Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een gezinswoning in een rustig deel van Malinska. Het huis is omgeven door groen, het centrum en winkels zijn in de buurt (ongeveer 10 minuten lopen). Het appartement bestaat uit een slaapkamer (tweepersoonsbed extra bed), woonkamer met keuken, badkamer en een groot terras. Beveiligde parkeerplaats in de tuin.
Lees meer Accommodatie eenhedenReservering van het appartement wordt bevestigd door storting op de giro-account ten belope van 30% van de totale prijs (vooruitbetaling) en de rest van het bedrag bij aankomst of betaling van het totale bedrag op de giro-rekening. De tijd van aankomst in het appartement is 15:00 uur en de tijd van vertrek is 10:00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringBeschikbaar: fietsen voor gebruik, grill, gratis wifi
We zijn hier twee keer geweest en hebben al opnieuw een aanvraag gestuurd. Het was echt heel leuk, het appartement en de hele omgeving waren erg schoon. De verhuurders zijn erg vriendelijk en behulpzaam en zorgen altijd voor hun gasten. Wij kijken nu al uit naar volgend jaar
Eind september hebben wij hier een week doorgebracht. De accommodatie is erg mooi en schoon, goed uitgerust. De omgeving is prachtig, de zee is mooi en schoon. De gastheer is erg aardig en behulpzaam. Ik kan het alleen maar aanbevelen
Uitstekend appartement, zwembad, rust, alles op hoog niveau. De ligging is uitstekend, alles is binnen handbereik (strand, boulevard, centrum), een goed uitgangspunt om het hele eiland Krk te bezoeken. En dhr. Tajana, ik heb geen woorden om ze op te schrijven, maar ik zal "engel met grote vleugels" proberen We zullen zeker terugkomen
Een zeer mooi ingericht appartement met heerlijke energie vlakbij de zee en de stad. De gastheren zijn erg vriendelijk, behulpzaam en aangenaam. De sfeer is echt geweldig en bijzonder. Ik raad het iedereen aan die een rustige en ontspannen vakantie wil.
Vanaf het moment dat we aankwamen voelden we ons zeer welkom. De energie is prachtig. Het appartement is extreem schoon en comfortabel. Winkels, het strand en het centrum liggen op slechts enkele minuten loopafstand. De zee is warm en kristalhelder. Andere grotere steden liggen op een paar minuten rijden met de auto. Het personeel is erg meegaand. Tajana begroette ons elke dag met een glimlach en checkte hoe het met ons ging. En ze was beschikbaar voor eventuele vragen. We gingen vaak met onze buren bij het zwembad rondhangen. Kortom, tot volgend jaar!! Ps Huisdieren zijn welkom en worden behandeld als andere gasten. Mijn hond wilde na 1 week al niet meer naar huis haha
Het is gewoon fantastisch. De verhuurders zijn als vrienden en staan altijd voor je klaar. De appartementen zijn zeer comfortabel en u vindt er rust en ontspanning. Elk appartement is individueel ingericht en u vindt er alles wat u nodig heeft. Het is erg rustig en alles is zeer schoon. Wij waren er met onze hond, die was zeer welkom. De locatie is erg goed. U bevindt zich direct aan zee en bars en restaurants zijn ook vlakbij. Het restaurant van de tweeling is een echte aanrader. Wij komen zeker terug en kijken er naar uit.
Prachtig appartement, geweldige eigenaar, geweldige energie.. Soms had ik het gevoel dat ik in een bubbel zat van al het goede en mooie! Malinska heeft hele mooie stranden, schaduw in de ochtend, schoon water. Alles is heel dichtbij en toegankelijk. Zeker een bezoek waard voor een rustige vakantie.
Zoals elk jaar brachten we ook dit jaar een week vakantie door in het appartement ``apartmány maslina'' en opnieuw stelde het niet teleur. 10/10, mooie schone kamers met hoogwaardige en mooie apparatuur, elke kamer is zo ingericht dat deze overeenkomt met de bijbehorende naam, aangezien elk van hen een naam heeft - het heeft zijn eigen naam en dienovereenkomstig ook kleur en andere gecoördineerde apparatuur. Een groot voordeel is altijd een schoon, verfrissend zwembad, alsof het gemaakt is voor een romantische avond, met zachte, intieme verlichting... Zeer aangename gastheren, altijd bereid en meegaand.... Wij raden het iedereen aan die wil ontspannen in een rustige en aangename omgeving, vlakbij mooie stranden..... We hebben ons verblijf nu en voor volgend jaar geboekt en we kijken er nu al naar uit...
Mijn familie en ik brachten een paar nachten door in dit uitstekende appartement. De eigenaren zijn erg vriendelijk, het appartement is zeer schoon en heeft alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze vakantie. Prachtige stranden voor kinderen zijn vlakbij, evenals winkels en het stadscentrum. De eigenaren hebben ons ook geholpen bij het kiezen van restaurants en andere activiteiten. We zullen zeker terugkomen.
Alles was geweldig, zeer schoon, vriendelijke eigenaren Ik raad aan!
De familie Zubak bracht een heerlijke 4 dagen door in het olijfappartement met toegang tot een zwembad, een groot terras, dicht bij het strand, een promenade aan zee die naar het centrum van Malinska leidt. Wij willen vooral mevrouw Tajani bedanken voor alle informatie die zij heeft verstrekt. Wij komen volgend jaar zeker terug!
Wij hebben met volle teugen kunnen genieten van deze oase van ontspanning! Te beginnen met het liefdevolle welkom en de zorg van de gastheren, tot een mooi, comfortabel, mooi appartement zoals op de foto's, tot de absolute ontspanning dankzij het allround comfort, want alles wat je nodig had was aanwezig! Het appartement is geweldig voor gezinnen met 2 kinderen en een hond. Het terras nodigt uit om te chillen en te ontspannen en biedt 's avonds een betoverende romantische sfeer, het zwembad is perfect om tussendoor af te koelen en een perfecte must-have voor de kinderen! Het pad naar het strand bereikt u te voet in slechts enkele minuten en als duiker hoeft u niet ver naar het duikcentrum van het dichtstbijzijnde Hotel Malin. Wij komen zeker terug!
Wat kan ik zeggen, hoe kan ik onze ervaring beschrijven? Waar moet ik beginnen? Als je een gemiddelde vakantie wilt, als privacy niet belangrijk voor je is, als parkeren niet belangrijk voor je is, als de sfeer niet belangrijk voor je is en last but not least, als de gastvrijheid van de eigenaar niet belangrijk voor je is - omrijden, dit is niet de plek voor jou. Hier staat comfort voorop, de keuken biedt alles wat je nodig hebt, we hebben nog nooit een comfortabeler bed gehad op vakantie, de sfeer, zowel overdag als 's nachts, is gewoonweg perfect, palmbomen, vijgen, olijven...en meer en meer in de buurt ons, en ze vrolijken je op in de avond zonnelantaarns in elke hoek. Elke buitenruimte heeft zijn eigen verhaal. Parkeren geheel privé met brede oprit. U parkeert uw auto en hoeft hem eigenlijk pas aan te zetten als u weggaat. Het appartement is schoon, mooi, kleurrijk, helder met kleine details die je bij elke stap eraan herinneren dat je op vakantie bent. Vanaf het terras een prachtig zicht op het zwembad, dat alle privacy biedt die je wenst. De stranden zijn dichtbij, de stad is dichtbij... Het is niet zo dat die er niet is. Het appartement zelf heeft alles, maar dan ook echt alles wat je nodig hebt. Koud sap, bier, een fles wachtte op ons... Ik heb geen woorden. Dit hele mooie verhaal wordt afgerond door een geweldige dame. Tajana met haar gezin. Dit hart en deze toewijding die Mr. Tajana is op elke hoek te zien. Deze vriendelijkheid van haar heeft ons echt positief verrast, ik heb er geen woorden voor, zo'n welkom, het gevoel alsof je thuis bent... Net als zij. Tajana zegt "niets gebeurt bij toeval". Het is waar en ik dank u echt uit de grond van mijn hart voor een heerlijke vakantie en uw warmte en vriendelijkheid. Natuurlijk ook je familie. We wensen je het allerbeste en "Als God het wil" zien we je volgende zomer. Dijana met haar moeder
Het appartement is Griekenland in het klein. Een prachtige ambiance, met hart en ziel ingericht en mooie details die je een gevoel van ontspanning geven. De kamers zijn schoon, mooi ingericht. De keuken is zeer goed uitgerust, heeft alles. De kinderen hebben, evenals mijn man en ik, ook genoten van het zwembad, waar je lekker kon afkoelen. We voelden ons thuis. De eigenaren zijn mooi, warm en vriendelijk. Ik raad het appartement aan aan iedereen die van privacy en rust houdt en wil ontspannen en genieten van een geweldige faciliteit die dit allemaal op vakantie biedt. We zullen zeker terugkomen.
Geweldige accommodatie met geweldige eigenaren. Een rustige plek vol groen nabij stranden, winkels en het centrum. Alle aanbevelingen!!!
Wij (2x 60 jaar) hebben twee heerlijke en zeer ontspannende weken gehad. Zodra we ter plaatse aankwamen, begonnen we te ontspannen. De eigenaren verwelkomden ons heel hartelijk en hartelijk - zo was het afscheid na onze tijd. Het appartement was extreem schoon en de keuken was goed uitgerust - alles wat we nodig hadden voor onze vakantie op Krk was aanwezig. Overal op het terrein en in het appartement is er veel aandacht voor detail. En verder merkten we dat onze ontspanning voorop stond: In overleg waren er geen problemen met schone handdoeken indien nodig. Het zwembad, dat elke dag werd schoongemaakt, diende om af te koelen. Maar dat niet alleen: er waren tal van regionale tips voor restaurants, excursies, wandelingen en nog veel meer! Na twee weken vakantie op Krk vertrokken we niet alleen diep ontspannen en met een heerlijke fles rode wijn, maar ook met het doel voor ogen: in 2024 komen we hier terug!
We zijn hier tot nu toe 3 keer geweest en het is altijd geweldig geweest. Super lieve verhuurder. Appartementen met liefde ingericht, altijd schoon. Er zijn nooit moeilijkheden geweest. Als je vragen hebt of hulp nodig hebt, helpen ze je graag. We komen elk jaar terug sinds de eerste keer 2 jaar geleden. Zodra we vertrekken reserveren we voor volgend jaar en kijken er keer op keer naar uit. Locatie 2 minuten van de boulevard.
De zeer aardige mevrouw Tajana en haar familie zorgen ervoor dat er niets ontbreekt. Mooi appartement, rustige omgeving en dicht bij het strand. Er is een grote keuze aan kiezelstranden in de omgeving. Ook het stadscentrum is ver weg voor een gezellige avondwandeling. Kortom, alles wat u nodig heeft voor een aangename, ontspannen vakantie.
Jaar na jaar geniet ik van de prachtige kleine dingen die worden geboden door geweldige mensen en de omgeving die ze hebben gecreëerd, zodat anderen kunnen genieten, rusten en de ziel voeden. Aanrader voor iedereen die weet hoe kleine dingen echt heel veel zijn en zo.
Het appartement en het hele huis zijn in goede staat, we hebben een heerlijke ontspannen vakantie gehad. De familie verwelkomde ons hartelijk en had altijd een open oor voor vragen, ze deden erg hun best om ervoor te zorgen dat het ons aan niets ontbrak. Ook als de vrouw des huizes niet in huis was, werd alles mogelijk gemaakt door de zoon. De accommodatie is alleen aan te raden, ook voor gezinnen met kinderen, het zwembad zorgt voor verkoeling als je even niet naar de zee wilt, of gewoon tussendoor. Je liep in een paar minuten naar de zee, er waren overal winkels, restaurants waren ook op loopafstand. Graag weer
We waren er twee weken. De vakantie was prachtig. Het appartement was zeer goed ingericht en zeer schoon. Het gebied is erg rustig en ontspannend. De zee is in 2 minuten te bereiken, winkels, restaurants etc. zijn in een paar minuten te bereiken. Tajana de gastvrouw is zo aardig en behulpzaam gewoon geweldig. Het wordt er niet beter op. We voelden ons thuis. Ons maatje, een kleine Bolonga, was ook zeer welkom, al blafte hij af en toe een beetje. Zoals ik al zei, kan ik de appartementen alleen maar aanbevelen. Gewoon geweldig, volgend jaar komen we zeker terug.
De accommodatie in de Maslina-appartementen is fantastisch, we komen er graag elk jaar terug, naast de onbeschrijfelijk vriendelijke en goede gastheren, zijn de appartementen stijlvol, mooi, alles wat je kunt verwachten is beschikbaar. Mooie kamers, faciliteiten, zwembad, terrassen, ontspanning als in een sprookje... Als bonus zijn er zeer mooie stranden in de buurt. Ik raad het iedereen aan, 10/10!
Alles was leuk en mijn man en ik voelden ons meteen thuis. Een pluim voor de eigenaren voor hun vriendelijkheid. Het interieur en de omgeving zijn prachtig en alles is dichtbij.
Het appartement maakte veel indruk op ons, het schone, mooi ingerichte zwembad werd dagelijks schoongemaakt, het was een heerlijke verkoeling voor kinderen en volwassenen. De locatie van het appartement is perfect, slechts een moment naar de zee, veel restaurants in de omgeving, een winkel dichtbij. De eigenaren zijn erg aardig en behulpzaam, we zullen deze plek zeker meer dan eens bezoeken, een magische attractie.
Wij waren er voor 3 weken en alles was perfect. Geweldige locatie, alles was dichtbij en op loopafstand. Gastgezin was erg aardig en vriendelijk en altijd behulpzaam. We kunnen het alleen maar aanbevelen.
Mevrouw Tajana als gastheer is mooi - tot uw dienst, aardig, aardig. De accommodatie is ingenieus, het voldeed aan onze behoeften qua aankomst, prijs, uitrusting van het appartement. We gingen met de baby, dus het grote terras en de tuin met het zwembad betekenden veel voor ons, wat trouwens erg schoon is omdat het letterlijk elke dag wordt schoongemaakt. De airconditioning in het appartement heeft ons ook goed gediend. We hielden echt van de kleine dingen zoals de zonnelampen op het terras die samen met de zwembadverlichting een romantische sfeer creëerden die we voor altijd zullen onthouden. De zee ligt op korte loopafstand, net als de eerste winkel en restaurant. Geen wonder dat alles voor het najaar volgeboekt is! We kunnen niet wachten om een ander jaar terug te komen!
Ik heb alle lof voor het appartement en de gastheren. Alles was netjes, schoon, de eigenaren zijn geweldig. Het zwembad was geweldig voor een kind. Het terras is prachtig groot. Het ligt dichtbij het strand. Ik raad het toch iedereen aan. We hebben alleen complimenten!
Zeer mooie appartementen en nog vriendelijkere eigenaren. De appartementen zijn nieuw, zeer schoon en modern ingericht. We hadden een appartement met een groot terras wat erg handig was voor onze twee jonge kinderen. Het zwembad kwam ook van pas. Zeer heerlijke vakantie en we zullen zeker terugkomen.
We hebben een hele leuke vakantie gehad, in Tajanas. Ze was een geweldige gastvrouw, die echt zorgde voor ons en onze behoeften. De goede ziel van het huis! Tajana maakte zelfs pannenkoeken op de laatste dag, die waren erg lekker. Nogmaals bedankt! Het appartement zelf: het was erg mooi en smaakvol ingericht. Je komt binnen en je voelt je meteen goed. De badkamer is onlangs gerenoveerd en zag er super chic uit. Het appartement is uitgerust met alles wat u nodig heeft en het terras nodigt u 's avonds uit voor een glas wijn. De plaats Malinska was ook erg goed. Met een prachtige haven, een geweldige strandpromenade voor ontspannende wandelingen en kleine kiezelstranden, waar u kunt zwemmen. Al met al was het een fantastische vakantie. Tajana is een warme gastvrouw, het appartement is zeer schoon en ingericht met oog voor detail en Malinska is erg mooi. We bevelen Tajanas Apartments ten zeerste aan en zullen zeker proberen om een appartement in Tajana te krijgen als we Krk opnieuw bezoeken.
Alles was geweldig. Ideale plek om te rusten. Ik heb een geweldige twee weken in prachtige appartement. Tajana grote complimenten voor de netheid en beleefdheid. De ziel van de mens. Het zwembad en het terras afgerond onze tevredenheid. Met een traan in zijn ogen vertrokken we de plaats. We zullen zeker terugkomen volgend jaar. Tajana beeld van een engel hangt in een kamer Julka. Het zal altijd herinneren ons een heerlijke vakantie 2016 jaar. Hartelijk dank en vriendelijke groeten.
Geachte heren, Hartelijk dank voor uw beoordeling. Ik ben blij dat je vond het appartement en ik hoop dat je weer komen. Ik ben blij dat de engel in de kamer, dank je! :) Met vriendelijke groet, Tajana
Alles was echt geweldig, mooi ingericht appartement - met een ziel. De eigenaar is erg vriendelijk en beschikbaar voor alles wat je nodig hebt! Kortom, goddelijk.
Het appartement waren we zeer aangenaam. Zodra we verhuisd en hadden we de kans om in de dagen van de appartementen en ook een geweldige ervaring. Tanaja en haar zus waren echt aardig en warme mensen. Zowel de korte en aangename chats. We hadden echt geweldig. Zelfs onze zoon hadden beiden heel veel. Alleen op de laatste dag had hij zoveel crisis, ze kon niet eens in de verleiding om -niti keksom met bombončkom. Toen hij elke dag thuis kwam praten over hoe hij was aardig op zee, hoe ik mis de zee. En ook mijn man. Het was echt geweldig. 'S Avonds, een vonk zat bij het zwembad, het dromen, stilte, vrede, engelachtig Echt ..... Tanaja, heb je een grote angel !! Bedankt voor alles. Toen we thuis kwamen, hij is de zoon zelf zei dat is jammer, want we hadden naar huis te gaan. Daarom huilde hij bij vertrek. Hij zei: "Weet je, mam, ik ben niet zoals snoepjes, ik wilde alleen maar naar zee zwemmen" Dus het is echt allemaal samen op magische wijze. In het bovenste appartement was voor ons een mooie badkamer. Hetzelfde is ook mooi keuken. Alle mooi schoon; man heeft blijdschap kits om de handen te grijpen. Groot terras dat is geweldig voor een kind om een leuke buiten spel. Het onderste appartement, werd ze slapen, maar magisch. Badkamer misschien een beetje te klein: jammer dat niet een beetje groter. Zelfs als er meerdere mensen in apatmaju. De keuken en de woonkamer, maar geweldig. Tanaja, vergeet dan niet om die van onze gebeden te schrijven
Prachtige, gloednieuwe appartementen met een uitstekende locatie. Een ideale plek voor rust en ontspanning. In bljižini is een enorm potentieel om te zwemmen, de zee is glashelder. De kinderen waren enthousiast over het zwembad. We zijn zeer genoten en we zullen terugkeren. Gospej Tajani Dank u voor uw vriendelijkheid u!
Vorig jaar ontdekten we dit prachtige appartement en beloofde onszelf dat we zullen terugkeren. De belofte dat we elkaar ontmoetten en waren aangenaam verrast gerenoveerd het gebouw, prachtige nieuwe appartementen en een zwembad in de tuin. We verbleven in het appartement waar we vorig jaar waren, en die toegang hebben tot het gebruik van airconditioning, magnetron, oven, wasmachine, vaatwasser heeft. Netjes, schoon en mooi ingericht met veel kleine dingen die zij haar ziel en een positieve vibe geven. Op het terras we nog steeds de schaduw deden de vijgenboom, een mediterrane sfeer gaf de olijf, laurier, rozemarijn en andere planten mooi. Als moeder van twee kinderen en heeft het voordeel van de nabijheid van de zandstranden, winkels en vele restaurants. Bewust niet willen schrijven dat ik voelde me thuis, want ik was er voelde me veel beter! Wanneer een kind slaapt in de middag, de rust was ik zonnebaden op een ligstoel bij het zwembad, die in de buurt van het terras was. Ik heb genoten van het maximum, maar thuis kan je niet :-) veroorloven! Ik heb in het bijzonder opgemerkt dat de eigenaren vooral leuk, lief, vriendelijk en te allen tijde waren ze het belangrijk om de gast voelt zich goed en heeft alles wat hij nodig heeft, maar zelfs meer dan dat. Daarvoor dank ik hen. Iedereen zou een breuk in zoals ik deed, genaamd "Little Paradise" aanbevelen. Al tellen de dagen om terug te keren ...
Vanwege de chaos waarin we leven, heel even, wierp een blik op de foto's van het appartement waar wij wonen en zei tegen zichzelf - appartement na appartement. We zijn zo oppervlakkig. Nu ik dit schrijf ik ben het lezen en het zien van dat alles is geschreven voor degenen die weten hoe ze een beetje te stoppen. Slechts één ding niet zeggen of dit is de reden waarom u bent gekomen. Het zegt niet dat er meer dan wat het zegt, heb je het gevoel dat dit je thuis vanaf het moment dat u in dit prachtige binnenplaats en wanneer u begroet door glimlachend, mooie mensen, de eigenaren van de appartementen Maslina. Dit is een stad met een ziel. Voor de ziel is nog niet ingedeeld ster of sterren, en je voelt als je engelen en foto's op de muur, die de appartementen die het werk van de eigenaar van het appartement waren sieren. Aan elk detail, elk klein ding ze dachten dat de gasten hebben alleen een plek om te genieten van links. En toen we vertrokken, zwaaien naar ons op voor een lange tijd bij de gate. Om het afscheid en afbeeldingen die voor altijd worden herinnerd. Ik zou graag terug willen gaan naar ... Bedankt voor alles lieve engelen !!!
Beste Dragan, Dank u zeer voor een grondige en echt geweldig beoordeling. Ik ben blij, omdat je ons appartement genoten en ik ben blij dat u alle sviđa.Hvala u te prijzen over de regeling, veel betekenen ze voor mij. Ik hoop je te zien volgend jaar! Met vriendelijke groet, Tajana
Mooi appartement waar hij genoten van de hele familie, hebben we allemaal thuis voelen. Hygiëne is top. Alle noodzakelijke, zelfs meer dan je zou verwachten, is gelegen in het appartement. De eigenaars zijn geweldig en warme mensen, altijd beschikbaar en bereid om te helpen. We zullen zeker terugkomen!
Dear Dalia Hartelijk dank voor uw oprechte en warme beoordeling. Ik ben blij dat je van het appartement. Ik hoop je te zien volgend jaar! Met vriendelijke groet, Tajana
We hebben lang gezocht en vond een mooi appartement en een prachtige plek om vakantie. Het appartement is mooi, schoon en comfortabel. Kortom, alles wat we nodig hadden voor ons en verwelkomde. Met mooie en grote terras biedt een mooi uitzicht. Het zwembad was onze grote vreugde voor de kinderen. Ieder van ons was meer dan verwacht. Een ideale plek om uw hart en ziel te rusten. Grote lof voor Miss Lucia en Vlatko dat we met vreugde werden verwelkomd. Als we een kans zeker terug te komen volgend jaar. Wij raden om alle ... Met vriendelijke groet!
Beste Mario en Renata, Dank u voor de warme en oprechte reactie. Ik ben blij dat je vond het appartement, en ik hoop dat u geniet. Heeft u een grote groet van Lucie en Vlatka! Ik hoop je te zien volgend jaar! :) Met vriendelijke groet, Tajana
We brachten een fantastische vakantie, de eigenaars zijn geweldig. Dank u. Tajani op hartelijkheid. Het appartement is precies de manier waarop de foto's, beter leven, schoon en nieuw ingericht. De zee is vrij in de buurt, geschikt voor kleine kinderen. Mooi zwembad, kortom, geweldig !! Ik ben blij! We zullen zeker terugkomen volgend jaar. dank u
Beste Anna, Hartelijk dank voor uw geweldige beoordeling. Ik ben blij dat je genoten hebt en hopen je te zien volgend jaar! Met vriendelijke groet, Tajana
Een unieke, gastvrij, rustig, schoon ........ positief verrast we niet geweest zijn, of helemaal niet De locatie is geweldig, appartementen zijn zeer mooie en schone stranden in de omgeving, de zee schoon, vooral aanraden fietsen rond het eiland. Met dank aan de eigenaars voor individuele reizigers.
Beste Thomas, Hartelijk dank voor uw geweldige beoordeling. Ik ben blij dat je genoten, en ik hoop dat je te zien volgend jaar! Met vriendelijke groet, Tajana
Dit was ons 5e verblijf in Kroatië, maar de beste. Het appartement was comfortabel, schoon en mooi ingericht. De eigenaren waren erg aardig en vriendelijk. We brachten prachtige momenten en we denken al over komen hier volgend jaar.
Beste Beata, Dank voor mooie beoordeling jou! Ik hoop dat we volgend jaar te zien! Met vriendelijke groet, Tajana
Op zoek naar de perfecte vakantie met een klein kind, we hadden meer dan geluk obabravši alleen dit appartement, maar deze plek. Het was net als de foto's en meer. Het huis is netjes en zeer schoon, ingericht met stijl, ruim en goed uitgerust. Alles in het huis is nieuw, functioneel en het comfort was meer dan verwacht. Wat waren wij het meest onder de indruk van de warmte, vriendelijkheid en de warmte van de eigenaar en toch onopvallend. We voelden ons alsof we waren niet de eerste keer hier. Ideaal. De zee en het strand en het centrum van de stad is ideaal voor koppels met jonge kinderen die niet willen gaan met de auto naar het strand. Wat we waren ook blij en het zwembad in het gebouw zelf, die ook onberispelijk schoon en opgeruimd en dat was onvervangbaar in termen van toen warm met een klein kind niet naar de omringende strand. Al met al is het appartement voor elke verwijzing, evenals het object dat we hebben gezien. Lof gastheer en tot ziens. Mladen, Zagreb
Beste jongeren, Hartelijk dank voor uw geweldige beoordeling. We zijn blij dat je genoten hebt, en ik hoop u binnenkort weer te zien! :)
Toevallig we kiezen Malinska. Bij toeval kiezen we voor dit appartement. Maar aangezien niets is toevallig, voor ons was het een hit op "thuis". Alles is als in foto's en loooong meer. Het is schoon en netjes, met een miljoen kleine dingen, waarmee de gastheren ging de ziel, zodat u zich thuis voelt. Wat we waren het meest belangrijk is, is dat we de auto geparkeerd en hij heeft ons niet nodig, en hoewel je krijgt dicht, je hebt vrede, hoor je het geluid van krekels, zittend in een natuurlijke schaduw van de vijgenboom en genieten van de geur van de Middellandse Zee, die zal ontspannen en te vullen met verse, vitale energie. Ook kinderen zelf naar het strand, want het is dicht bij de hand, evenals de kerk, winkels, enz., En kan worden en recreëren, omdat je de fietsen kunt gebruiken. We waren kort - maar lief! We zijn erg blij en vol vertrouwen dat we zullen terugkomen! Alle lof voor de gastheren! En ... alles goed ... tot ziens!
Geachte heren, Dank u voor uw prachtige en gedetailleerd overzicht! We zijn blij om een appartement, zoals hebben, en dat u tevreden bent met de algemene indruk zijn. Wij hopen dat u volgend jaar komen. Met vriendelijke groet, Tajana
Accommodatie heeft voldaan aan al onze verwachtingen en meer .. .. prachtig ingericht en zeer schoon appartement op een geweldige locatie en charme geef hem de prachtige details, zoals foto's, kandelaars en ornamenten .. De eigenaar is zeer vriendelijk en behulpzaam. Alle lof en we raden aan iedereen !!
De eigenaar van het appartement is een zeer vriendelijk, gastvrij en meegaand, die ons heeft ontzettend blij. Appartement zoals foto's of live nog beter, groot terras met barbecue, balkon met uitzicht op zee, ruim appartement, de keuken heeft alles wat je nodig hebt en meer, van een moderne kachel magnetron en een waterkoker ... strand is dichtbij , grind, grind zand, de avond was een mooie wandeling door de stad, kijken naar de lichten van Rijeka, in het kort, we waren erg leuk .... de perfecte plek voor een pauze.
Lieve Katja, Hartelijk dank voor je recensie! Ik ben blij dat je van het appartement en dat u genoten! : D Met vriendelijke groet, Tajana
Alles is zoals het zou moeten zijn ... de eigenaar is erg vriendelijk, welwillend en behulpzaam. Het appartement is precies zoals op de foto's en het leven is veel beter, groot terras met barbecue, balkon met uitzicht op zee, een ruime slaapkamer en keuken. Ingericht en mooi appartement in de buurt van het strand, 2 min afstand. Een goede sfeer en de perfecte plek om een pauze te nemen ... Bedankt eigenaars voor zo'n vriendelijkheid en gastvrijheid.
Precies wat je nodig hebt op een vakantie daar, je het gevoel alsof je thuis bent. In een rustig, schoon, vlakbij het strand, restaurants, winkels, het centrum, en echt zonder enige overdrijving ideaal. In een interview met de eigenaren om de indruk te wekken dat de aanzienlijke leeftijd, welzijn op lieve vrienden te maken. Herhaald verblijf in Malinska zullen we, als het al mogelijk is om in een van deze appartementen. We zouden het aan iedereen, zul je geen spijt van.
Darling Harbour, Thanks a lot te herzien. Ik hoop dat wij kunnen komen om te zien! Ik ben blij dat je genoten bij ons: D Met vriendelijke groet, Tajana
Mijn familie en ik hadden we het geluk dat we kozen voor dit appartement in een rustig deel van de stad. Ideaal voor een verblijf met kinderen vanwege de grote tuin, terras en de nabijheid van de zee met een zandstrand. Het appartement is zeer netjes, schoon, functioneel, en kan de wasmachine, die is heel belangrijk voor mij te gebruiken. Modern ingericht met veel stijl. Voor de andere kant is er ook een echte mediterrane sfeer ... stenen barbecue op het terras waar de schaduw doen van de oude vijgenboom in de tuin van de olijven en mediterrane planten ... Op het dek stoelen onder de vijgenboom iedereen kan ontspannen. De gastheren waren te vriendelijk, eenvoudig, vriendelijk. Oh, alles is perfect! Zeker terug komen we volgend jaar in dit kleine romantische mediterrane paradijs. We kunnen niet wachten!
Beste, Hartelijk dank voor een prachtige beoordeling. We zijn blij dat je apartmsn dergelijke, en u tevreden bent. Wij hopen dat u volgend jaar komen! Met vriendelijke groet, Tajana
Mijn familie en ik hadden we het geluk dat we, en toen heb ik besloten om uw vakantie door te brengen in dit prachtige appartement gelegen in een rustig deel van Makarska. Ideaal voor een verblijf met kinderen vanwege het terras, de tuin en de nabijheid van het strand met een prachtig turquoise zee. Het is functioneel, modern ingericht, maar heeft de echte mediterrane sfeer ... stenen barbecue op het terras, olijven en mediterrane planten in de tuin. Het appartement is schoon, netjes, ingericht met veel stijl en zeer romantisch. De gastheren waren te vriendelijk, eenvoudig, vriendelijk. We zullen weer terug volgend jaar in dit kleine mediterrane paradijs ... Ik kan niet wachten!
Mooi appartement, ruim, netjes en schoon, op een rustige locatie. Het is uitgerust met alle benodigde. In de badkamer waren handdoeken. Het linnen noodzakelijk zijn om was, is er ook een wasmachine. Net zoals in de advertentie, geweldig! De eigenaren zijn zeer gastvrij en vriendelijk. De stranden zijn prachtig ingericht, voor hen was het noodzakelijk 5 -10 min. Sterk aanbevolen! :)
Geachte Heren, Dank u voor uw grote en mooie beoordeling. We hopen je te zien volgend jaar!
Appartement zoals in de beschrijving, het terras is echt geweldig, de eigenaren zijn erg vriendelijk en behulpzaam. De voorzijde is een grote binnenplaats. Met een kleine wandeling krijg je de kleine kreken die zijn prachtig.
Dank u voor uw prachtige recensie!
Prachtige plek om te ontspannen. Een plek waar je je voelt alsof je geen gast, maar eigenaren en uitstrijkjes van prachtige details.
Dank u voor uw prachtige recensie!