Appartement Pia -
Lošinj Mali Lošinj - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 65 per nacht Brdina 13a, Lošinj Mali Lošinj

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement Pia is gelegen in een gezinswoning, in een rustige straat in het centrum van de stad, en is ontworpen voor maximaal 2 personen. De haven met café-bars, restaurants en winkels is vlakbij, en het Museum van Apoksiomen ligt op slechts een paar minuten van het huis. De dichtstbijzijnde stranden zijn Valdarke, Čikat en Sveti Martin (15 minuten lopen). Eigen parkeerplaats (inbegrepen in de prijs) bevindt zich op de parkeerplaats Budovina, bij de ingang van de stad, tegenover het politiebureau, op 5 minuten lopen van het appartement. Parkeren kan ook aan de weg, 50 m van het huis, maar tegen betaling. Het appartement is gelegen op de begane grond, is vol licht, heeft een uitgang naar het terras en de tuin en uitzicht op citroen-, mandarijn- en bougainvillebomen. Het is uitgerust met airconditioning, WiFi-internetverbinding en satelliettelevisie, een filterkoffiezetapparaat en een Nespresso-apparaat. Het is een aangename plek om te verblijven in de zomer, maar ook in andere delen van het jaar, vooral in het voor- en najaar.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Van juni tot september is het minimumverblijf 7 nachten en aankomst op zondag. Kortere verblijven (minimaal 3 nachten) zijn ook mogelijk in andere periodes. Toeslag: eindschoonmaak: 30 Eur Aankomst in het appartement: na 16.00 uur Vertrek uit het appartement: voor 10.00 uur Reservering: na ontvangst van de aanvraag sturen we een offerte met een deadline voor bevestiging. Na bevestiging wordt een voorschot van 30% van de totale prijs van het verblijf betaald. Voor reserveringen die 30 of meer dagen voor aankomst worden geannuleerd, betalen wij het voorschot terug.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Annuleringsvoorwaarden voor de duur van de situatie veroorzaakt door het coronavirus COVID-19: Om de reservering te bevestigen, is een aanbetaling van 20% van de prijs van het verblijf vereist. Bij annulering 14 of meer dagen voor aankomst betalen wij het voorschot terug.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 500 m
  • Centrum 100 m
  • winkel 50 m
  • Restaurant 50 m
  • Dokter 300 m
  • Apotheek 100 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 200 m
  • Tankstation 200 m
  • Busstation 500 m
  • Haven 500 m
  • Sportactiviteiten 500 m
Soort strand
kiezelstenen
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Pia heeft 0 keer bekeken sinds 49461
Hania Murljačić Kutleša Aanbieder vanaf 2018
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Spaans
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Pia
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden