Appartementen Filip -
Makarska - Regio Split

prijs vanaf € 50 per nacht Zagrebačka ulica 58, Makarska

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartementen Filip liggen op 400 meter van het strand. Ze bestaan uit 3 appartementen, waarvan twee appartementen voor 6 personen en één appartement voor 4 personen. De parkeerplaats bevindt zich naast het gebouw.

Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Bij het maken van een reservering dient u via bankoverschrijving een aanbetaling van 30% te doen. De rest van het geld wordt bij aankomst contant betaald. Inchecken kan vanaf 15:00 uur. Uitchecken kan tot 10.00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 400 m
  • Strand 400 m
  • Centrum 800 m
  • winkel 30 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 800 m
  • Apotheek 300 m
  • Bank 700 m
  • Postkantoor 700 m
  • Tankstation 400 m
  • Busstation 900 m
Soort strand
kiezelstenen
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Filip heeft 0 keer bekeken sinds 6856
Ana Bandur Aanbieder vanaf 2021
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Filip
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden