Appartementen Nika -
Primošten - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 50 per nacht Plat 25d, Primošten
Waardering gasten gebaseerd op
3 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Comfortabele begane grond van een gezinswoning, die uit 2 afzonderlijke appartementen bestaat. Eén appartement heeft 2 slaapkamers en het andere heeft een slaapbank in de keuken/woonkamer. Elk appartement heeft een eigen volledig uitgeruste keuken en een mooie badkamer met douche. De appartementen hebben toegang tot een groot terras met een zwembad, ligstoelen en buitendouches. Er is een barbecue en een parkeerplaats achter het huis. Mogelijkheid tot gebruik van de garage op aanvraag, en kleine huisdieren op aanvraag. De appartementen zijn modern ingericht en voorzien van alle benodigde apparatuur voor een zorgeloze vakantie. De faciliteit ligt op 10 minuten lopen van het strand en het centrum. De appartementen zijn voorzien van airconditioning, wifi, vaatwasser, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat. In de lobby is er een kleine bibliotheek, evenals een wasmachine en strijkbenodigdheden. Het is mogelijk om de appartementen samen of afzonderlijk te huren.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 78604 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (38 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Inchecken na 16.00 uur, uitchecken tot 10.00 uur. Vooruitbetaling 30% bij bevestiging van de reservering. De eenmalige kosten voor de eindschoonmaak bedragen € 50,- per appartement. Welkom!

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 900 m
  • Strand 900 m
  • Centrum 900 m
  • winkel 400 m
  • Restaurant 900 m
  • Dokter 2 km
  • Apotheek 900 m
  • Bank 900 m
  • Postkantoor 900 m
  • Tankstation 400 m
  • Busstation 900 m
  • Treinstation 26 km
  • Vliegveld 20 km
  • Haven 2 km
  • Sportactiviteiten 900 m
  • Discotheek 2 km
  • Casino 900 m
  • Nationaal Park 35 km
Soort strand
kiezelstenen
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Een welkomstdrankje is bij de prijs inbegrepen. Primošten is ideaal als uitvalsbasis voor het maken van uitstapjes naar de nationale parken Šibenik, Split, Trogir, Krka en Kornati, maar ook voor luieren op het strand of romantische zonsondergangen.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Nika heeft 0 keer bekeken sinds 37561
Sabina Erak Aanbieder vanaf 2015
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Nika
Opmerkingen
M
Uitstekend! 5/5
Mare München ,
Verbleven in Appartementen Nika , Augustus 2018 | buitengewoon

Zeer mooie, vriendelijke en behulpzame gastheren! Geweldige, schone en mooie accommodatie. Het strand is in de buurt, maar we waren nog steeds erg blij met het zwembad, dat was gewoon geweldig als de omgeving! We zouden graag terugkomen!

Reactie vertaald uit het duits - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met huisdieren
Bedankt

Bedankt lieve Marijana. Groeten en tot ziens :)

B
Uitstekend! 5/5
Bill Little Rock,
Verbleven in Appartementen Nika , Mei 2019 | Prachtige plek in een prachtig land met prachtige mensen voor een mooie vakantie!

Eén enkel woord is genoeg - sprakeloos! Alles, ik bedoel alles wat nodig is voor een zo noodzakelijke ontspannen vakantie is hier: alles in huis, voorzieningen voor lichamelijke ontspanning, zwembad voor verfrissing, prachtig uitzicht voor geestelijke ontspanning en de uitrusting voor het verkennen van de omgeving. In het geval er nog iets ontbreekt (niet echt realistisch scenario echter) spreek met de eigenaars - ze zijn er voor jou!

Reactie vertaald uit het engels - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
Bedankt

Beste Bill, heel erg bedankt voor je mooie beoordeling. We hopen je weer te zien. Met vriendelijke groet. Familie Erak

M
Uitstekend! 5/5
Marisol Zagreb,
Verbleven in Appartementen Nika , Mei 2019 | Geweldige accommodaties, prijs de gastheren

Ik zou de gastheren willen bedanken voor hun vriendelijkheid en uitmuntendheid. Huis schoon, meubels en accessoires nieuw, plat bed en comfortabel, en zwembad foutloos. Het is van groot belang voor ons wanneer we op zoek zijn naar een vakantie appartement en bedankt voor het houden van de standaard - voor elke aanbeveling!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
dank

Geachte gasten, bedankt voor je leuke reactie, we kijken ernaar uit je weer te ontmoeten. Grote groet van de familie Erak

Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden