Appartementen Jelsa559 -
Hvar Jelsa - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 80 per nacht Jelsa 559, Hvar Jelsa

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Twee volledig gerenoveerde stenen huizen in een rustig deel van het historische centrum van Jelsa, op het zonnigste van alle Kroatische eilanden, Hvar. Het vakantiehuis en twee appartementen in het huis bieden mogelijkheden voor accommodatie voor koppels en gezinnen. Het huis bestaat uit twee slaapkamers met badkamers, een woonkamer met keuken en eetkamer, en een terras. Elk van de appartementen bestaat uit een slaapkamer, een woonkamer met een extra bed, een keuken, een badkamer en een terras. Het appartement op de eerste verdieping van de woning is groter, omvat de 1e verdieping en het souterrain en beschikt over een extra toilet. De woning is in 2022 gerenoveerd en voorzien van alle benodigde inboedel. Tijdens de inrichting wilden we een aangename en mooie omgeving creëren, en de terrassen bieden een perfecte omgeving om uit te rusten. Gelegen op slechts een steenworp afstand van Pjaca (centrale plein), cafés, restaurants en nabijgelegen stranden. Op loopafstand zijn: Stadsstrand, uitgerust met openbare douches en een café binnen de faciliteit; Mina, een zandstrand met oude pijnbomen op de terrassen, dat een perfecte combinatie van schaduw en zon biedt, is ideaal voor gezinnen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 90 per nacht
ID: 78930 Kamer+1 Accommodatie voor twee personen + extra bed (50 m2)
InternetMagnetronKoelkastBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 90 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De reservering van het huis/appartement wordt bevestigd door betaling op de rekening van 30% van de totale prijs (vooruitbetaling), en de rest van het bedrag wordt betaald bij aankomst of door betaling van het resterende bedrag op de rekening. De aankomsttijd in het appartement is vanaf 16:00 uur en de vertrektijd is tot 10:00 uur. Wij sturen u een schriftelijke bevestiging van de reservering.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Annuleren is mogelijk tot 10 dagen voor aankomst, met teruggave van het volledige bedrag van het voorschot.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 300 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 100 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 50 m
  • Dokter 1 km
  • Apotheek 200 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 200 m
  • Tankstation 900 m
  • Busstation 300 m
  • Haven 200 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Een koffiezetapparaat en koffie verwelkomen u in het huis en de appartementen. Op verzoek is er een opvouwbaar babybedje beschikbaar, indien beschikbaar. Waar mogelijk proberen wij gasten betaald parkeren in de buurt van het huis aan te bieden.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Jelsa559 heeft 0 keer bekeken sinds 5156
Petra Orehovec
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Jelsa559
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Kućica uz More Sevid, Regio Split
Appartementen Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatische eilanden
Appartementen Drago Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Tonci Pag, Kroatische eilanden