Volledig en modern ingerichte appartementen in een rustig deel van Kozine. Nabijheid van Zadar 7 km. Slechts 20 ontmoet. naar het strand, parasols en ligbedden beschikbaar. Alle appartementen hebben een terras met uitzicht op zee. Appartement A-2+2 en A-4 bevinden zich op de eerste verdieping. Appartement A -4+2 bevindt zich op de begane grond. Alle appartementen hebben een keuken met fornuis, oven, koelkast, vriezer, waterkoker, apparaat. voor koffie, broodrooster, strijkijzer, beddengoed, handdoeken, theedoeken, verschoning in 7 dagen. indien nodig en vaker accessoires voor wassen en schoonmaken. Het appartement voor 6 personen heeft een wasmachine, een vaatwasser. , magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker. Eigen parkeerplaats in de schaduw voor alle gasten - Plaats op het strand op verzoek van de gast. Autoverkeer alleen voor huurders en gasten van de straat. Veilig voor kinderen. In de schaduw van de bomen staat een barbecue met een ruime tafel en banken om gezellig bij te kletsen. Strandparasols zijn gratis beschikbaar voor gasten. WiFi is gratis. Airconditioning indien nodig. Het wordt in rekening gebracht van 5 - 7 euro / dag. Buiten douche. Borduurwerk voor kleine ch
Lees meer Accommodatie eenhedenAankomsttijd is vanaf 14:00 uur. Vertrek uiterlijk om 10 uur. Als u vroeg arriveert, kunt u zich verfrissen met een welkomstdrankje in de natuurlijke schaduw. Verfrissende drankjes zijn bij de prijs inbegrepen. U kunt ook gebruik maken van het toilet, de keuken, de ligbedden en de parasol op het strand tot u het appartement betreedt. Toegang tot het appartement is mogelijk na het schoonmaken. Bij het maken van een reservering dient een aanbetaling van 30% te worden voldaan. . Bij niet-aankomst heeft de gast geen recht op restitutie van het voorschot. Het voorschot wordt betaald op de bankrekening van de eigenaar. Betaal het verschil na aankomst. We beantwoorden graag alle vragen die u per e-mail stelt. Hoe meer informatie, hoe minder misverstanden. Welkom!!!!
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringWij helpen bij het organiseren van excursies, boot- en autoverhuur. Indien nodig zorgen wij voor vervoer vanaf de luchthaven en terug. . We wonen in het huis met onze gewaardeerde gasten en zijn 24 uur per dag beschikbaar in geval van nood. Wij helpen u graag met het kopen van olijfolie, cognac en andere huishoudelijke producten in onze buurt.Er zijn 6 restaurants in onze buurt. Het dichtstbijzijnde restaurant en koffiebar bevindt zich op het strand op 100 meter van het appartement. De buslijn naar het centrum van Zadar en terug rijdt meerdere keren per dag en is vlakbij gelegen. Voor al het andere kunt u gerust contact met ons opnemen. Wij beantwoorden graag al uw vragen.
Wij zijn hier voor de derde keer geweest en elke keer zijn wij zeer tevreden.
Mooie accommodatie, rustige plek en mooie stranden. Het live appartement ziet er nog beter uit dan op de foto's, super uitgerust en comfortabel. Mevrouw Miranda en meneer Romano Bajlo zijn uitstekende gastheren en zijn beschikbaar wanneer u ze nodig heeft. De plaats is rustig en vredig, maar biedt verschillende faciliteiten zoals Adventure Park, wandelingen langs de kust of bos naar het naburige Petrčane en Zadar ligt op 10 minuten rijden. Er zijn veel restaurants aan de hoofdweg (Pineta is geweldig) en in de plaats zijn er twee kleinere winkels. Dit was ons eerste bezoek aan Kožino, maar zeker niet ons laatste. Voor elke aanbeveling.
We brachten een heerlijke vakantieweek door in een appartement van Miranda en Romano - twee prachtige, ruimdenkende mensen die je echt alles brengen wat ze in je ogen zien. Ons appartement was 4 + 2 waar u alles vindt wat u nodig heeft (en meer). Het is volledig uitgerust 2 kamers appartement met groot terras, op een steenworp afstand van het strand en de zee. De plek zelf is erg rustig, je ontmoet alleen gasten uit de omgeving en buren daar. Wat echt geweldig is, je hebt je eigen ligbedden op het strand voor al je verblijf, dus je hoeft niet vroeg op te staan om "de plaats te pakken ". Strand is niet overvol, je bent echt in de "eerste rij ". Op loopafstand (3 minuten lopen) vindt u een klein restaurant met loungebar (pizza, salades, rissotto, drankjes ...). Supermarkten (Plodine, Lidl, Kaufland ...) zijn een paar minuten rijden (5 - 10) en het centrum van Zadar is heel dichtbij, evenals het kleine (maar erg leuke!) Stadje Nin, dus je kunt genieten van kleine, maar leuke uitstapjes. In één zin - het was een geweldige vakantie en we zouden zeker graag langer blijven - en weer terugkomen. Sterk aangeraden!
Mooie gastheren die u graag van dienst zijn voor eventuele vragen. Zeer schone appartementen, volledig uitgerust met een prachtig uitzicht op zee. Afstand tot de zee slechts 30 meter met gereserveerde plaatsen voor gasten, de zee is erg schoon. Persoonlijk gaf ik de voorkeur aan de vrede, de stilte en de nabijheid van de nationale parken van Zadar tot de grote winkelcentra. Alles wat een man op vakantie wil. Mijn vrouw en ik zullen zeker terugkeren naar deze prachtige plek. Van harte, bedankt de gastheren voor een geweldige sfeer en een heerlijke vakantie. Felicitaties aan Valeria en Daniela
De eerste keer dat ik verbleef in dit appartement en ik weet zeker dat ik blij om te komen zal zijn. Waarom? Want het is niet binnen handbereik, op slechts een paar stappen en ik ben al op het strand dat is gereserveerd voor onze gasten. Het appartement is ingericht zoet, schoon, netjes en met alle noodzakelijke dingen. Een comfortabele fauteuil, heldere en schone zee, rust in de schaduw zijn verfrissend voor ieder van ons die gewoon willen ontspannen en genieten van de zee momenten. Wat echt indruk op mij is de gastvrijheid van de gastheren. Altijd vriendelijk en lachend gezicht, mevrouw Miranda en de heer Romano blij om te komen om te voldoen en ervoor te zorgen dat ons verblijf geweldig zou zijn. En hij schattig was, dus we zullen je weer te zien, dank u
Dichter bij de data van onze vakantie, en we zullen het net zo goed als de vorige twee jaren in Kozin. Na vele jaren van het leven in hun eigen huis op het eiland Cres, en later in Malinska, vonden we accommodatie waar we zijn erg blij en die volledig voldoet aan onze behoeften. Groot appartement op de begane grond, waar ze verblijven is uitgerust met alles wat we nodig hebben voor een comfortabel verblijf. Wat we zijn erg enthousiast en komen terug voor de derde keer naar dezelfde plaats is een ideale locatie voor accommodatie, op slechts 30 treden naar de zee en het terras in een mooie omgeving gevoed de tuin, die liefdevol zijn zorgzaam, vriendelijk en zeer gastvrije eigenaren mevrouw Miranda en de heer Romano koesteren . We zijn bijzonder dankbaar voor de eigenaars voor de gelegenheid met ons en onze favoriete Ierse Terrier om te genieten, zonder enig genot verblijf in Kozin niet compleet zou zijn.
We ga al 20 jaar aan de familie Bajlo lang met de kinderen en nu alleen. De gastheren zijn erg vriendelijk, behulpzaam en zijn te bereiken op elk gewenst moment. De appartementen zijn allemaal mooi en goed uitgerust, beddengoed en handdoeken zijn aanwezig. Het huis is rustig en de Adriatische Zee kan worden bereikt in een paar stappen, een ligplaats op het strand je veilig. Die Relax, willen genieten van de zon en de Adriatische Zee is de juiste plaats. Maar zelfs degenen die willen nu en dan actief zijn. De plaats Kozino is een ideaal startpunt voor excursies, waaronder de prachtige stad Zadar met zijn bezienswaardigheden en winkelen of wandelen in het nationale park. Wij komen altijd terug erg blij!
Appartementen van de familie Bajlo kan alleen maar aanraden. Mevrouw en meneer Bajlo zijn zo duur dat mensen hebben niets negatiefs te zeggen. groet
We verbleven in het Miranda Romano en een prachtige 3 weken vakantie. Voor de vierde keer kozen we deze plek omdat ze er voor ons de ideale omstandigheden voor ontspanning - zeer aangenaam, goed uitgerust en onderhouden appartement, rustig gelegen, zeer esthetisch huiselijke omgeving, op een steenworp afstand van de zee, ca. 6 km naar Zadar.. U kunt gratis gebruikmaken van ligbedden en parasols te maken. En wat het belangrijkste is - geweldige eigenaars. Vriendelijk, attent, beschaafd, discreet en altijd klaar om te helpen. We vinden het geweldig, vriendelijke plek om te rusten vakantie. Aanbevolen. Met popelen om terug te keren er volgend jaar. Veel dank en groeten aan Miranda en Romano.
De plek is prachtig, de prachtige zee, appartementen schoon, comfortabel, niets ontbreekt, en Miranda Romano twee geweldige mensen, altijd beschikbaar, bent u in staat om propio comfortabel waardoor je het gevoel een speciale gast te maken, Miranda met zijn uitstraling verlicht de hele Kozino, voor deze CE altijd de zon. Maar de rust die je voelt zodra je aankomt is uniek. Een dikke knuffel, tot ziens.
We moesten worden, terwijl we op de hele vakantie, appartementen schoon, mooi en gezellig in hen alles wat je nodig hebt in de zee een paar stappen, rust en stilte, maar de grootste troef zijn de gastheren - charmant, attent, bereid om te helpen. Geweldig om te chatten met de polyglot mengsel. Ik voelde me alsof je in de moeder. Miranda Romano - zullen we terug naar je toe komen. Wij begroeten u van harte - we Wrocław
De plaats was aanbevolen door vrienden, Miranda en Roman zijn zeer beschikbaar en correct, de beschrijving inzet komt overeen met 100%, schoon appartement met alle voorzieningen, de zee zeer mooi en dicht, privé-strand, parking. Tips: Control Comfort-matras. VOOR DE REST VAN VERTROUWEN IN 100% alle grote en Kroatië 'Bellisima.
Hallo, Heel erg bedankt voor een heerlijke vakantie appartementen overleving in Miranda in de huid in de buurt van Zadar. Ik wil zeer schoon, gezellig en luxueus ingericht appartement, mooie omgeving rond het huis beveel, schone zee dicht bij het appartement en vooral het feit dat de eigenaren de heer en mevrouw Miranda Romano Bajlo zijn erg aardig, vriendelijk gastheren die altijd bereid om te helpen. Bedankt voor alles, u te mogen begroeten wij en wij zullen tot u wenden om Kozina terugkeer. Eva Molčanová Familie Žilina, Slowakije
Voor Miranda en Romana waren we al twee keer (zomer 2013 en 2014). Regelmatig bracht zijn zomervakantie in Kroatië. Accommodatie in een familiale omgeving Bajlo de mooiste van allemaal. Het appartement heeft alles wat je nodig hebt om vakantie op zee. Wij hebben een voorbehoud gemaakt, zelfs met drie kleine kinderen. Perfecte toegang tot de zee, accommodatie op een steenworp afstand van het strand met ronde stenen en beton oppervlakken liggen. Altijd een gereserveerde plaats op het strand. De woning die u weet te paraplu's lenen op het strand. Geleidelijke aanpak van de zee ideaal voor kleine kinderen. De gastheren zijn de gehele dag beschikbaar. Ze zijn erg aardig, vriendelijk en gastvrij. We altijd bereid om te helpen. Parkeren is bij het appartementencomplex. Er is ook een buitendouche met vers water. Het restaurant is in de buurt. Grotere winkelcentrum ligt aan de rand van Zadar (5 minuten rijden) Bakkerij ligt op slechts een steenworp afstand. In de omgeving zijn ook andere toeristische gebied (Nin, Zaton ...). Ik geloof dat de Miranda Romeinse Kozina nog terug te keren.
Al vele jaren hebben we al naar Kozino naar Miranda en Romano Bajlo of jesdes jaar herstellen van vakantie zurück.Wir voel me erg comfortabel en kijken uit elk jaar Miranda en Romano weer sehen.Miranda en Romano zijn zeer liefdevolle, gastvrij, beleefd , aardige verhuurder en bieden een zeer goede service. Familie Bajlo is altijd beschikbaar voor de gasten. Miranda en Romano spreken hun eigen taal naast het Engels, Italiaans, Tsjechisch, en een beetje Duits. De appartementen zijn voorzien van een zeer hoog niveau van comfort, zeer schoon en zeer goed onderhouden. Handdoeken en beddengoed worden verstrekt, borden, glazen zijn er in overvloed. De Außenanlagen- tuin barbecue en parkeerplaats zijn zeer goed onderhouden. Het is een zeer korte wandeling naar het water / zee en familie Bajlo hecht groot belang aan het feit dat het ook de zee waarschijnlijk fühlt.Sonnenschirm wordt verstrekt en ligplaatsen voor recreatie Bajlo reserviert.Restaurants de familie zijn meer beschikbaar in de stad, wandelen toegankelijk en van goede kwaliteit. De SADT Zadar ligt op 10 minuten met de auto. toegankelijk en heeft een vielfätiges culturele Angebot.In Kozino en het milieu is er goede wandel - en fietstochten. Winkels: Baker - is vlakbij. Veel lokale supermarkten (Plodine, Konzum) er evenals Euro Spar, Lidl en Kaufland.Mit auto snel bereikbaar. Beelden en informatie omschrijvingen overeen met de werkelijkheid. De vakantie met familie Bajlo wordt sterk aanbevolen. :) :) :) :) Heike en Hannes Kollascheck
Dear! Laat ik zeggen dat het reizen in Dalmatië voor vele jaren. Vakantie dit jaar in Kožinu in g. Miranda en g.Romanu Bajlo was iets wat een man met een gezin kan alleen maar wil! Een verblijf in het appartement, netheid, netheid, rust, de nabijheid van de zee, en ten slotte, de warmte, gastvrijheid, vriendelijkheid, aandacht voor Miranda en Romana zijn de functies die u op vakantie met zijn familie kan alleen maar wensen. Ik durf te zeggen dat iemand zou willen om hun vakantie door te brengen in deze omgeving en in dergelijke omstandigheden als ze bieden appartementen Miranda! Ps mogelijkheden voor excursies, fietsen, etc. ......
Ondertekenen van alles is "geen bijnaam" gezegd, omdat onze kinderen zijn haar kleinkinderen. Ik moet toegeven dat het alleen maar makkelijker zou zijn geweest om de kinderen naar bed, dat de bedden in de tweede slaapkamer gescheiden gezet. Naast netheid, kwaliteit appartementen, vriendelijkheid en alle prachtige kwaliteiten die een terugkeer te maken, in het bijzonder te maken me gelukkig handdoeken in onbeperkte hoeveelheden en kasten waarin we zelfs zakken te slaan. Hoewel we op dit moment oefenen we een rustige vakantie, ik denk dat het meer actieve en comfortabel zou zijn als ze in de buurt van Nin, Zadar Petrcane en de inhoud ervan. We kunnen niet wachten in juli
Ze strekken de vakantie in een prachtig huis Bajlovih, verbleven we in alle suites. Vreemd, toen de kleinkinderen nauwelijks liepen, klein, we verbleven in de grootste suite, vervolgens gekweekt voor de kleuterschool en kinderdagverblijf, dus we verbleven in twee suites, nu leven we in andere tijden in twee appartementen. Huis en omgeving zijn perfect voor kinderen (en ouderen). Hoog niveau van comfort in het interieur van het huis, appartement apparatuur en vooral vriendelijkheid en acceptatie van de heer Roman en mevrouw Miranda maakt vakanties voor zapamtiti.Vrlo betreft gastheren, hun huis te houden schoon en onderhouden. De zee, de zee ligt op een paar meter van het huis, schoon en transparant !!! Alles ziet er geweldig uit in foto's, maar in werkelijkheid is onbeschrijflijk mooi!
Na jaren van vakanties in onze Adriatische Zee, ten slotte een voorwerp, plek, gastheren, sfeer en comfort zonder klachten! Mooi huis met een grote tuin, rustige, vriendelijke mensen, prachtige strand een steenworp afstand van de accommodatie. Ruime schone appartementen, onlangs gerenoveerd, en als er iets ontbreekt, zullen hosts proberen om uw wensen te voldoen. Ik kom terug zeker bij de eerste gelegenheid!
Dit jaar hebben we letovali in deze familie Bajlo. Appartementen erg mooi, schoon, georganiseerd, hebben allemaal en nog veel meer prachtige omgeving in het kort, mooi. De eigenaren zijn erg vriendelijk, niet opdringerig, maar als je iets nodig hebt, ze zijn altijd beschikbaar. Kortom, geweldig!