Beste gasten, Wij nodigen u van harte uit in onze familieoase in Primošten, waar wij al meer dan 35 jaar gastvrijheid bieden. Onze appartementen liggen op slechts 120 meter van het strand, waar u 's ochtends kunt genieten van de frisse geur van de zee en de zachte dans van meeuwen. Na het zonnebaden op een van de mooiste Adriatische stranden, kunt u vanaf het terras van het appartement de prachtige zonsondergang en het zeepanorama bewonderen. Overdag heeft u de mogelijkheid om te ontspannen bij de tuingrill en te leven op het ritme dat u kiest. Beveiligde privéparkeerplaats voor het appartement.
Lees meer Accommodatie eenhedenOp de laatste dag van het verblijf is de gast verplicht de accommodatie uiterlijk om 10.00 uur te verlaten, zodat de ontvangst van het volgende vanaf 14.00 uur verzekerd is. Vooruitbetaling: prijs van één nacht. Betalingswijzen: Contant (bij aankomst )
Inlusief wel Toeristenbelasting.Annuleringsvoorwaarden: Vermeld op de reserveringsbevestiging
Ik kan dit prachtige appartement alleen maar aanbevelen. Het is zeer schoon en goed georganiseerd, met een romantische sfeer die perfect is voor koppels. Het adembenemende panoramische uitzicht maakt het verblijf onvergetelijk. De locatie is uitstekend, dicht bij de stranden, restaurants en het oude dorp. Antonella, de gastheer, is erg vriendelijk en warm. Wij kijken nu al uit naar ons volgende bezoek!
Ik raad dit prachtige appartement ten zeerste aan. Het is uitzonderlijk schoon en goed georganiseerd, met een heerlijke ambiance waardoor u zich direct thuis voelt. Het prachtige panoramische uitzicht is een hoogtepunt, waardoor het verblijf echt speciaal is. Het appartement is goed uitgerust, met een wasmachine, grill en handige parkeergelegenheid direct voor de deur. Alles wat u nodig hebt, inclusief winkels en restaurants, is dichtbij. Antonella, de host, is ongelooflijk warm en gastvrij, wat bijdraagt aan de algehele prettige ervaring. We kunnen niet wachten om terug te keren! Warmste aanbevelingen!
We bezoeken de familie Škorić Antonela en Ivica en hun ouders al vele jaren. Primošten is een pittoresk kustplaatsje met een prachtige oude kern (wat vroeger een eiland was). Wij en ons gezin rustten in appartementen voor 4 personen en ze waren zeer goed uitgerust, voorzien van airconditioning, ruim, goed onderhouden, schoon en comfortabel. Er is ook een wasmachine. Je voelt je hier thuis. Het appartement Haus Škorić ligt op een zeer goede locatie, Vanaf hier is alles te voet bereikbaar in een paar minuten, 4 supermarkten, een apotheek, dromerige oude stad, postkantoor, alle stranden, Luka strand, Porat strand, Mala Raduca (kleine baai), Velika Raduca (grote baai), promenade met winkels, Markt voor verse groenten en fruit. Er zijn overdekte parkeerplaatsen beschikbaar op het erf en voor het huis. Vanaf het balkon heb je een prachtig uitzicht op de zee en het oude centrum van Primošten. De grootste club in Dalmatië “Club Aurora” is met de auto in 5 minuten te bereiken, te voet misschien in 15 minuten. Op weg naar Aurora is er een kleine kliniek en een grote supermarkt “Tommy”. Zoals u ziet bieden Antonella en Ivica uitstekende accommodatie en verzorging. Wij bevelen u graag aan en kijken uit naar onze volgende vakantie bij de familie Škorić. Groeten van Patty Michael en familie.
Het appartement is groot, schoon en geurig. Twee badkamers, twee slaapkamers, keuken uitgerust met alles wat je nodig hebt. Vaatwasser, handdoeken en haardroger zijn ook aanwezig. Een groot pluspunt is de wasmachine en stoomvaatwasser die op de gang aanwezig zijn. Antonella en haar familie zijn geweldige mensen, zeer communicatief en behulpzaam. Als iemand erover nadenkt om in de appartementen van Skorić Fanatic te verblijven, hoef je nergens aan te denken, want de plek is geweldig. Dicht bij het strand, winkels, restaurants en bars. Wij komen zeker terug.
Het is geweldig om uw recensie te lezen. We proberen aardig te zijn en het lijkt erop dat we op de goede weg zijn. Welkom geweldige gasten, ik kijk ernaar uit jullie weer te zien! 🩵💙🩵
We brengen onze vakantie al een aantal jaren door in Apartments Skoric Fanatic. Wij zijn altijd blij met ons verblijf. De gastheren zijn geweldige en sociale mensen. De kamers zijn schoon en goed onderhouden, de keuken is volledig uitgerust, een geweldig uitzicht op de zee en Primosten vanaf het balkon, parkeergelegenheid beschikbaar, dicht bij de zee, het centrum van Primosten en winkels. Wij adviseren. Wij komen hier zeker terug. Daria en Kamil
We hebben een geweldige tijd gehad op deze plek! Vriendelijke gastvrijheid, schoon, gerenoveerd appartement! Ruim, comfortabel, perfecte accommodatie voor 4 personen! Wij hebben hier een heerlijke week doorgebracht! Ik raad het van harte aan!
Hartelijk dank voor uw vriendelijke woorden en positieve feedback! Wij zijn blij dat u een fijne tijd bij ons heeft gehad en tevreden bent over het appartement. Wij proberen onze gasten altijd zo goed mogelijk van dienst te zijn en het maakt ons blij dat u er hetzelfde over denkt. Wij hopen dat wij u in de toekomst nogmaals mogen ontvangen. Met vriendelijke groet, Antonella
Ik raad dit appartement ten zeerste aan. Het is erg schoon, de keuken is zeer goed uitgerust. Afstand tot het strand 100 meter. Overal dichtbij. Antonella is een geweldige vrouw, erg behulpzaam en aardig.
Hartelijk dank voor uw vriendelijke woorden en positieve mening! We zijn blij dat het appartement aan uw verwachtingen voldeed en dat u de netheid en de goed uitgeruste keuken op prijs stelde. Ook de nabijheid van het strand en andere voorzieningen zijn belangrijke pluspunten waar onze gasten van genieten. Wij hopen u in de toekomst opnieuw te mogen ontvangen. Met vriendelijke groet, Antonella
We komen al jaren naar Primošten, een prachtig stadje, ideaal voor een perfecte zomervakantie. We keren altijd terug naar de familie Skorić, geweldige gastheren die altijd klaar staan om ons te helpen onze vakantie zo aangenaam mogelijk te maken. Aangezien de nabijheid van het strand voor ons erg belangrijk is, is het slechts een paar minuten verwijderd, evenals de schoonheid van de oude stad, restaurants, winkels, apotheek, enz. De appartementen zijn extreem schoon, ruim, uitgerust met alles wat we nodig hebben en meer. Ik raad het iedereen aan die een vakantie wil doorbrengen in een prachtig klein stadje in het hart van Dalmatië, met geweldige gastheren die ons verblijf zo aangenaam en mooi mogelijk proberen te maken.
Dank je wel uit de grond van mijn hart, lieve Mirna. Wij kunnen niet wachten om u weer te mogen ontvangen! Al het beste!
De appartementen zijn precies zoals beschreven en afgebeeld op de website. Bij aankomst waren we aangenaam verrast hoe nauwkeurig de werkelijkheid overeenkwam met wat we online hadden gezien. De appartementen zijn modern, ruim en bieden alle nodige voorzieningen voor een comfortabel verblijf. De accommodaties waren onberispelijk schoon en netjes. Tijdens ons verblijf was het duidelijk dat er grote zorg wordt besteed aan regelmatig onderhoud. Het was duidelijk dat de eigenaren er hoge prioriteit aan geven dat de gasten zich op hun gemak en veilig voelen. De bedden waren comfortabel en het beddengoed en de handdoeken waren onberispelijk schoon. De gastheren waren uiterst vriendelijk en meegaand. Ze verwelkomden ons met een glimlach bij aankomst en gaven ons nuttige informatie over de stad en de omgeving. Wanneer we een vraag hadden of hulp nodig hadden, waren ze altijd beschikbaar en bereid om te helpen. Hun gastvrijheid was een van de hoogtepunten van ons verblijf. Wat de meeste indruk op ons maakte, was de locatie van de appartementen. Primošten is een pittoresk stadje met prachtige stranden en een prachtige oude binnenstad. Het uitzicht vanuit het appartement op de zee en het omliggende landschap was adembenemend. Het strand ligt op zeer korte afstand, wat erg handig was voor ons. De vredige en rustige omgeving heeft bijgedragen aan onze ontspanning en rust. Wij zouden deze accommodatie zeker aanbevelen aan familie en vrienden. Apartments Skorić Fanatic biedt een uitstekende combinatie van comfort, netheid, vriendelijke sfeer en geweldige locatie. Als u op zoek bent naar een plek voor een onvergetelijke vakantie in Kroatië, dan is dit de perfecte keuze. Bedankt aan de gastheren voor een onvergetelijke vakantie!
Beste Jiri, Wat een prachtige recensie! We zijn blij om te horen dat onze appartementen aan uw verwachtingen voldeden en dat u zich tijdens uw verblijf comfortabel en veilig voelde. Uw complimenten over de netheid, het comfort en de gastvrijheid betekenen veel voor ons. We zijn vooral blij dat u heeft genoten van het uitzicht op zee en het prachtige stadje Primošten, en dat onze locatie heeft bijgedragen aan uw ontspanning. Uw aanbevelingen aan familie en vrienden zijn voor ons de hoogste erkenning. Wij hopen u nogmaals te mogen verwelkomen en u nog een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Met vriendelijke groet, Uw gastgezin Skorić
We komen voor het tweede jaar op rij naar dit appartement en we kunnen alleen maar het beste zeggen. De locatie is uitstekend, binnen 10 minuten lopen of minder zijn er stranden, winkels en het begin van de stad. De gastheer is behulpzaam en vriendelijk, altijd bereid om te helpen. De appartementen zijn schoon en netjes en beschikken over alle accessoires die u nodig heeft voor een aangenaam verblijf
Uitstekende accommodatie, uiterst gedienstige gastheren, schoon, netjes, warme aanbevelingen voor iedereen.
Antonella is een aardige en schattige eigenaresse die ook klaar staat om te helpen. De accommodatie is mooi en schoon, de bedden zijn comfortabel. Het strand is dichtbij en bijna alles is dichtbij. Parkeren in de tuin. We komen terug. Welkom Kovács-familie uit Jászárokszállás.
Zeer mooie plek, prachtig uitzicht vanaf het balkon. Ruime en zeer schone kamers. Zeer goed uitgeruste kitchenettes, oven, magnetron, broodrooster, koffiezetapparaat, gewoon alles wat je hartje begeert.
We houden echt van het appartement van Antonella, omdat het op een paar minuten van zowel de oude stad als de stranden ligt. Volledig uitgerust, voorzien van airconditioning, extreem schoon en vooral: het uitzicht is eersteklas! Last but not least zijn Antonella's de meest zorgvuldige gastheren.
Uitstekende accommodatie met een perfect uitzicht op de oude stad en de zee. Het is schoon, rustig, goed uitgerust met een comfortabel bed en heeft een balkon met een prachtig uitzicht. De airconditioning maakt het verblijf nog aangenamer. De gastheren zijn vriendelijk en behulpzaam, er is parkeergelegenheid beschikbaar en de locatie is perfect, dicht bij zowel het strand als de oude stad. Sterk aanbevolen!
Geweldige locatie, ruim, uitgerust en netjes appartement. De gastheren zijn vriendelijk en behulpzaam. Leuke ervaring en alle aanbevelingen!