Appartementen Marko -
Poreč - Istrië

prijs vanaf € 40 per nacht Stancija Vergotini 34b, Poreč

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Apartments Marko ligt in een rustige nederzetting, omgeven door groen en een wijngaard. Ze zijn ideaal voor een rustige familievakantie, een vakantie voor twee, maar ook voor iedereen die wil ontsnappen aan de hectiek van het leven en volledig wil ontspannen. Door de appartementen op authentieke wijze in te richten, brengen wij een vleugje Adriatische Zee in uw vakantie. U kunt uw vakantie compleet maken met een wandeling door de nabijgelegen boswegen of de beroemde Parenzanu-route op de fiets verkennen, die op slechts 0,5 km van de accommodatie ligt. De appartementen bevinden zich op de eerste verdieping van een gezinswoning met een eigen ingang. Alle appartementen zijn nieuw ingericht, hebben led-tv, airconditioning en Wi-Fi. Er is gratis parkeergelegenheid aan de voorzijde van het gebouw. Wij bieden de volgende appartementen aan: Appartement voor 2 personen, Appartement voor 4 personen, Studio-appartement voor 2 personen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 58663 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (50 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Check-in: 15.00 - 22.00 uur Uitchecken: tot 10.00 uur Betaling: 50% van het bedrag op het moment van reservering door betaling op de bankrekening, en de rest contant bij aankomst

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 2 km
  • Strand 2 km
  • Centrum 2 km
  • winkel 1 km
  • Restaurant 1.5 km
  • Dokter 1.5 km
  • Apotheek 1.5 km
  • Bank 1.5 km
  • Postkantoor 1.5 km
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 3 km
  • Vliegveld 60 km
  • Haven 3 km
  • Sportactiviteiten 2 km
  • Discotheek 2 km
  • Casino 2 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Marko heeft 0 keer bekeken sinds 51817
Marko Prgomet Aanbieder vanaf 2018
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Marko
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden