Appartementen DADO bevinden zich in het centrum van Podgora. De appartementen A 2 1 en A 6 2 bevinden zich op de eerste verdieping van een gezinswoning. Ze liggen op ongeveer 100 meter afstand van alle evenementen in het centrum van de stad. Ze hebben een prachtig uitzicht op de zee en de omliggende eilanden, zijn voorzien van airconditioning en hebben gratis internet. Alle gasten kunnen parkeren en gebruikmaken van de grill. Het appartement beschikt over AR-certificaten
Lees meer Accommodatie eenhedenWe vragen alle gasten om een voorschot op de bankrekening te storten, en de rest contant als ze op vakantie komen. Het tijdstip van aankomst komt ons overdag op elk moment uit en vertrek is tot 10 uur. Meestal moeten gasten die eerder arriveren wachten tot de appartementen zijn schoongemaakt en klaargemaakt voor nieuwe gasten na het vertrek van de gasten.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Een appartement dat aan alles voldoet, met een zeer vriendelijke en discrete eigenaar! Ik raad al hun appartementen aan. Als we in een appartement verblijven, komen we alleen hier elke keer!