We verhuren nieuwe, comfortabele appartementen voor 2-3 personen, 5m van de zee. Appartementen zijn voorzien van airconditioning, nieuw ingericht en hebben Wi-Fi internet. In het huishouden bestaat de mogelijkheid van halfpension, met de nadruk op zelfgemaakte, mediterrane gerechten. We bieden ook de mogelijkheid om een boot te huren die u alle schoonheid van het eiland kunt laten zien, met één huurdag vrij. Onze al lang bestaande gasten zijn het bewijs van de kwaliteit van onze service en gastvrijheid.
Lees meer Accommodatie eenhedenBij het reserveren betaalt de gast 30% van het totale bedrag als garantie voor hun aankomst.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Wij bieden pizzaservice met lokale vis- en groentespecialiteiten en de ervaring van het vissen met de eigenaar van het appartement. Andere voorzieningen op afspraak.