Relax appartement in de buurt van Opatija ligt op 14 km van de Parel van de Adriatische Zee Opatija. Je kunt de schoonheid van deze schoonheid in 10 minuten ervaren. Het appartement is gelegen in het hart van de Kvarner-baai, zodat u binnen een half uur Crikvenica, Rijeka, Opatija, het eiland Krk en Istrië kunt bereiken. Het luxe ingerichte appartement biedt accommodatie voor 6 personen binnen 100m2 en een terras van 30m2 van waaruit u kunt genieten van het uitzicht op de Kvarner-eilanden. Accommodatie heeft een keuken, eetkamer, woonkamer, twee slaapkamers, badkamer met Finse sauna en een ruim terras met bubbelbad, airconditioning, wifi, parkeerplaats. Als u wilt, kunt u gebruikmaken van de tuinbarbecue en genieten van de ruime, prachtig aangelegde tuin.
Lees meer Accommodatie eenhedenAls u besloten heeft uw vakantie in ons appartement door te brengen, bevestig dan uw reservering per e-mail. Na reservering binnen drie dagen is een aanbetaling van 30% van het totale bedrag vereist. Wanneer we uw aanbetaling ontvangen, wordt uw accommodatie gereserveerd voor uw aankomst. De rest van het bedrag wordt betaald bij aankomst in het appartement. Aankomsttijd van 16.00 tot 22.00 uur Vertrektijd van 08h tot 10h
Inlusief wel Toeristenbelasting.Relax appartement in de buurt van Opatija biedt u onbeperkt gebruik van de Finse sauna en het bubbelbad in het appartement en wordt alleen door u gebruikt. Bij aankomst verwelkomt de gastheer u met een welkomstdrankje en vers fruit (inbegrepen in de prijs). Als u laat in de middag of avond aankomt, bereidt uw gastheer de nodige ingrediënten voor het ontbijt om uw vakantie zo mooi en ontspannend mogelijk te maken. (inbegrepen in de prijs) Tijdens uw verblijf zal ik u graag voorzien van informatie voor uw gewenste excursies, varen, naar het strand gaan, een fiets huren en dergelijke. U hoeft alleen persoonlijke bezittingen mee te nemen met al het andere dat u in uw appartement heeft (beddengoed, handdoeken, haardroger, strijkijzer). Wij bieden was- en strijkservice.