf met u. Grote dank opnieuw deel uitmaken van eigenaren Mary en Andělka Skarica. Ze zijn geweldig !!! Heel erg bedankt voor alles en zie je volgend jaar. Groeten uit Sumava. Lenka. CZ.
We hebben genoten van na een lange tijd een geweldige vakantie. We waren erg blij en werden ook onze vrienden enthousiast. Prachtig uitgerust appartement, mooi en schoon buitenruimtes (terras). We zijn blij met kinderen en ook een goede toegang tot de zee en ook de nabijheid en toegankelijkheid van de naburige snacks. Niet alleen om te bekritiseren. Een grote dank aan Maria en Andělky (eigenaren). Ze zijn erg aardig en vriendelijk mensen. We hopen dat in een jaar zullen we elkaar weer in goede gezondheid. Nu al zijn we kijken uit naar de volgende vakantie op een geweldige locatie! Wederom een groot hartelijk dank voor alles !!!
Dragi Naši, Hvala na Vasim super komentarima. Bit Cete Naši dragi gosti i sljedećih godina. Sve najbolje u privatnom i poslovnom životu Obitelj Skarica
We hebben genoten van ons verblijf in het appartement huis Bruna voor een aantal redenen: de kamer was ruim met een briljante balkon en uitzicht op zee, de gastheren waren erg aardig en behulpzaam, het strand is spectaculair. En Duce zijn zeer dicht bij Omis, Makarska, Split en het eiland Brac, dus er 'sa veel dingen te doen en te zien. Maar Duce is een zeer kleine, rustige plek - gezinnen en ouderen gericht. Aanbevolen door 100% - ook als je komt met het vliegtuig vraagt de gastheren om je pick-up - veel beter dan dure taxichauffeurs op de luchthaven!
Ideaal voor gezinnen met kleine kinderen, dicht bij alle nodige faciliteiten. De verhuurder en een uitstekende service.
Mijn familie en ik verbleven in het appartement voor 4 personen. De gastheren waren erg aardig vanaf het moment dat we landden naar Split! Het hele hotel is zeer schoon, en het appartement ziet er precies zo uit als op de foto's - geweldig! Het strand is het best bewaarde geheim aan de Adriatische kust - echt prachtig! We vonden ons verblijf hier!
We waren in het appartement voor 4 personen, in het tweede huis. We vonden onze ruime appartement en zeer aardige gastheren. Het strand is echt perfect, en het huis is super dicht bij het - met zijn prive-weg naar het strand. Nabijgelegen stad Omis is ook erg leuk. Aanbevelen voor gezinnen met kinderen in het bijzonder.
We vonden ons verblijf hier - het appartement is net zoals op de foto's, en zeer, zeer schoon! Het strand ligt aan de andere kant van het terras !!! En zeer aardige gastheren - dank u, we zullen terugkomen :)))