De faciliteit is gelegen op het eiland Čiovo-Okrug Donji op de eerste rij aan zee. Al onze appartementen zijn voorzien van airconditioning en modern uitgerust. De mogelijkheid om te zwemmen op het strand voor de appartementen of 50 meter verderop op het openbare kiezelstrand, op het strand voor het huis zijn er ligbedden voor elk appartement. Appartement A1 voor 4 personen bestaat uit twee kamers, een badkamer met toilet, een keuken met eetkamer en een groot balkon met uitzicht op zee met een totale oppervlakte van 60 vierkante meter. Appartement A2 bestaat uit 3 slaapkamers, een woonkamer, een keuken met eetkamer, een klein toilet, een toilet met een badkamer en een groot balkon met uitzicht op zee voor maximaal 6 personen, A3 voor 4 personen bevat 2 slaapkamers , een woonkamer, een badkamer, keuken met eetkamer en een balkon met uitzicht op de zee, het appartement is volledig voorzien van airconditioning met dubbele airconditioners. De buitenkant van het gebouw staat onder videobewaking. In de directe omgeving van het strand, voor het appartement, is een ruimte voor het opbergen van gieren en strandrekwisieten.
Lees meer Accommodatie eenhedenAlle apparaten in het appartement zijn bij de prijs van het appartement inbegrepen. De reservering wordt gemaakt door het betalen van een aanbetaling van 30% van de totale prijs van het verblijf. De borg dient tevens als verzekering voor eventuele schade in het appartement en wordt op de dag van vertrek uit het appartement aan de gast teruggegeven. De gast is verplicht het appartement bij vertrek in ordelijke staat achter te laten, anders is er een eindschoonmaak ter hoogte van Er wordt 70 euro in rekening gebracht. De gast betaalt het volledige bedrag bij gebruik van het appartement bij aankomst bij het invoeren van het gastenboek. De borg wordt via de bank betaald met een IBAN-nummer. Huisdieren zijn niet toegestaan in onze appartementen. Aankomst na 14.00 uur, vertrek vóór 10.00 uur Het internet is gratis, het is niet bij de prijs van het verblijf inbegrepen, de snelheid van het internet is afhankelijk van de technische mogelijkheden van de exploitant.
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringHet appartement is van werkelijk alles voorzien, het is zeer netjes en schoon, terwijl het strand en de zee op slechts een steenworp afstand liggen. Er is ook een openbaar strand op een paar meter van het appartement, maar we verbleven altijd op het strand voor het appartement. De gastheren zijn uiterst vriendelijk en aanspreekbaar. Dit is de juiste plek voor rust en ontspanning.
We waren jaren geleden in een ander appartement en oorspronkelijk wilden we daarheen, maar we hebben een fout gemaakt en dit huis geboekt. Het was de gelukkigste fout omdat ons verblijf perfect was! Het is echt een rustige plek, het huis is modern en zo goed, het strand ligt precies voor het huis - we lopen gewoon een paar treden naar beneden en gaan de zee in! Er is een prachtig strand op slechts ongeveer 50 meter afstand. De eigenaren zijn erg aardig en behulpzaam. Wij vonden het absoluut geweldig! Tot volgend jaar!
Ontspannende mooie vakantie in een geweldige accommodatie met zeer aardige en behulpzame gastheren. Ligplaats en toegang tot de zee zijn direct mogelijk vanaf de trap. Degenen die de voorkeur geven aan het openbare strand, kunnen 50 meter lopen. Wij willen graag nog een keer komen
Alle lof en aanbevelingen. Heerlijk!
We hebben een geweldige tijd gehad, de eigenaren zijn erg vriendelijk en behulpzaam. We waren met 5 in het appartement voor 4 en er was meer dan genoeg ruimte. In de keuken heb je alles, zoals thuis, alles is gerenoveerd en zeer schoon. Ik raad aan.
We waren twee keer bij Dragan (A6 +A4) in Okrug Donji en werden opnieuw met grote vriendelijkheid ontvangen. Als welkom kregen we een bord uitstekende vijgen van de moeder van Dragan en op zondag ze bracht ons versgebakken donuts. De ligging van het huis is geweldig. Prachtige locatie aan de kust. Er zijn ligstoelen voor iedereen en ook een stoel met een tafel. Er is een berging voor zwemmen, paddleboards of kleine opblaasboten, zodat niet elke dag alles de appartementen in hoeft te worden gesjouwd. De appartementen zijn zeer schoon en ruim en alles wat je nodig hebt is aanwezig. Hartelijk dank aan Dragan en zijn moeder voor het vervullen van al onze wensen. Onze kleinzoon kijkt nu al uit naar zijn volgende vakantie met Dragan. Hallo Dragan: We komen terug! Groeten van: Max, Caro, Christian, Lena, Christiane en Manfred
Bedankt voor de positieve opmerkingen, we zijn blij dat u een aangenaam verblijf heeft gehad. Groeten aan de familie Pfaff (Manne)
Appartement A4 op de benedenverdieping heeft een geweldige locatie - 's ochtends kom je naar buiten in een badpak en na een paar seconden de trap door de tuin af te lopen, kun je meteen in de zee zwemmen. Toegang tot het water vanaf betonnen trappen over kiezelstenen - en absoluut geen egels !! Elk appartement heeft, afhankelijk van het aantal personen, comfortabele plastic ligbedden en een parasol aan het water. Tegelijkertijd bieden lagere struiken bescherming tegen de zon. Perfecte locatie van het appartement - want ongeveer 80 meter aan de linkerkant is het prachtige kleinere strand van Stari Porat met een geleidelijke ingang, waar u kunt ontspannen tot zonsondergang. Er is ook een bar waar u tapbier of koffie kunt drinken. En elke dag vanaf 18.00 uur reed er een boottaxi van hier naar Trogir en terug. Het appartement heeft een ruim balkon met een tafel waar we aten en konden kijken naar de boten en jachten die naar Trogir gingen. Hartelijk dank voor het veilig 's nachts opbergen van het paddleboard. Auto parkeren is op korte afstand van het huis, maar zeer ruim en zonder problemen met in- en uitstappen. Ik waardeer de prachtige badkamer, inclusief de wasmachine! Goed uitgeruste keuken met servies, er is zelfs een vaatwasser. En de GROTE koelkast was absoluut geweldig! In het appartement begin september was de temperatuur aangenaam, we hoefden niet de hele tijd de airconditioning aan te zetten. Bij aankomst bood de grootmoeder van het huis ons de beste vijgen aan die ik ooit heb gegeten ... en natuurlijk de beste aan het einde: Dragan - een geweldig persoon! En er was ook perfecte communicatie per e-mail voor aankomst.
Bedankt voor de positieve opmerkingen, we zijn blij dat u een aangenaam verblijf heeft gehad. Veel groeten aan Lenka en Lubomir, Dragan
We voelden ons hier zeer comfortabel, kwamen aan en werden meteen heel vriendelijk begroet, mochten eerder het appartement in omdat we iets te vroeg waren, na 6 uur rijden was het erg leuk om gewoon dingen naar binnen te dragen en op de bank te gaan zitten voor een moment. Nou, zoals ik al zei, we kwamen aan, namen snel een kijkje in het appartement en waren zeer verrast, we hebben al een paar vakanties genomen, meestal in appartementen dankzij onze zoon, maar hier in Kroatië hebben we er nog nooit een gehad die was echt zo dat was schoon zoals deze, over het algemeen net zo goed ingericht, de badkamer was vrij modern en schoon, met een wasmachine, enz., de keuken was vrij ruim, al het servies, ik bedoel niet een weinig servies :), was schoon en je had eigenlijk bijna alles zat altijd goed, de woonkamer had zelfs een tv, al heb je die normaal niet nodig, 2 slaapkamers, die ook van een goed formaat waren, net zo lekkere bedden, schone nieuwe hoezen, geen vlekken of iets anders op het lakwerk, daarnaast Dan is er nog de eetkamer, die een combinatie was met de keuken en de woonkamer, en de voorkamer, alles heel mooi ingedeeld, alles met een tegelvloer, in als iemand echt op de grond valt, maar een absolute hi ghlight waren de balkons, een was op het zuiden, je kon direct in een struik met citroenen en sinaasappels kijken en een beetje de buurman ^^, de tweede was op het oosten, je kon direct op de volgende huizen kijken, maar perfect om de was te drogen en het derde balkon was geweldig, had dezelfde grootte als de anderen samen, maar je kon de kleine tuin en de zee direct achter de muur met toegang zien, het uitzicht was absoluut schitterend. De directe toegang tot de zee is via een trap binnen een halve minuut te bereiken en is ook erg leuk om te zwemmen, het enige is dat er overal extreem veel zee-egels zijn, dus badschoenen zijn een must! Het openbare strand is ofwel direct via het pad langs de zee of de weg binnen een paar minuten te bereiken en wordt nog meer aanbevolen voor gezinnen met kinderen, omdat er een ondiepe toegang is en een vrij groot kiezelstrand. Voor gezinnen is de tijd voor en na het hoogseizoen meer aan te bevelen, hier kun je nog ontspannen, want er is bijna niets te beleven. Er is een kleine markt hier in de stad, of liever ongeveer 7 of 8 minuten lopen, en dat is eigenlijk alleen nodig
We gaan al 10 jaar twee keer per jaar naar Kroatië. Altijd twee weken vanaf het laatste weekend van mei en twee weken vanaf half september. In september gaan we altijd naar dezelfde droomplek op Murter en in mei willen we altijd iets nieuws ontdekken. Dus deze keer bracht het ons naar Okrug Donji. Bij Dragan's, in Appartement 1, vonden we het zo leuk dat we overwegen hier ALTIJD in mei te komen. Zo rustig, geen doorgaand verkeer, noch voor noch achter het huis. Directe toegang tot de zee, praktisch met privéstrand. Het is heerlijk om het water in te gaan. De ligging van het balkon is voor ons altijd belangrijk, omdat we er 's avonds graag lang op zitten met een glaasje Graševina of Ožujsko en genieten van het prachtige uitzicht. En hier is het uitzicht gewoon geweldig, fantastisch op het vasteland van Kroatië. Op het balkon kunt u zonsopgang en zonsondergang beleven. Overdag ben je beschermd tegen de brandende zon. Gewoon perfect. De kamers, de faciliteiten zijn geweldig. Alle ramen zijn voorzien van horren, zodat men beschermd is tegen muggen. Al hadden we buiten ook geen last van muggen. NIETS ontbrak. (Alleen op eierdopjes, maar dat is overal in Kroatië hetzelfde) Alleen dit over de verhuurder: Dragan is een hele aardige vent die alles meteen regelt. Perfect, bedankt Dragan. Nogmaals de groeten aan je moeder en bedankt voor de lekkerste reuzelcake en vijgen ter wereld. We zullen elkaar weer ontmoeten. Oh ja, met fietsen kun je hele mooie tochten maken. Aan de andere kant van het eiland achter Kava Beach, of vasteland richting Split (we gingen naar Kaštel Gomilica, of in de andere richting naar Seget Vranjica.)
we waren aangenaam verrast vanaf de eerste stap in het appartement, schoon, uitgerust, geurloos ... ik ging het terras op oau ... het panorama laat je sprakeloos ... de kristalheldere zee, de badplaats en het strand goed uitgerust, ingericht, zon of schaduw naar keuze, gratis strand op 100m door het dennenbos, alles goed doordacht voor een perfecte vakantie. Het gastgezin, eerlijke, gastvrije, zeer aardige mensen.
Rust, stilte en comfort. Het appartement is uitgerust met alles wat je nodig zou kunnen hebben, het voelt als thuis, het uitzicht vanaf het balkon is adembenemend. De gastheren zijn vriendelijk en behulpzaam. Slechts een paar treden naar beneden leidt u naar de zee, met een eigen plek uitgerust met ligbedden. We kwamen een keer terug en we komen zeker nog een keer terug, want het is absoluut de moeite waard. We bevelen het van harte aan.
Super locatie, rust, netheid, beschikbaarheid van alles wat je nodig hebt in de omgeving en een prima huis. Wat wil je nog meer. Hij gaat voor de vierde keer rijden, en we kunnen niet wachten. Groeten aan iedereen en tot ziens in augustus.
We waren voor de tweede keer in 4 jaar op deze plek. Geweldige gastheer, geweldige communicatie, concurrerende prijzen. De locatie van het appartement 10/10 - een tiental trappen, ligstoelen en toegang tot water. Het appartement is voorzien van alles in een normaal appartement. We zullen terugkomen en de 3e keer.
Hartelijk dank voor de positieve reacties en we zijn blij dat uw verblijf zo aangenaam mogelijk is geweest
Ik moet zeggen dat we het erg leuk vonden en we genoten van de vakantie. Appartement mooi, schoon en uitzicht op zee, maar gewoon geweldig, ontspannend. Het grote voordeel was dat we ons strand hadden, waar rust en stilte heerste. Eigenaars erg aardig. Mooie behandelingen en voor het eerst vijgen geproefd, we begrepen elkaar met handen en voeten, maar het werkte. Ik raad het ten zeerste aan, het is een rustige, ontspannende omgeving. We komen zeker nog een keer terug.
Hartelijk dank voor de positieve reacties en we zijn blij dat uw verblijf zo aangenaam mogelijk is geweest
Het appartement is volledig uitgerust, enorm, de zee is schoon, het strand is privé, uitstekend, de gastheren zijn gastvrij, vriendelijk. We hebben een prachtige tijd gehad.
Hartelijk dank voor de positieve reacties en we zijn blij dat uw verblijf zo aangenaam mogelijk was
Ideaal appartement voor een rustige vakantie Ideaal voor een gezin met kinderen..We komen zeker nog eens terug..We bevelen het van harte aan ..
Heel erg bedankt voor de positieve reacties.
Ik ben op verschillende plaatsen in Kroatië geweest, maar dit appartement was het beste van alles waar ik ooit ben geweest. We hebben volledige keukenapparatuur, badkamers, en als er iets ontbreekt, helpen aardige gastheren altijd. Het hele appartement is erg schoon en netjes. Het uitzicht vanaf het grote balkon is geweldig in de ochtend en avond. Het belangrijkste is dat u niet naar een strand hoeft te verhuizen, omdat privé beschikbaar is. Ik raad je deze ten zeerste aan, ik zou graag weer naar dezelfde plek gaan. Als u zonder auto naar Trogir wilt rijden, rijdt er vanaf het strand een kleine veerboot van 20 HRK per persoon, enkele reis.
We hebben 15 keer in verschillende delen van Kroatië doorgebracht, zonder uitzondering, in appartementen, dus ik heb een vergelijkingsbasis. Het Marta appartement heeft op bijna alle manieren aan de vakantiebehoeften van onze familie voldaan, toen we altijd in dit appartement zijn geweest, hebben we dit appartement 5 keer gekozen, inclusief dit idee. Het appartement is gelegen op een rustig groen eiland genaamd Ciovo (2 bruggen bieden probleemloze toegang tot Trogir). In de omgeving vindt u gezellige Romeinse steden (bijvoorbeeld Trogir, Split, Omis, Primosten) en schattige kleine steden (bijvoorbeeld Okrug Donji, Seget Vranjica, Rogoznica). De plaats is geschikt voor zowel actieve als rustige ontspanning. De verhuurders zijn aardig, vriendelijk, behulpzaam. Het appartement is goed uitgerust (airconditioning, vaatwasser, tv), schoon, zeer mooi uitzicht vanaf het balkon naar de zee en directe toegang tot het strand, trap direct vanuit de deur van het appartement via de goed onderhouden tuin naar het privéstrand met speciale ligbedden voor gasten. We zullen volgend jaar weer komen! Hvala Families Bilic!
Het appartement is zeer mooi ingericht, ruim, met panoramisch uitzicht op zee. Het terras dat u de hele dag kunt gebruiken, is groot en schaduwrijk. Het strand ligt voor het appartement, dat schaduw biedt onder de boom. Je kunt stoelen gebruiken. De zee is helder, geschikt om te kajakken, snowboarden ... De eigenaren zijn vriendelijk en behulpzaam.
Rustige, vredige, prachtige locatie in een comfortabel, schoon, volledig uitgerust appartement. Direct strand, aardige gastheren die ons vriendelijk aanbaden met allerlei lekkernijen. Alle voorwaarden zijn voor een ontspannen vakantie. We zijn erg blij dat we voor het appartement Marta hebben gekozen!
Appartement schoon, mooi ingericht, rust, privéstrand ....
Ik kan alleen maar zeggen .... geweldig. Alles is zoals u ermee instemt. Het appartement is schoon en zeer goed uitgerust. Er zit absoluut alles in wat je nodig hebt. Elk appartement heeft zijn eigen ligstoelen op het strand, dat praktisch naast het appartement ligt. Ik raad aan. Lp, Grega
Ik raad accommodatie aan in de Bilić-app, ideaal voor een ontspannen vakantie, maar ook voor een actieve vakantie. Super locatie, rustig, mooi strand, zee schoon. Appartementen zijn ingericht en schoon, zeer vriendelijke en behulpzame eigenaars.
Sympathiek, comfortabel, schoon en rustig. Prive-strand met ligbedden genummerd (zoals ni kamer), ook niet het krieken van zonsopgang tot reserve nodig. De gastvrouw behandelt eigen gemaakte taart. De kamer schoon en comfortabel, mooi uitzicht vanaf het terras. In de badkamer, wasmachine Dank u voor een heerlijke vakantie
Echt, een beetje water en een eigen strand, veel watersport, boot, regelmatige cruise naar Trogir. Luxe ingerichte keuken. Het missen van een magnetron. Anders, het is oké
Accommodatie uitstekend, aangenaam thuis alles OK! Gewoon voor de lol moet je Trogir
We zijn blij dat u tevreden bent met accommodatie in onze appartementen waren.
Het huis als een klein dorp Okrug Donji zijn geweldig en blij om terug te gaan. Het huis is de eerste van de zee in een rustige omgeving, waar iedereen vindt een manier om plezier te hebben. Dank p. Dragan Bilic en zijn familie de perfecte accommodatie.
Slavomir We zijn blij datum waren tevreden met onze accommodatie
Het huis is gelegen in een rustige locatie met een eigen trap naar het water, dit gezinsvriendelijke prachtige locatie. Er is niets om te dragen naar het strand, omdat de eigenaren bieden strandstoelen en tijdschrift accessoires om te zwemmen. Mooi uitzicht vanaf het terras, de blauwe zee en de prachtige bergen. Het appartement vlekkeloos schoon, goed verzorgd. De eigenaars (ouder echtpaar met hun zoon) een genot, proberen te zorgen dat gasten zich op hun gemak voelen, het verlenen van bijstand, zichzelf te helpen tamtejszymi lekkernijen en groenten en fruit uit eigen tuin. We waren er voor de tweede keer en elk verblijf meer hebben we het graag.
Bedankt voor een geweldige vakantie huis - appartement goed uitgerust, zeer eerste van de zee. De omgeving is rustig voor een rustige vakantie, geschikt voor families met kinderen. In de omgeving van Trogir, Okrug Donji op super nachtwandelingen. Ik adviseer alle !!!
Toen onze gastgezin Bilic, waren we twee seizoenen en we zullen zeker terug ... elke keer als we vakantie kort omdat er gewoon te genieten van de prachtige zee, zon, rust en zeer dicht bij Trogir en Split als je een nacht of dag uitstapjes. Hier hebben we alles wat we willen. Familie Bilic biedt ons de beste accommodatie (alles is schoon, netjes) en genieten van uitstekende lokale specialiteiten en wijn. Met hen voelen we ons alsof we deel van de familie Bilic als we thuis.
Zeer mooie en rustige plek in een klein dorpje Okrug Donji, in de buurt van het mooie stadje Trogir en vele mogelijkheden om te winkelen en wandelen. Het huis is gelegen aan de zee met een perfecte strand en binnenlandse, die altijd bereid om te helpen en te adviseren. Ik zou aanraden aan iedereen.
Zeer comfortabele accommodatie als een huis. Perfecte rustige plek om te ontspannen. Okrug Donji is een klein, rustig dorp met een winkel en een bar. We waren zeer tevreden.
Het was geweldig. Als u wilt ontspannen aan de drukte en de dagelijkse taken, dit is uw echte adres. Als je iets nodig hebt, de gastheren zijn tot uw dienst. Wij raden!
Live is veel mooier. De locatie is ideaal om te genieten van de dag, zijn er tochten van Kansas City naar Split. Meer en accommodatie is te wensen over, omdat de zuiverheid en de omgeving met de gastheer top-notch, net als de service. We hebben geprobeerd en we zullen elk jaar terug.
Bijna perfecte plek voor iedereen die een pauze van de drukte van een cluster wil
Ondrej, is verheugd om u tevreden bent met onze uslugom.Hvala maken
als iemand wil om te ontspannen in Kroatië door de belangrijkste zee, zon, rust, wijn op het terras met uitzicht op de blauwe, de gastheren het verzorgen van de gasten, de nabijheid van het prachtige Trogir / verbinding met de boot / vis gerechten gegrild op Iwo raden aan het huis van de Bilić .Group vrienden 18-56 jaar
We voelden ons heel goed, we zijn tevreden met alles. De eigenaren zijn aardig. Rustige ligging, het landschap is prachtig, eenvoudig te Trogir plezier bereiken als we verlangen.