Appartement Jele -
Šolta Maslinica - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 60 per nacht Obala braće Marchi 12a, Šolta Maslinica
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 39995 A3+1 Appartement voor drie personen + extra bed (34 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 30 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 30 m
  • Dokter 7 km
  • Apotheek 8 km
  • Bank 8 km
  • Postkantoor 8 km
  • Tankstation 11 km
  • Vliegveld 20 km
  • Haven 300 m
  • Sportactiviteiten 400 m
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Jele heeft 0 keer bekeken sinds 40677
Marin Radman Aanbieder vanaf 2015
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Jele
Opmerkingen
K
Uitstekend! 5/5
Ksenija Zagreb,
Verbleven in A3+1 , September 2024 | Een droomvakantie

We zijn net terug van onze jaarlijkse vakantie, die we in het Jele-appartement hebben doorgebracht. We hebben een geweldige tijd gehad! Het appartement is smaakvol ingericht met veel mooie details en uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een aangenaam verblijf. De gastheren zijn erg meegaand en onopvallend. Dit was een van onze mooiste vakanties en we zullen terugkomen. Ik raad het zeker aan aan iedereen die rust wil, de schoonheid van deze prachtige plek wil voelen, wil genieten van de omliggende stranden en de geur van de zee en de pijnbomen.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met huisdieren
S
Uitstekend! 5/5
Sandra Marlborough,
Verbleven in A3+1 , September 2019 | De beste plek om te verblijven in Solta

Dit is de beste plek om te verblijven in Solta. Maslinica is veruit de mooiste plek op het eiland met goede zwemmogelijkheden, restaurants, een supermarkt en busverbindingen. Apartman Jele is de mooiste plek om te verblijven in Maslinica. Fantastische locatie direct aan het water, op 2 minuten lopen van overal. Het huis heeft alles wat je nodig hebt en de eigenaar en zijn vader zijn erg aardig en behulpzaam. Een fantastisch verblijf! Bedankt, Marin.

Reactie vertaald uit het engels - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustOuderenToeristen zonder autoRomantische mensen
Bedankt!

Heel erg bedankt voor de vriendelijke woorden en voor de geweldige gasten!

Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden