Appartementen Marcelina & Bepo -
Rogoznica - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 40 per nacht Ulica Nova 3/10, Rogoznica
Waardering gasten gebaseerd op
3 reacties
Erg goed 4/5

Meer informatie over de verhuurder
Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 60 m
  • Strand 60 m
  • Centrum 700 m
  • winkel 500 m
  • Restaurant 500 m
  • Dokter 700 m
  • Apotheek 500 m
  • Bank 500 m
  • Postkantoor 700 m
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 700 m
  • Vliegveld 27 km
  • Haven 800 m
  • Discotheek 800 m
  • Casino 800 m
  • Nationaal Park 45 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Marcelina & Bepo heeft 0 keer bekeken sinds 28287
Ana Petrić Aanbieder vanaf 2021
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Marcelina & Bepo
Opmerkingen
M
Uitstekend! 5/5
Miki velika gorica,
Verbleven in A2+2 , Augustus 2023 | Aanbevelingen

het appartement was netjes en schoon, degelijk uitgerust, op een goede locatie. De hospita was ook aangenaam en behulpzaam. het was vredig en stil, ideaal voor rust. aanbevelingen

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoBezichtiging van bezienswaardigheden
S
Uitstekend! 5/5
Samra Gračanica ,
Verbleven in A2+2 , Juli 2023 | Rest

Zeer tevreden... Ideaal voor een gezin van vier... Service, accommodatie, alles is geweldig... Tot volgend jaar aBd...

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Families met kinderen
A
Niet tevreden 1/5
Aleksandra Varazdin,
Verbleven in A2+2 , Juli 2022 | Overzicht van de reservering

De reservering van het appartement is gemaakt na een eerder gesprek met de eigenaar en werd betaald na dezelfde aanbetaling van HRK 1.000. Toen we bij het appartement aankwamen, waren we ervan overtuigd dat niet alles precies was zoals op de foto's. Het appartement wordt geadverteerd als A4. Voor iedereen die redelijk is, zou dit betekenen dat er vier bedden zijn.In de advertentie staan twee foto's die de indruk wekken dat er twee slaapkamers zijn met elk twee bedden. Het is echter dezelfde kamer alleen met twee verschillende bedden. Dus waar moet je nog twee mensen plaatsen? Op dat extra bed? Hoe kan het dat iemand adverteert als A4, en daar niet de basisvoorwaarden voor heeft? Daarom zal ik niet verder schrijven over het feit dat mijn oorspronkelijke vraag was of het appartement beschikbaar is voor een gehandicapte persoon? Natuurlijk, als we de accommodatie ter plaatse moesten opgeven en een andere moesten kopen... werd het voorschot niet teruggegeven!!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Laatste advertenties
Appartement Lavici Zagreb, Zagreb en Centraal Kroatië
Appartement BilaLumbrela Brač Supetar, Kroatische eilanden
Kućica uz More Sevid, Regio Split
Appartementen Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatische eilanden