Inlusief niet Toeristenbelasting.
Molunat zelf is een prachtige plek, zeer dicht bij Dubrovnik en de luchthaven, terwijl het nog steeds ongerept is door het massatoerisme. De appartementen zijn prachtig en de gastvrijheid van het hele gezin ver boven alle mogelijke verwachtingen. Het pand ligt direct aan zee, met een fantastische privétoegang tot het water en een eethoek letterlijk op de rotsen op een paar centimeter van het kalme baaiwater. Een aanrader voor liefhebbers van ongerepte natuur, geweldige visgerechten, snorkelen en duiken, of gewoon relaxen aan zee.
Mijn familie en ik brachten een paar zomervakantie in dit charmante, familie appartement. De locatie is perfect, zeer dicht bij de zee, onze suite was prachtig en we hadden een terras! We genoten van ons verblijf hier en ik hoop dat we zullen terugkeren.
De beste vakantie plaats voor ons. Zee en zon. Fantastische familie Miovic maakte onze vakantie in Kroatië de beste. Ze zijn zo geweldig! Als je hulp nodig hebt ze 'hulp zult u en ze zijn ook zeer goede koks !! Appartementen liggen naast de zee en een eigen strand is voor hun bezoekers. We hielden ook Molunat, willen we onze vakantie door te brengen weg van het massatoerisme. Fantastische dorp! In de buurt van het vliegveld.