De appartementen zijn gelegen in de stad Porat op het eiland Krk, in een rustige omgeving. De appartementen zijn voorzien van airconditioning, Wi-Fi, parkeren op de binnenplaats, grill, TV/Sat!!!gastheren, met een groot terras en een prachtig uitzicht op de zee!!! Aanbeveling voor fietstoerisme in de lente en herfst, en wandelingen als de plek er magisch uitziet. Welkom!!!
Lees meer Accommodatie eenhedenDe aankomsttijd bij de appartementen is na 14.00 uur en de vertrektijd is tot 10.00 uur. Vooruitbetaling van de appartementreservering ter hoogte van 30%, via acceptgiro.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Annulering van de afspraak 60 dagen voor aankomst in de accommodatie, het voorschot wordt niet geretourneerd!!
Alles wat je nodig had was beschikbaar in het appartement, we vonden het zo leuk dat we terugkomen !! Het strand is mooi en er zijn ook restaurants in de buurt (op loopafstand). Ook twee kleine supermarkten zijn op loopafstand! Een grote supermarkt bevindt zich in Malinska.
Beste gasten, bedankt voor uw vriendelijke woorden!!! Ik zou je graag weer zien, we zijn echt blij dat je ervoor hebt gekozen om je vakantie bij ons door te brengen, geweldige gasten!!!! Met vriendelijke groet, Mandica en Žarko!!!
Alles was in orde, bedankt dat je ons thuis hebt laten voelen. We komen er wel. Het strand is dichtbij, het appartement was schoon, alles wat we nodig hadden was voldoende uitgerust. We kregen ook cadeaus als bedankje, dus ik raad het echt aan. Bedankt
Beste gasten, BEDANKT dat u ervoor heeft gekozen om uw vakantie door te brengen in ons appartement GLICINIA!!! Geweldige mensen met geweldige kinderen, dus iedereen zou zulke gasten graag willen hebben!!! Met vriendelijke groet, Mandica en Žarko!!!
Geweldige locatie met uitzicht op zee! Er waren ook geen problemen met de hond (de hond is gratis!). Hospitality Mandica regelde alles... Bedankt!!
BEDANKT, lieve gasten! Zulke geweldige jonge mensen, iedereen zou graag een goede hond willen ontvangen! Met vriendelijke groet, Mandica Apt GLICINIA
We brachten 9 dagen door in de Glicina 2 + 1-app en hebben er echt van genoten. Mevrouw Mandica en meneer Žarko, geweldige mensen en geweldige gastheren, maakten ons verblijf zo aangenaam en dat we ons thuis voelen. De app heeft een mooi terras met een prachtig uitzicht op zee, een kamer en een aparte keuken, dus het is echt ruim en comfortabel. Mevrouw Mandica heeft ons aangenaam verrast met voortreffelijke taarten die onze zondagmiddag opfleuren, en bij vertrek kregen we cadeaus - zelfgemaakte vijgenjam en geurige lavendel, een prachtig gebaar en een mooie herinnering! Het was erg leuk voor ons en we zullen zeker terugkomen! lp, Jachthaven
Volgens de aanbeveling verbleven we in uw appartement en hadden we het helemaal niet mis. Het appartement is groot, met veel lichtinval, mooi uitzicht en dichtbij zee. De gastheren verwelkomden ons met echte gastvrijheid, ze waren altijd vol aandacht voor ons, ook altijd beschikbaar voor wat dan ook, vriendelijk en aardig. Ik beveel deze appartementen en hun speciale gastheren aan
Beste onze gasten, we zijn erg blij dat je je op je gemak voelde en je vakantie tevreden hebt doorgebracht en dat het in je goede herinneringen is gebleven. Echt, we zien je graag nog een keer. Bedankt voor je bezoek en vriendelijke woorden! Met vriendelijke groet, Mandica en Zarko!
Mevrouw Mandica en meneer Zarko zijn echt voortreffelijke, behulpzame en vriendelijke mensen. Niet vinden het appartement, de dame kwam naar me op zoek. Het appartement is ruim, behalve de badkamer die een beetje krap is. Het terras is mooi en groot, maar heeft geen dekking en er zijn geen gordijnen (maar er is een parasol). In de keuken ontbreekt niets, er is zelfs de koffiepot. In de koelkast stond er een zoet huis gemaakt door Signora Mandica op ons te wachten, wat echt goed was met ricotta en druiven, rozijnen. De volgende dag bood hij ons aan van druiven, aardbei zeer goed. Helaas zijn we slechts 2 nachten gebleven. We wensen een goede reis terug gaf hij ons een zelfgemaakte vijgenjam en een zeer geurige lavendelzak. Ik dank de echtgenoten van Skarica voor hun hoffelijkheid en beschikbaarheid! Ik zal zeker terugkomen !!!
We ontdekten per ongeluk de Porat-site op het internet en besloten om het te bezoeken. We waren zeven dagen in Glicinia Appartement voor twee personen. De eigenaren, Zarko en Mandica, zijn zeer vriendelijke en vriendelijke mensen die ons verwelkomden met een drankje en een glas welkomstgesprek en lieten ons de mooiste wensen en cadeaus zien. Voor mijn verjaardag was de gulle Mandica aangenaam verrast door het geschenk, en tijdens ons verblijf met vers geplukte vijgen. Wat accommodatie betreft, zijn we verbaasd over de ruime kamers omdat de foto's er anders en kleiner uitzien, maar we moeten zeggen dat de badkamer groter zou kunnen zijn, omdat we concludeerden dat een van ons lui is, dat het niet gemakkelijk zou zijn om het te gebruiken. We zijn erg blij met het terras waarlangs het hek groeit met een glycineplant, zodat je de indruk hebt dat je in de tuin bent, niet op de eerste verdieping. Er is geen dak op het terras, dus u kunt onder de sterren slapen of ze in stilte observeren. Op deze rustige plek is soms muziek van een afstand hoorbaar. Er zijn twee stranden, een is heel dichtbij en de andere is ongeveer 10 minuten lopen. Daar zijn we verder op uit gegaan vanwege de natuurlijke schaduw onder de dennen. De zee is te dik, net waar dennennaalden of aardbeien in water te vinden zijn. Dit is niet de plek om naartoe te gaan, maar voor een echte vakantie, maar het is een uitstekend punt om het eiland te bezoeken als je wilt. We wilden gewoon een rustige vakantie in de schaduw van dennenbossen, zwemmen en duiken in schoon water, contemplatie onder de sterren en we hebben het. Natuurlijk hebben we ook goede accommodatie die we vanuit het hart aanbevelen. Bedank Zarko en Mandi nogmaals voor alles! Lep groeten uit Andes en Branimira
Onze lieve gasten, Anda en Branimir, bedanken u voor uw vriendelijke woorden. We zijn blij dat u besloten heeft om uw vakantie door te brengen in "onze geweldige familie" en dat u zich goed en uitgerust voelde. Dus zelfvoorzienende en betaalbare gasten zouden het echt altijd fijn vinden om het te zien. Leuke groet en elk goed van Žarka en Mandica!
Sinds 2002 brengen we twee weken elke zomer in Kroatië. Dit jaar, het eiland Krk viel keuzes. We hebben geen spijt van hebben. De blauwe regen appartementen gastvrouw, Mandica. Zeer goede gastvrijheid. Een mooi, vriendelijk, attent, maar niet opdringerig. vier keer kregen we schone handdoeken, theedoeken, tafelkleed in twee weken. Hij verraste ons een geschenk voor de reis naar huis. Het appartement is ruim, schoon, alles wat je nodig hebt terwijl hij op vakantie. Het is een grote koelkast. (Een magnetron zou goed geweest zijn voor ons, omdat we vroeger voeren bevroren voedsel. Ik denk dat het veel energie te besparen.) De bottom line: We voelden ons zeer goed! Ik raad iedereen aan om een verblijf potraban, kies het appartement blauwe regen, u zult er geen spijt van krijgen!
Beste en geëerde gasten, bedankt voor de mooie woorden. We waren een gezin, en we wilden een leuke sfeer hebben. Tot mijn aangename vakantie door te brengen, als we erin slagen zijn we blij. Deze gasten, net als u, eerlijk gezegd, ik wil altijd zien, leuke, lieve, ..... Dank u voor het laten van ons kiezen om uw vakantie door te brengen met ons. groeten, Mandica en ranzig, APP Glicinia
Allereerst hartelijk dank voor uw gastvrijheid. Alles was perfect, ik kan alleen maar aanraden en als volgend jaar is móduunkban wil hier blijven :) Mandica een zeer vriendelijke, attente gastvrijheid en het appartement is veel beter, mooier dan foto's suggereren találhsto pagina. De reus tersszrol een prachtig uitzicht over de zee en de verbazingwekkende grootte van de appartementen. Zeven ging met vier volwassenen en drie kinderen slecht. Toen we binnenkwamen en we waren blij dat we werden rondgeleid en ik dacht dat perfect ontwikkelen hetünknek vervolgens overgebracht naar het andere deel van een appartement dat hij ineens niet meer te begrijpen, omdat de eerste keer was twee aparte kamers met twee aparte badkamers :) Honderd is een woord van het einde van elk aspect perfect voor u! :)
Hallo en dank u, lieve gasten, dank u voor de vriendelijke woorden die je goed en tevreden gevoel, want het is onze oprechte duur en het belangrijkste doel. Twee prachtige familie met de mooie en goede kinderen graag zien, en 2017 jaar. Met vriendelijke groet en Zarko Mandic !!!!!!
Ik ging voor de eerste keer dit jaar is mooie ervaring. De eigenaren zijn vriendelijk aardig gastvrijheid voelt u zich thuis, de plaats is rustig heldere zee toen hij draaide de boot lijkt super quarks om de wonderen van vis en dolfijnen moeten gaan en bezoek het hele eiland te zien, omdat het echt verdient
Geachte Donatella, bedankt voor je reactie, en hopelijk opnieuw uw bezoek! Sincerely Mandic en Zarko!
Ik ben nu vier jaar dat we in dezelfde plaats, omdat de zee en 'geweldig, helder, schoon, mooi en ' als niets minder dan de gastheren. Ik zou het iedereen aanraden.