Appartementen Lili -
Poreč - Istrië

prijs vanaf € 43 per nacht Vitomira Širole Paje , Poreč

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement Lili is een studio-appartement met een aparte slaapkamer en woonkamer met een slaapbank voor 1 persoon, keuken, badkamer en terras. Appartement Bojan is een nieuw ingericht appartement met 1 slaapkamer, een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een volledig uitgeruste keuken, een badkamer en 2 balkons. Appartement Marisa is een appartement met 2 slaapkamers, een woonkamer met een slaapbank voor 1 persoon, een keuken, een bijkeuken en een balkon. De appartementen hebben SAT-TV en airconditioning. Openbare parkeergelegenheid bevindt zich aan de voorkant van het gebouw.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 43 per nacht
ID: 19405 A3 Appartement voor drie personen (42 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 43 per nacht
Prijs vanaf € 58 per nacht
ID: 67322 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (50 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 58 per nacht
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 66525 A4 Appartement voor vier personen (65 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om te reserveren is het nodig om een voorschot te betalen op een bankrekening. Bij aankomst laten we u het appartement zien en geven u de sleutels. Aankomst is vanaf 14.00 uur en vertrek tot 10.00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 50 m
  • Restaurant 70 m
  • Dokter 800 m
  • Apotheek 500 m
  • Bank 700 m
  • Postkantoor 700 m
  • Tankstation 400 m
  • Busstation 300 m
  • Vliegveld 5 km
  • Haven 500 m
  • Sportactiviteiten 500 m
  • Discotheek 3 km
  • Casino 300 m
  • Nationaal Park 6 km
Soort strand
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

We bieden verschillende soorten excursies aan, zoals een boottocht naar Venetië, een reis naar het Brijuni National Park, Plitvice, een tocht door Istrië, wijnroutes en een vispicknickboot naar het Limkanaal en Rovinj.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Lili heeft 0 keer bekeken sinds 113646
Sendi Ritossa Rabar Aanbieder vanaf 2010
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Lili
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden