Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Rab Lopar en Kroatische eilanden!

Appartementen Ančy -
Rab Lopar - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 50 per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Onze appartementen bevinden zich in Lopar aan de hoofdweg. Het gebied waar het huis zich bevindt is vrij rustig en comfortabel voor een rustige en zorgeloze vakantie. Het strand en de zee bevinden zich direct aan de overkant van de straat, op 50 meter loopafstand. We bieden twee onlangs gerenoveerde en gemeubileerde appartementen aan. Een appartement is geschikt voor 4 personen, een ander appartement is geschikt voor 6 personen. We bieden gratis Wi-Fi en satelliet-tv. U kunt niet fout gaan als u besluit uw vakantie bij ons door te brengen. Prijzen op aanvraag, neem contact met ons op als u vragen of opmerkingen heeft. Bedankt voor je interesse.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 8819 A4 Appartement voor vier personen (90 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 8820 A6 Appartement voor zes personen (100 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Prijs vanaf
€ 60 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Check out tijd: door 9: 30/10: 00 uur. Aankomsttijd: na 12.00 uur. Betaling en vooruitbetaling op verzoek en in overleg. Neem voor meer informatie contact met ons op.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 1.4 km
  • Apotheek 1.4 km
  • Bank 1.5 km
  • Postkantoor 500 m
  • Tankstation 13 km
  • Busstation 100 m
  • Haven 100 m
  • Sportactiviteiten 1.5 km
  • Discotheek 1.5 km
Soort strand
Zand
Beton
Anes Gabric Aanbieder vanaf 2010
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Ančy
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
M
Uitstekend! 5/5
Mirja Mrovlje Ljubljana,
Verbleven in A4 , Juni 2024 | Appartement Ančy

Appartement Ančy voor 4 personen is bijzonder ruim en gezellig, en ik kan alleen maar in superlatieven over de accommodatie spreken. Het wordt op natuurlijke wijze gekoeld, er is airconditioning, maar die hebben wij niet nodig gehad, de horren zijn ondoordringbaar, de schaduw op het terras is perfect en de tuin is aangenaam. Alle apparatuur in de keuken is uitstekend en de gastheer is erg vriendelijk en staat klaar om te helpen met waardevolle informatie die anders niet in de reisgidsen te vinden is. De ligging ligt naast de zee en het park, de weg is geen probleem omdat er vrijwel geen verkeer is en bovenal is de ligging een goed uitgangspunt voor de prachtige zandstranden van Lopar. Ik raad het ten zeerste aan en bedankt.

Reactie vertaald uit het sloveens - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met een handicapBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartementen Fancy Dream Korčula Brna, Kroatische eilanden
Stenen huis Summerhouse Zaton (Zadar), De regio van Zadar
Appartementen Sun and Sea Vir, Kroatische eilanden
Stacaravan Bugi House Benkovac, De regio van Zadar