Twee studio-appartementen, elk met een tweepersoonsbed en een extra bed, bevinden zich in Volosko, een rustig deel van Opatija, een voormalig vissersdorpje. Ze liggen op slechts 50 meter van de zee. In de directe omgeving zijn er supermarkten en verschillende van de beste restaurants aan de Opatija Riviera! Studio+1 ID:2710 bestaat uit een kamer met een tweepersoonsbed en een extra bed (een slaapbank), een kitchenette - deel van de kamer, een badkamer (douche/toilet) en een balkon met uitzicht op zee. Studio+1 ID:2711 heeft alles wat Studio+1 ID:2710 heeft, behalve het balkon en uitzicht op zee. In plaats van een balkon heeft Studio Appartement 2 een uitgang naar het terras (zonder zeezicht).
Lees meer Accommodatie eenhedenBETALING: 30% vooraf en de rest contant bij aankomst CHECK IN: vanaf 14.00 uur CHECK OUT: tot 10.00 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting.SAT TV (gebruik inbegrepen in de prijs) AIRCONDITIONING (gebruik inbegrepen in de prijs) Wi-Fi internet (gebruik inbegrepen in de prijs) BEDDENGOED (gebruik inbegrepen in de prijs) HANDDOEKEN: voor de badkamer, niet voor het strand (gebruik inbegrepen in de prijs) ZEEP EN TOILETPAPIER (gebruik inbegrepen in de prijs) KEUKENGEREI: potten en pannen, borden, bestek, theedoeken, olie, azijn, suiker, zout en peper (gebruik inbegrepen in de prijs) FILTERKOFFIEZETAPPARAAT (op aanvraag, gebruik inbegrepen in de prijs) OPENBARE PARKEERPLAATS (200 m van het appartement) REINIGING VAN HET APPARTEMENT (inbegrepen in de prijs) HAARDROGER (gebruik inbegrepen in de prijs) WASSERIJ (op aanvraag - gratis) KINDERwieg (op aanvraag - gratis)
Het appartement is zeer comfortabel en ruim en bevat alles wat u nog meer dan verwacht nodig! De eigenares is erg vriendelijk en beschikbaar wanneer nodig. Parkeren is in de buurt van de appartementen, evenals enkele poort klein en pittoresk dorpje Volosko, waarin je alles wat nodig is toeristen te vinden. De handel in de buurt, restaurants, gebak winkels, cafés en de zee, op slechts enkele minuten lopen van de zolder. Zeker aan te raden!