STRAND 50 m Twee appartementen, modern ingericht en uitgerust, voorzien van airconditioning, TWEEDE rij aan zee, in een rustige omgeving, groen, pijnbomen, Wi-Fi internet, kluis, LCD-SAT TV, beddengoed, handdoeken. Gesloten PARKEERPLAATS, GRILL. Een 4+1 1E VERDIEPING - ID:14981 zee- en tuinzicht, 2 dubbele slaapkamers, 56m2 + 16m2 terras. Bank 160x200 in de woonkamer. Keukengerei, 4 gaspitten, elektrische oven, magnetron, vaatwasser, no-frost koelkast met vriesvak, filterkoffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster. Badkamer met douche en toilet, vloerverwarming, wasmachine. Een 4+1 HOGE BEGANE GROND -ID:14982 zee- en tuinzicht, 2 dubbele slaapkamers, 50 m2 +25 m2 overdekt terras. Zitbank 130x200 in de woonkamer. Keuken, elektriciteit 4 inductieplaten, elektrische oven, vaatwasser, no-frost koelkast met vriesvak, wasmachine, filterkoffiezetapparaat, waterkoker, waterkoker. Badkamer met douche en toilet, vloerverwarming, elektrisch. verwarming, 2 airconditioners, groot overdekt terras. Contact: vragenlijst, whatsApp,
Lees meer Accommodatie eenhedenAanbetaling min 30%, de rest (contant) direct bij aankomst of 3 dagen voor aankomst op IBAN Inchecken vanaf 14.00 uur Uitchecken tot 9.30 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting.Mogelijke annulering uiterlijk 40 dagen voor aankomst bij een veel eerdere boeking en restitutie van 100% van het voorschot.
KLEINE HOND op aanvraag met extra kosten. Organisatie van transfer vanaf vliegveld Rijeka, Mogelijk gebruik wasdroger 1x tijdens het verblijf ZONDER bijkomende kosten. Stoomsauna tegen betaling.
Een mooie rustige vakantie in het bovenste appartement met uitzicht op zee. Het terras is goed schaduwrijk. Beste behulpzame eigenaren, appartement schoon, goed uitgerust. Een klein stukje zee (50m) waar je direct kunt zwemmen en sinds eind juni is hier een bar geopend. Een uitstekend restaurant op 400 meter afstand (langs de zee). Bedankt en we komen graag nog eens terug.
De apartman is heel helder en dicht bij de zee. De gastheer is erg aardig.
Als je een ontspannende vakantie wilt beleven bij een leuk gastgezin in een modern appartement op Krk, dan ben je hier aan het juiste adres. Een mooi huis, vriendelijke gastheren, op slechts drie minuten van het strand. Wat wil je nog meer? Niks. Het centrum van Malinska kan worden bereikt met een mooie wandeling langs de zee (veel restaurants) en Malinska is een ideaal startpunt voor bezoeken aan Krk, Baska, Vrbnik, .... We voelden ons zeer comfortabel en kunnen Atrium Apartments alleen maar aan iedereen aanbevelen. Oh ja, onze hond (die zich braaf gedraagt) werd hartelijk ontvangen. PS: De kookkunsten van gastheer Vladimir zijn een insidertip!
Uitstekend, modern appartement in een mooi huis vlakbij het strand. Het appartement is zeer goed uitgerust en onberispelijk schoon. Het terras met uitzicht op zee, omgeven door pijnbomen, bevindt zich boven de prachtige tuin van het huis. De bedden zijn zeer comfortabel, airconditioning in elke kamer, muskietennetten voor de ramen. De auto kan op het erf geparkeerd worden. Het strand is heel dichtbij - kiezel- en betonnen strand, heeft een douche, toilet en een café. Er zijn andere stranden in de buurt, zodat iedereen iets voor zichzelf kan vinden. De gastheren zijn buitengewoon aardige en aardige mensen, ze wonen op de begane grond van het huis. Ze zijn vooral bevriend geraakt met onze jongste zoon van 2,5 jaar. Ze hebben een zeer smakelijke lunch voor ons bereid - gegrilde vis met salade. Al met al waren we erg tevreden!
Uitstekend, ruim, modern, goed ontworpen, zeer goed uitgerust, zeer schoon en goed onderhouden appartement boven met een groot terras met uitzicht op de zee. Sterke en stabiele wifi, goed werkende airconditioning in alle kamers, voldoende warm water. Zeer goed uitgeruste keuken, compleet met gasfornuis en geavanceerde elektrische oven, grote koelkast met grote vriezer. Comfortabel en niet piepend bed. Er zijn slechts twee appartementen in het huis, de gastheren wonen in de kelder. Het huis is gelegen in een grote en goed onderhouden tuin, de enorme pijnbomen zorgen voor natuurlijke schaduw. De straat is rustig en goed onderhouden, er is geen doorgaand verkeer omdat het een doodlopende weg is. U kunt parkeren in de tuin. De zee ligt op 5 minuten lopen van het huis, grindachtig en langzaam verdiepend, niet gevaarlijk voor kleine kinderen, ca. 10 minuten van het strand in de tegenovergestelde richting (ideaal voor kleine kinderen), waar ligstoelen en parasols kunnen worden gehuurd, maar de bomen zorgen ook voor schaduw. Op meerdere plaatsen op het strand buien. Er zijn diverse restaurants in de buurt, de haven en de boulevard zijn ca. 30 minuten lopen van het huis. De grote boodschappen deden we in de Lidl in Krk, dat is ongeveer. 12 kilometer. De stad is een bezoek waard. Het is een goed programma om een boottocht naar het eiland Cres te maken. De kleine boot vertrekt vanuit de haven van Malinska en doet de stad Beli op het eiland aan. De stad is gelegen in de IV. Volgens de legende is het vernoemd naar Bela. Tegenwoordig zijn ze nauwelijks bewoond, maar het bekijken waard omdat het uitzicht erg gezellig en mooi is. Mira en Vladimir zijn erg aardige en attente gastheren met wie je in het Duits maar ook in het Engels kunt communiceren. Vladimir is een meester in het bakken van houtskool, hij heeft geweldige vis voor ons gebakken en de cake van Mira was ook erg lekker. We weten zeker dat we terugkomen!
Het appartement is mooi, nieuw, ruim en stijlvol ingericht. Het terras heeft een prachtig uitzicht en de omringende bomen zorgen meestal voor natuurlijke schaduw. Als het u niet uitmaakt waar u op vakantie verblijft, dan is dit appartement en deze locatie de optimale keuze. De eigenaren waren altijd beschikbaar als we iets nodig hadden of gewoon voor een gezellig praatje. Dit is absoluut een van onze beste, beproefde locaties tot nu toe.
Bedankt mevrouw Miriam, Jullie waren erg prettige gasten Elke verhuurder zou blij moeten zijn als het jouw keuze is. En uw opmerking zal anderen zeker helpen om ons voor hun vakantie te kiezen. Welkom terug. Mira en Vladimir
Zeer mooi appartement met een mooi terras en uitzicht, netjes, schoon, rustig, zeer dicht bij het strand ... zeer vriendelijke eigenaren ... Ik raad aan ...
Tot ziens en bedankt voor de korte maar leuke reactie. Mira en Vladimir
Het appartement ligt op een geweldige locatie met een prachtig strand (beton met een schuine ingang voor gehandicapten en trappen en kiezels) dat rijk is aan faciliteiten en op elk moment van de dag veel schaduw heeft. De accommodatie is functioneel ingericht en schoon, met een prachtig groot terras waar je de hele dag in de schaduw kunt ontspannen met het geluid van de golven. Alle benodigde faciliteiten staan tot uw beschikking en de gastheren zijn buitengewoon aangenaam en altijd beschikbaar! Ik moet ook het bed complimenteren, de enige waar ik eerlijk heb geslapen zonder thuis te zijn. We brachten de zomer met de baby door, het is gemakkelijk om overal te komen met een kinderwagen in de schaduw, en het appartement heeft een feeder en genoeg ruimte voor een pad om te spelen en kruipen, wat ons verblijf enorm heeft verbeterd. Dank aan de gastheren!
Dank u,!!!! zorgzaam jong gezin dat wij uw keuze waren voor uw vakantie van 2 weken met de baby. We zijn vooral blij dat u comfortabel heeft geslapen. We proberen net als voor ons goed te kiezen. Kom opnieuw, het geluid van de golven en de geur van dennen staat altijd voor je klaar. Welkom. Uw gastheren LP Mira en Vladimir
We zijn al een paar jaar de gasten in Mira en Vladimir, worden we verwelkomd erg vriendelijk en uitstekende gastheren altijd. Al 30 jaar hebben we gaan naar Kroatië - in de Klancir het was tot nu toe altijd de mooiste vakantie. Het appartement is altijd erg schoon, is alles wat je nodig hebt, boven alles, het is zeer rustig en ontspannend. We waarderen ook de nabijheid van het strand en in het centrum van Malinska. Vakantie met fam. Klancir is zeer aan te bevelen. Werner en Ingrid Lutz
Een heerlijke vakantie met dierbare vrienden naar deze prachtige plek. Dank gastheren de aangename, ontspannen, spontane sfeer. Ik zou iedereen die op zoek is naar zijn vakantiebestemming te bevelen, om hier te stoppen, omdat het zal zeker niet fout gaan. Het appartement is volledig uitgerust, schoon, mooi ingericht en de geuren van lavendel :) Rust, rust, weggestopt plek die even zullen genieten van zowel kinderen als volwassenen. Het terras is ruim en vooral ons dierbaar. Vele, vele groeten aan lieve gastheren en alles wat we weten!
Dank Kľúčik familie (en Tarnoci) we werden gekozen voor hun vakantie. Kort over hen! Elke host kan gelukkig zijn als het hun keuze zal zijn. Dank u voor deze prachtige en commentaar van het hart !!!
Voor de zoveelste keer dat we brachten onze korte vakantie geboekt op Mira en Vlado. Het grote terras en de ligging van het huis is fantastisch, op slechts 50 meter naar de baai en een korte wandeling langs de kust is de haven van Malinska. De gastheren hadden ons zoals altijd warm begroet en goed verzorgd. We hebben ons goed hersteld, was helaas te korte tijd. We komen terug! Frank & Romy van Gera / Thüringen.
Veel dank aan Romy en Frank voor aangename momenten van vriendschap met u! En bedankt voor de fantastische zwarte beer! Vrede en de regering!
2 keer mogen wij worden gehost door familie Klancir in Malinska en werden niet teleurgesteld. Het appartement is zeer schoon en zoals beschreven, zijn er slechts een paar stappen van de zee. Erg leuk is dat het appartement ligt aan de rand van Malinska is daarom erg rustig en toch loopt u in ongeveer 15-20 minuten in het centrum. Wie zet geen waarde op zandstranden in een zeer mooie locatie is hier.
Veel dank voor zo'n mooi aanbeveling, en bedankt voor uw vakantie wilt u bij ons doorbrengen 2015. Het is de vreugde van elke host. Tot ziens in 2015 !! Vrede en Vladimir
Voor de tweede keer we brachten onze vakantie in september / oktober om Mira en Vladimir. Het appartement is uitgerust met alles wat u nodig hebt, is schoon, licht en ruim. Vanaf het ruime terras heeft u een prachtig uitzicht op het platteland en onder de bomen u de zee kunt zien. De foto's van het appartement zijn correct, in werkelijkheid is alles veel mooier. De boom in de voorkant van het huis is er niet meer, zo veel meer zon komt uit op het terras. De ligging van het huis is fantastisch, op slechts 50 meter van de baai. De gastheren waren zeer gastvrij Mira en Vlatimir weer en verwennen met een taart, krekels en een welkomstdiner op zijn best. We hebben goed hersteld, het voelde erg comfortabel en zal zeker terug. Frank & Romy van Gera / Thüringen.
We hadden heerlijk verblijf in het appartement gelegen op de 2e verdieping van een huis met een mooi groot terras met uitzicht op de bomen en de Adriatische See. Appartement kijkt zoals geadverteerd met volledig gebruik van de keuken en de vaatwasser en wasmachine ter plaatse. WiFi internet verbinding en kabel-TV was ook beschikbaar. Onze gastheer (de heer Vladimir) kwam ons ophalen bij Malinska bushalte en reed ons naar het huis. Dit was zeer nuttig, omdat we grote bagage droegen. Ook Vladimir was zo vriendelijk en reed ons naar het nabijgelegen supermarkt ("Plodine") waar we boodschappen hebben gekocht voor de hele week. Tijdens ons verblijf Vladimir en zijn vrouw waren Mirjana geweldige gastheren en ze waren erg open voor onze vragen en met respect voor onze privacy. Laatste dag van onze vakantie werd begroet met lunch (selectie van verschillende gegrild vlees en vis) speciaal voor ons bereid. Over het algemeen, zou ik zeker aanraden Hotel Atrium voor iedereen die op zoek is naar een hoge kwaliteit van particuliere accommodaties. Hopelijk zullen we weer terug zijn in de komende jaren. Nogmaals bedankt. Marijo met familie.
We verbleven in oktober bij Mira en Vladimir 2 heerlijke weken vakantie. Het appartement is zeer goed uitgerust met alles wat je nodig hebt, is schoon, licht en ruim. Vanaf het ruime terras heeft u een prachtig uitzicht op het platteland en onder de bomen u de zee kunt zien. De foto's van het appartement zijn correct, in werkelijkheid is alles veel mooier. De ligging van het huis is fantastisch, op slechts 50 meter van de baai. De gastheren Mira en Vlatimir zijn zeer warm en in de watten gelegd met een taart, krekels en vers gebakken croissants. We voelden ons zeer comfortabel en zouden zeker terugkomen. Frank & Romy van Gera
We hebben een heerlijke vakantie, de eigenaren van de heer Vladimir (Vlado voor vrienden) en mevrouw Mira waren echt uitstekend, al zijn ze niet zo goed was 's Italian we perfect opgenomen. l 'appartement is precies zoals op de foto, schoon met alles dat kan worden gebruikt om te koken, niets ontbreekt, c ' is zelfs de waterkoker om koffie te zetten. het linnengoed voor de badkamer en voor zowel de nacht zijn schoon en geurig. de zee is 50 meter, de plaats is rustig. Zeker komen we terug volgend jaar.