De appartementen liggen vlakbij de zee in een rustig gedeelte van Pašman, op de eerste rij (5m) van de zee. Aan de voorzijde van het appartement is er een toegang tot de zee via een betonnen trap. Restaurants, winkels en andere stranden bevinden zich op ongeveer 50 - 200 m van het huis (5 - 15 min. lopen).
Lees meer Accommodatie eenhedenReserveringen worden gemaakt door een voorschot van € 100 per gereserveerd appartement te storten op de bankrekening van de eigenaar. Het volledige bedrag dient u contant te betalen bij aankomst in het appartement. De gemiddelde vertrektijd is 10:00 uur en aankomst rond 14:00 uur.
Inlusief niet Toeristenbelasting.Als onderdeel van het aanbod kunt u gratis gebruikmaken van de grill en ligstoelen. Welkomstdrankje is bij de prijs inbegrepen.