Het studio-appartement Dario heeft een oppervlakte van 46 m2 en ligt op een toplocatie in de rustige baai van Gnjojišće in Kukljica, op slechts 20 meter van de zee, het strand en de boulevard. Eerste rij aan zee. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 personen. Het terras van het appartement op de tweede verdieping biedt een prachtig uitzicht op de grote tuin, de zee, het strand en Zadar. Het verblijf in het appartement is uitermate geschikt voor ouders met kleine kinderen, natuurliefhebbers en fietsers. De parkeergelegenheid bevindt zich in de tuin en is beveiligd met een schuifdeur met afstandsbediening. Het is niet per se nodig om een auto te gebruiken, want alles kunt u te voet doen. U kunt bijvoorbeeld boodschappen doen, naar cafés en restaurants gaan of gewoon een avondwandeling maken. Het appartement is volledig gemeubileerd en voorzien van apparatuur, het bestaat uit een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een woonkamer met een keuken en een badkamer met een toilet en een douche. Het appartement beschikt over een groot extra bed voor twee personen en een bank. Mogelijkheid om een buitengrill te gebruiken in overleg met de gastheer. Bij aankomst ontvangen gasten een welkomstdrankje.
Lees meer Accommodatie eenhedenBij het boeken dient u 20% van het totaalbedrag te betalen. Het resterende bedrag dient u bij aankomst in het appartement te betalen. Aankomsttijd gasten: van 14.00 tot 22.00 uur. De vertrektijd voor gasten is tot 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Indien de gast uiterlijk 21 dagen voor aankomst annuleert, ontvangt hij het volledige voorschot terug. Anders wordt het voorschot niet terugbetaald.
De gastheer biedt vele activiteiten, extra inhoud en entertainment, waaronder excursies naar nabijgelegen baaien (zandstrand Sabuša, Kostanj), de eilanden van de Zadar-archipel, Kornati, natuurpark Telašćica, met een ervaren schipper en een speedboot type EOLO 650, Yamaha 150-motor voor 6 personen. In overleg met de schipper kunnen wij een halve dag- of dagexcursie (zwemmen, duiken of sightseeing) organiseren. Indien gasten comfortabel en snel binnen 10 minuten naar Zadar willen reizen voor een avondje uit of winkelen, is dit ook mogelijk na voorafgaande kennisgeving. Daarnaast kunnen gasten overdag en 's nachts op inktvisjacht gaan, wat een bijzonder genoegen en een unieke ervaring is. De bijzondere aantrekkingskracht van het vissen met speren op de traditionele Dalmatische manier, 's nachts bij kunstlicht, zal u niet onverschillig laten. Visvergunningen zijn verkrijgbaar bij de Visserijvereniging van Kukljica. De gastheer biedt ook houten kanoverhuur en roeitochten aan naar het prachtige zandstrand van Kostanj in een nabijgelegen baai.