Appartementen Karadza met zwembad bevinden zich in Kastel Stari. Ze zijn eigentijds en modern uitgerust en beschikken over appartementen met airconditioning en een elegant interieur. De appartementen zijn gelegen tussen de twee UNESCO-steden Split (15 km) en Trogir (8 km), en de afstand tot de luchthaven (5 km). Zwemmers kunnen genieten van de heldere zee en goed onderhouden stranden, terwijl wandelliefhebbers kunnen genieten van het rijke historische erfgoed van Kastel.
Lees meer Accommodatie eenhedenInchecken vanaf: 14:00 uur Uitchecken voor: 10:00 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting.NIEUWE!!! Apartments Karadza biedt snelle boten met een capaciteit van 10 en 15 personen voor excursies van een halve of hele dag naar de nabijgelegen Three Islands & Blue Lagoon.
Bedankt Zoran voor de leuke tijd die je met je hebt doorgebracht. We waren met 9 personen. Alles was geweldig en we zullen je appartement en vakantie in Kaštel Stari zeker aanbevelen. De appartementen zijn schoon en netjes, inclusief het zwembad, dat dagelijks wordt schoongemaakt. Zoran is op elk moment beschikbaar. Ik beveel Split en Trogir ten zeerste aan en wens gasten een prettige vakantie in Kroatië Tot snel!
We zaten in een 4 + 2 appartement, zeer comfortabel met alle nodige voorzieningen. Appartement met twee zonnige balkons, ruime slaapkamers, grote badkamer en een volledig ingerichte keuken met de nodige apparatuur. Ter plaatse - parkeren. Zowel het appartement zelf, de omgeving als het zwembad zijn uitzonderlijk goed onderhouden. In de buurt zijn er supermarkten, een wisselkantoor, een bushalte. Binnen 10 minuten loopafstand - het strand, restaurants en cafés. En nog een paar woorden over de gastheer: hij is een man die niet alleen om zijn appartement geeft, maar ook om de gasten. In tijden van crisis is hij uiterst behulpzaam en empathisch! Hartelijk dank voor uw gastvrijheid en wij wensen de heer Zoran veel succes! BGA en A.
Ik ben blij appartement waar ik mijn vakantie met drie vrienden. Het appartement is precies hetzelfde als in de foto's. Alle voorzieningen in overeenstemming met de beschrijving. De eigenaar is zeer behulpzaam en przesympatyczny man. Ondanks hun kennis van vreemde talen, geen probleem we konden opschieten. Zowel het appartement en het zwembad is zeer schoon. Geweldige locatie. In de omgeving is een grotere winkel waar u kunt winkelen. De afstand naar het strand en het centrum van de stad is klein, zodat je in de auto niet nodig was.
In het huis zijn twee appartementen, te evalueren apt. 1, dat is perfect. Het heeft twee terrassen, waarvan een met een zithoek met uitzicht op de zee. Het appartement is modern en schoon. Airconditioning is niet alleen in de keuken, maar als je de deur naar de kamer open te laten, dus het is genoeg. Gratis Wi-Fi. Het huis staat op het dorp weg, waar dag en nacht het verkeer, maar ons appartement was gericht aan de andere kant, dus niets om ons te storen. Niet ver weg is handel. Super is ook een zwembad met ligstoelen en een douche. De zee ligt op ongeveer 200 m, maar in plaats daarvan gingen we een beetje verder, was er een betere binnenkomst in het water. Hoe dichter bij het strand waren in een zee van grotere stenen. Anders, beide kiezelstranden. In de omgeving zijn diverse restaurants. Langs het strand lopen naar het historische deel van de stad, iets voor romantici. Er zijn ook winkels, restaurants, fietsverhuur. Op reis gaan is een korte wandeling naar Split en Trogir. In de buurt van de luchthaven Split, zodat vliegtuigen over ons heen vlogen, maar dat we niet eens luisteren. Mr. eigenaar Zoran is erg vriendelijk en behulpzaam. Laat ons heel veel. Ik denk dat de apt. 1 verdient 4 sterren. Ik wil het iedereen aanraden :-)
We waren in beide appartementen. Standaard van de appartementen is zeer hoog, echte Europese norm (in mijn mening die 3 sterren zijn beter dan 4 in Duitsland of Polen). Alle apparatuur beschikbaar waren, alle winkels en hulpdiensten plaatsen, bakkerij. Geweldige plek in nieuw gebouw, vliegveld ligt enkele kilometers van hier. Het is zeer romantische plek, kunt u wandelen in de avonduren of probeer joggen vroeg in de ochtend in de buurt van de zee door enkele kilometers steeg rond exclusieve villa's. Locatie is perfect, 10 minuten naar Trogir met de auto of de bus en 20 minuten naar Split. Als je van kleine en zeer mooie oude stadjes met scheepswerven (alle soorten boten, zelfs die exclusief, kunt u een bezoek alle eilanden van die plaats - Bisevo, Vis, Hvar, Solta, Blue Lagoon, Pakleni en meer). Er zijn een dagtochten naar alle nationale parken (Plitvice meren zijn fantastisch). Het is echt moeilijk om die plaats en dat de eigenaar van de appartementen te beschrijven - gentleman. Vakantie in die plaats voor onze familie (7 personen) was de beste in mijn leven. We reisden 1.800 km, maar het was het waard! Ik hoop dat ik op een dag zal terugkeren naar dezelfde plaats! Dank U Zoran!
Zeer vriendelijke gastheer. Appartement netjes. Dicht bij alles wat u nodig heeft voor een aangename vakantie. Voor elke compliment.