Ons nieuw gebouwde huis is gelegen op de eerste rij aan zee in de kleine beschutte baai van Osibova aan de noordwestkant van Brac. De faciliteit heeft vijf volledig en modern ingerichte appartementen. Het strand ligt op slechts ongeveer 20 meter afstand.Voor uw huisdier hebben we een overdekte parkeerplaats niet ver van het gebouw. Komt u met de boot, dan hebben wij een plek voor uw aanhangwagen geregeld. Natuurlijk hebben we ook een barbecue. Elk terras of balkon is ook gemeubileerd. . Een gemakkelijke wandeling van 30 minuten brengt u naar het kleine stadje Milna, waar u een aantal leuke restaurants, café-bars, promenades en de mogelijkheid om boodschappen te doen kunt vinden.
Lees meer Accommodatie eenhedenBij het maken van een reservering is het noodzakelijk om 30% van de prijs op onze rekening te storten, en de rest voor aankomst of direct na aankomst U kunt het appartement vanaf 14.00 uur betreden en uiterlijk om 9.00 uur verlaten
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringDus naast de voorziene accommodatie bieden wij u een barbecue, een overdekte parkeerplaats voor uw auto, een verf voor het afmeren van uw boot, accommodatie voor u, een welkomsttrailer, iets verfrissends, hulp bij het kiezen van uw excursies, vervoer (extra tegen betaling) schoonmaak van uw appartement (tegen betaling)
Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar van appartementen op een rustige locatie vlakbij zee. Wij voelden ons thuis. De accommodaties zijn zeer sfeervol ingericht en bieden een gevoel van comfort tijdens uw vakantie. De omgeving en het eiland zelf bieden een groot aantal bezienswaardigheden voor liefhebbers van historische gebouwen en liefhebbers van actieve vakanties
Al 11 jaar trouw. De tijd vliegt. Zeer mooie rustige locatie. Gastheren zijn erg vriendelijk en we zijn al echte vrienden geworden. Bovenal zullen we voor altijd en altijd in Osibova blijven.
In augustus hebben we hier een supervakantie van 2 weken doorgebracht. Het appartement was gezellig met een prachtig uitzicht op zee. De reis naar het strand duurde slechts 1 minuut en was niet druk. De gastheren waren altijd aardig en gastvrij. Osibova is een van de mooiste plekken die we hebben bezocht. Ze zorgde voor een rustige en romantische vakantie. Voor ons was het een balsem voor de ziel en het lichaam. We raden het zeker aan.
Het huis is gelegen in een straat door de zee. Op een steenworp afstand van de zee. Zeer vriendelijke eigenaar, kun je hem alles vragen, hij is correct en zeer gastvrij. Het appartement was erg schoon en had een prachtig uitzicht op de zee.