Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Pag Novalja en Kroatische eilanden!

Vakantiehuis Bungalow -
Pag Novalja - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 48 per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Stacaravan 32m2 terras 18m2, gelegen in het prachtige kamp Strasko. Het huis bestaat uit een woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers, volledig voorzien van airconditioning Parkeerplaats ligt in de buurt van het huis. Gratis Wi-Fi. Het is gelegen in de eerste rij naast het strand. Auto kamp Straško is een ideale plek voor gezinnen, want het biedt entertainment, recreatie, rust en stilte tijdens de warme zomerdagen. Het kamp biedt vele andere activiteiten georganiseerd door het recreatiecentrum, maar ook entertainment voor de gasten overdag en 's avonds in het entertainment center. Leuk stadje Novalja ligt op slechts 1. 5 km van het kamp. De camping ligt in de buurt van de zee in een fantastische baai en strekt zich uit over 57 hectare van de Dalmatische eiken en olijfbomen. De huurprijs is inclusief accommodatie voor 4 2 personen, 1 parkeerplaats, elektriciteit, water, gas, satelliet-tv, een eerste reiniging en gratis Wi-Fi. Eindschoonmaak is verschuldigd bij de check-out op de camping (ong. € 40).

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 48 per nacht
ID: 48455 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (32 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 48 per nacht
Prijs vanaf
€ 48 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Inlusief niet Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 10 m
  • Centrum 400 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 50 m
  • Dokter 500 m
  • Apotheek 1 km
  • Bank 1.5 km
  • Postkantoor 1 km
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 300 m
  • Haven 1.5 km
  • Sportactiviteiten 50 m
  • Discotheek 200 m
Soort strand
kiezelstenen
Ivan Simunovic Aanbieder vanaf 2016
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Vakantiehuis Bungalow
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
S
Uitstekend! 5/5
Sanela Odense,
Verbleven in Vakantiehuis Bungalow , Juli 2016 | Fantastische locatie en eersteklas service

We brachten een prachtige 10 dagen in een stacaravan. Van het begin tot het einde, hadden we een uitstekende communicatie met de eigenaar, die is in alle opzichten een inspanning voor ons te zijn tot uw dienst en om onze vakantie nog mooier. Vakantiehuis ligt inderdaad de zee in wat we genieten en is uitgerust met alle nodige voor een aangenaam verblijf, en het kamp zelf is rijk met veel inhoud, zodat, ongeacht of het plan is actieve of ontspannende vakantie, is het mogelijk om te genieten van een volledig hart!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartementen Fancy Dream Korčula Brna, Kroatische eilanden
Appartementen Sunrise Luxury Dugi Rat, Regio Split
Stenen huis Summerhouse Zaton (Zadar), De regio van Zadar
Appartementen Sun and Sea Vir, Kroatische eilanden