Comfortabele appartementen met airconditioning in Rogoznica, in de wijk Lozica, op 3 minuten lopen van het strand. Beveiligde parkeerplaats. Afstand tot het centrum is ongeveer 1 km. Elk appartement heeft een balkon.
Accommodatie eenhedenIn de regel wordt contant betaald, de aanbetaling is 30%.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Er zijn verschillende toeristische voorzieningen in Rogoznica, van bootverhuur, restaurants tot recreatie- en amusementsfaciliteiten in de Frapa-jachthaven onder het Drakenmeer.
We zitten momenteel in het appartement, we zijn zeer tevreden, alle kamers zijn qua grootte evenredig en ruim, het balkon is heerlijk, in de schaduw, de zon staat in de middag als we aan zee zijn. Het appartement is uitgerust met alles wat nodig is voor een aangenaam verblijf. Het strand ligt op 3 minuten afstand en je kunt kiezen of je een rustiger deel wilt of waar het druk is, schaduw of een grill, op het strand zijn toiletten, kleedhokjes, een café, fastfood, ijs, een busje komt met gebak, maïs, er is een speeltuin voor kinderen..absoluut alles en eindelijk een kristalheldere zee. Het duurt ongeveer 20 minuten om naar de stad te lopen. Tenslotte, niet minder belangrijk, geweldige gastheren, beleefd, discreet... precies zoals het zou moeten zijn. Super!
Geachte heer, Hartelijk dank voor uw geweldige reactie Ivan
Zeer lieve gastheren, aanspreekbaar en meegaand, niet opdringerig. Studio-appartement - netjes en schoon, ruim met alles wat u nodig heeft voor een leuke en aangename vakantie. We komen al een paar jaar terug.
Frano, erg aardig en behulpzaam. Geeft om orde. Kamer erg schoon en netjes. Een kitchenette uitgerust met de basics. Geen wasmachine. Het appartement ligt op ongeveer 400 meter van het strand. Een beetje ver naar de winkel en bakker. We voelden ons daar erg op ons gemak. Ik raad aan.
Frano een erg aardige man, zorgt voor alles, zodat verblijf van de gasten nog aangenamer, schone kamers met klimaat, interneten en televisie, een keuken vol met basic accessoires, je nog meer? Betreft Frano en zijn familie. Jarek
Mooi appartement, heeft alles .. De verhuurder is erg aardige man. We hebben de wijn en vijgen. In een paar minuten bent u op het strand waar zwemmen is comfortabel, zelfs voor kinderen. Rogoznica is een zeer mooie stad, de Marina zijn prachtige boten, is iets om naar te kijken. Van mijn kant helemaal tevreden met de accommodatie en locatie.