Welkom! Cherry appartementen zijn gelegen in Podstrana, op slechts 10 km van het historische centrum van Split (het paleis van Diocletianus, onder de bescherming van UNESCO) en op 8 km van een kleine Dalmatische stad Omis de rivier Cetina, waar u kunt genieten van wandelen, het besturen van een boot, raften en andere avontuurlijke activiteiten. De bushalte ligt op 100 m van het huis. Kiezel en zandstrand ligt op slechts 50 meter van het huis. De appartementen zijn volledig ingericht en nieuw. Uitrusting: tv, satelliet, airconditioning, gratis Wi-Fi, wasmachine, parking, terras, barbecue, parasols, strandstoelen. Alle appartementen hebben een balkon met uitzicht op de zee. Winkel 100 m, restaurant 200m van het huis, ATM 500m.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetaling: contant, voorschot: 30% van de totale prijs te betalen in overleg met de eigenaar.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Welkomstdrankje, parkeren, parasols en strandstoelen inbegrepen. Voel je vrij om het terras en de barbecue in de voorkant van het huis.
eerst te prijzen gos.Irenu en gos.Marin je bent erg aardig. Het appartement is schoon, mooi, dicht bij de zee en de plaats erg rustig voor een avondwandeling, alles is perfect, dus we waren tevreden. betreft Suzana
Lieve Susan, Dank je wel voor deze mooie woorden. We waren blij om uw gastheer te zijn. Groeten hele gezin. Irena en Marin