Appartementen Kondić -
Krk Omišalj - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 70 per nacht Veli Kijec 9, 51513 , Krk Omišalj
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Eengezinswoning met 4 modern ingerichte APPARTEMENTEN in een rustig dorp Kijec, Omišalj, derde rij naar de zee, het object is 3 minuten lopen naar het strand - zee cc. 90 m, volledig uitgeruste appartementen, airconditioning, satelliet-tv, Wi-Fi internet, parkeren op de binnenplaats, barbecue met zitplaatsen, beddengoed (eenmaal per week). meer schoon, veel groen, kinderspeelplaats in de onmiddellijke nabijheid van de zee 20 meter, een supermarkt 40 meter, restaurant 500 meter, centrum 2 km, waar sprake is van een postkantoor, bank, restaurants, banketbakkers, cafés, kerk en andere culturele bezienswaardigheden. Omišalj is de eerste plaats na het oversteken van de Krk-brug. ze wordt nu betaald als ze op het eiland aankomt, terugkomen van het eiland wordt niet betaald. als je je vakantie in alle rust wilt doorbrengen zonder grote drukte, kom dan naar Omišalj.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 46808 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (47 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanOntbijt inbegrepen Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 46807 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (60 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 46809 A4 Appartement voor vier personen (65 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om de boeking te bevestigen, nemen we de aanbetaling van 100 euro, de rest die u betaalt als u op vakantie bent, aankomsttijd: 12-17 uur, vertrektijd: 7 uur - 9 uur 00 uur. een extra bed kost 10 euro per dag, huisdieren 5 euro per dag verblijfsbelasting inbegrepen in de prijs eindschoonmaak aan het einde: 25 euro

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 80 m
  • Strand 80 m
  • Centrum 2 km
  • winkel 50 m
  • Restaurant 500 m
  • Dokter 2 km
  • Apotheek 2 km
  • Bank 2 km
  • Tankstation 4 km
  • Treinstation 20 km
  • Haven 1.7 km
  • Discotheek 25 km
  • Nationaal Park 60 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

als we bij onze gasten komen, bieden we een welkomstdrankje, Wij bieden de gasten een boottocht van een half uur panorama van onze plaats Omišalj.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Kondić heeft 0 keer bekeken sinds 58843
Vukosava Kondić Aanbieder vanaf 2016
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Tsjechisch
Slowaakse
Sloveens
Russisch
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Kondić
Opmerkingen
K
Erg goed 4/5
Kateřina Česky těšin,
Verbleven in A4+1 , Augustus 2024 | onderzoek

Het appartement is schoon. Kalme en schone zee. Geschikt voor een rustige vakantie zonder drukte.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenMensen met huisdieren
A
Uitstekend! 5/5
Aca Kozarska Dubica,
Verbleven in Appartementen Kondić , Januari 2019 | Schone appartementen, dicht bij de zee, schone zee.

Goed uitgeruste schone appartementen, dicht bij de zee, schone zee, vriendelijke gastheren. Ik raad iedereen die een goede tijd wil hebben om te zwemmen in de heldere zee.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderen
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden