Appartementen Sandra -
Rab - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 50 per nacht Palit 404, Rab
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement A 6 2 is een comfortabel appartement met 3 slaapkamers en 4 badkamers. Het ligt in een rustig deel van het eiland, nabij het centrum en het stadsstrand. Niet ver van het appartement ongeveer 150m is er een supermarkt zo dicht bij de appartementen dat je alles hebt. 'S Nachts kun je naar het centrum gaan door langs de zee te wandelen. Parkeren is recht tegenover het appartement en is geschikt voor mensen die niet van de trap houden.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 20922 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (42 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 90 per nacht
ID: 20923 A6+2 AAppartement voor zes personen + twee extra bedden (120 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 90 per nacht
Prijs vanaf € 53 per nacht
ID: 51504 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (36 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 53 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Wij reserveren de reservering nadat de aanbetaling is betaald. Het bedrag van het voorschot is afhankelijk van de duur van het verblijf, niet meer dan 30% van het totale bedrag. De rest wordt bij aankomst contant betaald. De tijd van uw aankomst in het appartement is na 14:00 uur als u het appartement uiterlijk om 10 uur verlaat

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 600 m
  • Strand 600 m
  • Centrum 900 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 800 m
  • Apotheek 800 m
  • Bank 900 m
  • Postkantoor 900 m
  • Tankstation 1.2 km
  • Busstation 900 m
  • Haven 1.2 km
  • Sportactiviteiten 1.1 km
  • Discotheek 1 km
  • Casino 1 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

We bieden de mogelijkheid om groenten uit onze eigen tuin te kopen met een soort fruit en zelfgemaakte wijn, cognac en olijfolie. We regelen ook luchthavenvervoer tegen een meerprijs. .

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Sandra heeft 0 keer bekeken sinds 76403
Sandra Antešić Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Sandra
Opmerkingen
A
Uitstekend! 5/5
Ana Zagreb,
Verbleven in A2+2 , Augustus 2021 | Mooie Rabo

De eerste keer dat we op Rab waren, maar zeker niet de laatste, Rab is prachtig, maar we waren blij met de benadering en gastvrijheid van de gastheren, het appartement is perfect schoon en netjes met alles wat je nodig hebt, terras en prachtige olijfgaard, boomgaard en bloemen zijn een vakantie voor de ziel, en de schaduw is de hele dag, er is geen airconditioning nodig, het verheugde ons vooral, 's avonds ideaal voor een wandeling naar het centrum 10 min, nogmaals bedankt Sandra, vooral op de taart perfect

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustRomantische mensen
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Željko Pag Zubovići, Kroatische eilanden