Appartementen Dragica -
Poreč - Istrië

prijs vanaf € 65 per nacht Ladonja15, Varvari, Poreč
Waardering gasten gebaseerd op
5 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Beschrijving van de woning Beschrijving van de unit A1 - Dit appartement bevindt zich bij dezelfde ingang en op dezelfde verdieping als het appartement met 2 slaapkamers, dus het is ideaal als er een groep van tien personen komt. Bij binnenkomst in dit appartement treft u een woonkamer met TV/SAT. Vanuit hier komt u in de tweepersoonskamer en nog een doorloopkamer. De hal leidt rechtstreeks naar de keuken, de badkamer en de derde slaapkamer, die toegang heeft tot het terras. Het appartement is geschikt voor 6 personen. Terrassen: 1 Balkons: 1 Woonkamer met keuken: 1 Slaapkamers: 3 Badkamer: 1 Oppervlakte appartement: 75 m² A2 - Dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping met een aparte ingang. De grote woonkamer met eetkamer en keuken heeft toegang tot een terras op het zuidwesten. Een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een kleine kamer met twee eenpersoonsbedden, evenals twee slaapbanken in de woonkamer, bieden een comfortabel verblijf voor een groter gezin van 4-6 personen, evenals voor jongeren. Terras: 1 Balkons: 1 Woonkamer met keuken: 1 Slaapkamers: 2 Badkamer: 1 Oppervlakte appartement: 85 m² A3 - appartement eveneens op de begane grond met terras. Het beschikt over een driepersoonskamer, een keuken met satelliet-tv en een slaapbank, en een badkamer met douche. Ideaal voor een stel met 2 kleine kinderen. Terras: 1 Woonkamer met keuken: 1 Slaapkamer: 1 Badkamer: 1 Oppervlakte appartement: 35 m² A4 - Het studio-appartement bevindt zich op de begane grond en heeft toegang tot het terras. Het bestaat uit één ruimte met een kitchenette, een slaapbank voor 2 personen, TV/SAT en een badkamer met douche. Ideaal voor een jong stel. Terras: 1 Woonkamer met keuken: 1 Badkamer: 1 Oppervlakte appartement: 24 m2 Voor gasten die langer dan 14 dagen bij ons verblijven, gelden speciale kortingen. Huisdieren zijn toegestaan. In de buurt: strand - kiezel, strand - kiezel- en zandstrand, strand - naaktstrand Voorzieningen in de accommodatie: internet, wifi, pa

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 85 per nacht
ID: 65529 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (85 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 85 per nacht
Prijs vanaf € 85 per nacht
ID: 82263 A5+1 Appartement voor vijf personen + extra bed (65 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 85 per nacht
Prijs vanaf € 65 per nacht
ID: 71853 A2 Appartement voor twee personen (20 m2)
TVSatteliet TVVerwarmingBadkamerGrill Meer details
Prijs vanaf € 65 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om uw reservering definitief te maken, dient u 30% van de volledige prijs vooraf als aanbetaling rechtstreeks aan de accommodatie-eigenaar te betalen. De resterende 70% dient u bij aankomst in de accommodatie te voldoen. VERBLIJF MINDER DAN 3 NACHTEN (30% PRIJSVERHOGING. BORG € 100 per appartement Toeristenbelasting; voor elk appartement per persoon en dag € 2 EINDSCHOONMAAK PER APPARTEMENT: € 70 (SERVICE) Op de laatste dag van het verblijf is de gast verplicht om de accommodatie vóór 10:00 uur te verlaten, om de acceptatie van de volgende gast vanaf 14:00 uur te garanderen. Betaalmethoden: VIA VREEMDE VALUTA ZIRO-REKENING Contant (bij aankomst) Bankoverschrijving (internetbankieren)

Inlusief niet Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

HET VOORUITBETALINGSEISEN WORDEN NIET TERUGBETAALD. DE GAST IS VERPLICHT EEN VOORSCHOT TE BETALEN; BINNEN 2-3 DAGEN OM UW RESERVERING TE BEVESTIGEN. Bedankt.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 2 km
  • Strand 2 km
  • Centrum 2 km
  • winkel 1 km
  • Restaurant 1 km
  • Dokter 1 km
  • Apotheek 2 km
  • Bank 1 km
  • Postkantoor 2 km
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 2 km
  • Treinstation 50 km
  • Vliegveld 50 km
  • Sportactiviteiten 1.5 km
  • Casino 50 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

in Appartementen Dragica! Gasten krijgen -Drankjes: Welkomstkoffie, cappuccino, suiker, aperitief. Sap, water,

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Dragica heeft 0 keer bekeken sinds 40497
Dragica Selimović Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Dragica
Opmerkingen
J
Uitstekend! 5/5
Jelena Beograd,
Verbleven in A3+1 , Juli 2024 | Uitstekend

Uitstekende accommodatie. Aangename gastheren. Alles was te goed! Accommodatie voor elke aanbeveling!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Families met kinderen
D
Uitstekend! 5/5
DG Wrocław,
Verbleven in A5 , Januari 1970 | Wij adviseren

We zijn net klaar met een zeer aangenaam verblijf. Zeer aardige en gastvrije gastheren. Schoon, goed uitgerust appartement. Mogelijkheid om de grill in de tuin te gebruiken. Rustige locatie. Wij adviseren

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenBezichtiging van bezienswaardigheden
Appartementen Dragica!

Heel erg bedankt aan mijn lieve gasten uit Polen van (A4+1) Een geweldige Fam. Bedankt. Hartelijke groeten van mij en mijn Fam.

M
Uitstekend! 5/5
Martina Novska,
Verbleven in A5 , Juli 2023 | Loven

Dit jaar logeerden we bij mevrouw Dragica, een buitengewoon vriendelijke en warme hospita, evenals haar geweldige hospita-dochter voor 10. De accommodatie is buitengewoon mooi, met een modern design, de bedden zijn uitstekend, de ruimte is schoon en netjes, mijn favoriete onderdeel was dat de accommodatie alles heeft... Veel handdoeken, een wasmachine, wat buitengewoon belangrijk was. Uitstekende airconditioning, alles was aangenaam en erg leuk.. We komen graag terug bij de eerste gelegenheid De locatie van het appartement is erg rustig en aangenaam De hospita is geweldig.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met een handicapMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
Appartementen Dragica!

Bedankt aan mijn lieve gasten uit Novska, ze waren erg beschaafd. Pozz..van mij en mijn Fam.

M
Uitstekend! 5/5
Mirkec Poreč,
Verbleven in A4+2 , Februari 2023 | Lof en dank

Appartementen Dragica, ik kan het niet laten om een paar woorden van dank en lof te schrijven. Ik heb vele malen in Dragica-appartementen verbleven, d.w.z. elke keer dat we exposeerden op de Promohotel-beurs. Uitstekende accommodatie in prachtig en luxe ingerichte appartementen, met alles wat u nodig heeft voor een aangenaam, ontspannen en mooi verblijf. Hoewel ik veel en vaak reis, blijft een verblijf in deze appartementen een blijvende en mooie herinnering en kom ik altijd weer terug. Ik moet ook de vriendelijkheid en hartelijkheid van de gastheer benadrukken. Mijn beoordeling is eerlijk gezegd de hoogste. Dankbaar voor de gastheren Mirko Marinkovic Av. V. Holjevac 18 Zagreb

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
Appartementen Dragica!

heel erg bedankt meneer Voor Marinko en zijn vriend op een leuk samenzijn, jullie waren geweldige gasten. Hartelijke groeten van mij en mijn Fam.

S
Uitstekend! 5/5
Sunči Donji Miholjac,
Verbleven in A3+1 , December 2021 | Appartement Dragica - Vakantie

Alle complimenten en warme aanbevelingen voor dit prachtige appartement! We waren voor het tweede jaar te gast en ik zou het appartement net zo willen prijzen als de eigenaren van het appartement! Het appartement is gelegen op een rustige locatie, extra schoon en netjes! We kregen ook een welkomstgeschenk in het appartement! De eigenaren zijn buitengewoon aardig, hartelijk en meegaand! In het appartement werden we allemaal begroet zoals afgesproken! Airconditioning in het appartement, servies, handdoeken, alles was bij de hand! Ik beveel dit prachtige appartement van harte aan iedereen uit de grond van mijn hart aan! Wij hopen van harte op de volgende zomer in het appartement Dragica! De groeten!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
Appartementen Dragica!

het was een geweldige drieledige geweldige Fam. Hartelijk dank. Hartelijke groeten, Fam Selimovic uit Poreč

Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Željko Pag Zubovići, Kroatische eilanden