Appartementen Jasna zijn gevestigd in een gezinswoning met 4 appartementen te huur en nog 2 appartementen waar de eigenaren wonen. Het huis ligt op een rustige locatie in het dorp Vranići, op slechts 2 km van de zee en 3,3 km van het centrum van Poreč. Op slechts een paar honderd meter vinden we een kinderspeelplaats, een winkel, een bakkerij, een restaurant, een taverne, een wasserette en nog veel meer. De plaats is via voet- en fietspaden zeer goed verbonden met de stranden en de zee. Het huis heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten en een omheinde tuin. Elk appartement heeft een aparte ingang.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetalingsomschrijving: - 30% aanbetaling per reservering, verschil op de dag van aankomst bij de gastheer Aankomsttijd: - van 16.00 uur tot 23.00 uur Vertrektijd: - tot 10.00 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringDe appartementen zijn uitstekend. De eigenaar van het appartement, mevrouw Jasna, is erg aardig en meegaand. Alle aanbevelingen.
Jasmina was super aardig en behulpzaam en het appartement was erg mooi en schoon. Alle noodzakelijke dingen (gerechten ed) waren aanwezig en er is een kleine supermarkt en een bakker in de buurt. Poreč is gewoon heerlijk om op vakantie te gaan. In de oude stad kun je 's avonds iets leuks doen en overdag zijn er genoeg stranden om te zwemmen. Wij komen zeker terug
Zeer schone en nette appartementen en zeer vriendelijke mevrouw Jasna. We hebben een geweldige tijd gehad in Poreč. Het appartement waarin we verbleven heeft uitzicht op zee en is functioneel ingericht. We hadden een parkeerplaats en de rest was perfect. Ik geloof dat we weer terug zullen zijn. Ik raad iedereen aan die van plan is naar Poreč te komen.
Een geweldige ervaring voor de afgelopen twee jaar, voornamelijk van eigenaren die zeer vriendelijke, vriendelijke mensen zijn en altijd beschikbaar zijn. De appartementen zijn mooi, perfect netjes, nieuw ingericht en hebben alles wat u nodig heeft voor een mentale en fysieke vakantie en verblijf op de schone en mooie stranden van Istrië. Je eigen huis voelen heeft geen prijs! We komen altijd graag terug! Tot ziens ...
We hadden een geweldige tijd in de rode studio - het was schoon, mooi en gezellig. Het is meestal geschikt voor koppels. Het terras in de schaduw is geweldig. Het huis ligt op ongeveer 5 km van Poreč en van het strand. Het heeft ook een eigen parkeerplaats (in de schaduw). We zouden zeker terugkomen.
De appartementen zijn nieuw, schoon en ruim. Eigenaars zeer vriendelijk en aangename mensen. We weten waar we zullen verblijven wanneer we terug in Porec komen. buitengewoon