Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Novi Vinodolski en Kvarner!

Appartement Dea -
Novi Vinodolski - Kvarner

prijs vanaf € per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
8 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Nieuw ingericht appartement in een rustig deel van Novi Vinodolski, 50 meter van de zee. Ideaal voor een gezin dat er de voorkeur aan geeft om alle noodzakelijke voorzieningen te voet te hebben, binnen handbereik. Twee dubbele slaapkamers met een stapelbed van 180x200, een woonkamer met extra bed, een eetkamer en een volledig ingerichte keuken-gasfornuis, vaatwasser, kookplaat, oven, koelkast en vriezer, magnetron, waterkoker, broodrooster en een koffiezetapparaat. Het appartement heeft twee binnenkoeling / verwarming en twee tv's. Badkamer met douche, bidet, toilet, wastafel en wasmachine. Het appartement is omgeven door een groene, fraai aangelegde tuin met een grill. Dicht bij kiezel, rotsachtige en betonnen stranden. Lange promenade en diverse cafés en restaurants langs het strand en de boulevard. Een parkeerplaats is voorzien.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs op aanvraag
ID: 27739 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (58 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs op aanvraag
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om de reservering te bevestigen, dient u 30% te betalen op de bankrekening en het resterende bedrag dient betaald te worden op de dag van aankomst. Tijd van aankomst van de gast op zaterdag of op afspraak vanaf 12.00 uur en vertrek tot 10.00 uur. De prijs is inclusief toeristenbelasting, gebruik van airconditioners, gebruik van de wasmachine en vaatwasser en een gereserveerde parkeerplaats.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 50 m
  • Centrum 600 m
  • winkel 90 m
  • Restaurant 60 m
  • Dokter 800 m
  • Apotheek 600 m
  • Bank 700 m
  • Postkantoor 600 m
  • Tankstation 600 m
  • Busstation 600 m
  • Vliegveld 20 km
  • Haven 500 m
  • Sportactiviteiten 600 m
  • Discotheek 800 m
  • Nationaal Park 50 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Fles zelfgemaakte premium wijn voor welkom.

Anica Godec Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Dea
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
Z
Uitstekend! 5/5
Zuzana Bratislava,
Verbleven in A4+2 , Augustus 2019 | Perfecte vakantie!

Appartement is erg mooi ingericht, schoon en zeer goed uitgerust met alles wat u nodig heeft. Eigenaren zijn erg behulpzaam en vriendelijk. We brachten hier perfect einde van de zomervakantie!

Reactie vertaald uit het engels - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderen
K
Uitstekend! 5/5
Kornél Győr,
Verbleven in A4+2 , Juli 2015 | Kornel

Het was allemaal super! Het appartement is uitgebreid uitgerust, schoon, mooi, de eigenaren zijn erg leuk! We hopen dat 2016 wordt hier kunnen we de vakantie door te brengen!

Reactie vertaald uit het hongaars - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieFamilies met kinderenBezichtiging van bezienswaardigheden
M
Uitstekend! 5/5
Mare Zagreb,
Verbleven in A4+2 , Augustus 2015 | Bijzondere vakantie, uitzonderlijke gastheren

Novi Vinodolski is een plek om aan te bevelen, biedt voor elk wat wils. De gastheren zelf zijn echte fans van hun werk en doen er alles aan om de gasten tevreden te stellen, zelfs al is het najstinija zo. We reisden door Europa en de wereld, maar deze hosts nog niet ontmoet. Voor elke aanbeveling.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustBezichtiging van bezienswaardigheden
H
Erg goed 4/5
HP Aulendorf,
Verbleven in A4+2 , Augustus 2015 | Ten zeerste aanbevolen

We brachten vanaf half augustus twee weken in het appartement. Het is volledig uitgerust en goed onderhouden. Vanaf de zijkant gemonteerde balkon de zee kan worden gezien, dat is op loopafstand. Op de rotsachtige kust zijn er tal van strandstoelen, over het algemeen vrij rustig, niet veel actie. De eigenaren zijn erg vriendelijk, beleefd en behulpzaam. Dus al de beste. Voor een overwegend strandvakantie, het appartement is zeer aan te bevelen.

Reactie vertaald uit het duits - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderen
B
Erg goed 4/5
Bálint Tapolca,
Verbleven in A4+2 , Juli 2015 | Heel goed

Het appartement is schoon, volledig uitgerust en goed gelegen. Het is slechts een paar minuten lopen van het rotsachtige strand. Het is mogelijk om een ​​duik overal hebben langs de kust. De zee was erg fijn. Het oude centrum van de stad is beschikbaar binnen 15-20 minuten lopen. We genoten van onze vakantie hier. De omgeving van het appartement was soms een beetje luidruchtig, waarschijnlijk als gevolg van het hoogseizoen. Kunnen we graag aanbevelen het appartement iedereen.

Reactie vertaald uit het engels - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieFamilies met kinderen
T
Uitstekend! 5/5
Tuxhorn Borken,
Verbleven in A4+2 , Augustus 2014 | Een echte aanrader!

Wij waren er in augustus 2014, met de familie in Novi Vinodolski. Met een beetje geluk kunnen we nog steeds boeken dit goed gelegen appartement voor 10 dagen op korte termijn. Het appartement is zeer mooi ingericht en de apparatuur is van hoge kwaliteit. We voelden ons meteen thuis. Het appartement beschikt over een overdekt balkon met een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee tuinen en uitzicht op de Adriatische Zee. De keuken en badkamer zijn volledig uitgerust en we hebben geen gebrek gehad gedurende het gehele verblijf. Er is een speciaal voor de bewoners parkeren en een prachtige tuin met gazon en barbecue, en alles is in perfecte staat. Wij zijn met name gemerkt dat het hele huis was perfect schoon! De Novi Vinodolski is binnen een paar minuten lopen, waar we konden kopen en graag ging wandelen met de familie. Voor kleine boodschappen doen, is er een mini-markt in de buurt. Niet ver van het appartement is er een strand dat onze kinderen de voorkeur vanwege de waterdiepte laag. Wij raden strand schoenen daar aangeboden als zandstranden zijn zeldzaam. Ik wil met name de vriendelijkheid van de verhuurder te markeren. Het heeft alles super georganiseerd en uiterst vriendelijk. Toen onze zoon ziek was een nacht, jij en je man reed ons naar een ziekenhuis en hebben voor ons vertaald. Al met al kunnen we sterk het appartement en Novi Vinodolski aanbevelen.

Reactie vertaald uit het duits - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderen
D
Erg goed 4/5
Darci München,
Verbleven in A4+2 , Juni 2014 | Super

Het was erg leuk rustige, mooie stad, Shopping in de buurt Appartement zeer mooi, alles was beschikbaar

Reactie vertaald uit het duits - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rust
v
Uitstekend! 5/5
visitor Harta,
Verbleven in A4+2 , September 2014 | vakantie in Novi

We bezochten Novi Vinodolski (4 personen) voor een week begin september vorig jaar. Helaas was het weer wasn 't heel goed, maar het appartement hebben we verbleven was perfect. Het appartement is gelegen in de buurt van de zee, op slechts 3 minuten van het strand. De zee is mooi, vooral voor mensen die rotsachtige stranden houdt. Omdat het in de beschrijving, is het appartement volledig ingericht, er alles wat je nodig hebt om te koken en dineren in de keuken. Een kleine supermarkt ligt op slechts 2 minuten ver, maar er zijn grotere supermarkten in de stad. De eigenaar is erg vriendelijk en behulpzaam, ze probeerde om ons te helpen in alles wat we nodig hebben of zoeken. Ik zal deze accommodatie aanraden aan mijn vrienden of familieleden, indien zij zullen op zoek naar accommodatie in de Kvarner.

Reactie vertaald uit het engels - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenBezichtiging van bezienswaardigheden
Laatste advertenties
Appartementen Fancy Dream Korčula Brna, Kroatische eilanden
Appartement Luci Kaštela, Regio Split
Appartement Lavanda Krk Malinska, Kroatische eilanden
Appartement Dajana Pirovac, De regio Sibrenik