"Helena Apartments" zijn gelegen in de stad Rovanjska in de provincie Zadar, de eerste afrit van de snelweg A1 na het passeren van Sv. Deadline. Het huis ligt dicht bij de zee en het strand, op 3 minuten lopen of 100 meter van de lucht, en biedt onder andere onlangs gerenoveerde accommodatie met gratis WiFi en gratis privéparkeergelegenheid. De ligging is uitstekend, want naast de nabijheid van de zee zijn er ook twee restaurants en twee winkels op ongeveer 50 meter afstand. Elk van de 4 appartementen is geschikt voor 4 personen, en één voor 5. Twee appartementen hebben: slaapkamer, woonkamer, terras, lcd-tv, volledig uitgeruste keuken met koelkast en oven, eigen badkamer met douche, wasmachine en gratis cosmetica. Twee appartementen hebben: twee aparte slaapkamers, woonkamer, terras, lcd-tv, ingerichte keuken met koelkast en oven, eigen badkamer met douche. Eén van de appartementen heeft een sauna in de badkamer. Meer op: www.villahelenarovanjska.com
Lees meer Accommodatie eenhedenHet wordt binnen de faciliteit zelf betaald, onmiddellijk bij aankomst en registratie. Er wordt een voorschot betaald van 10% van het totaalbedrag.
Inlusief wel Toeristenbelasting.In de directe omgeving van Rovanjska bevinden zich diverse nationale parken en diverse natuurparken. Dit zijn allemaal geweldige ideeën voor dagtochten en zeker plaatsen om te bezoeken; 1. Nationaal park Paklenica is met de auto in slechts een paar minuten te bereiken. 2. Het Kornati Nationaal Park is met de auto in minder dan een uur te bereiken. 3. Nationaal park Plitvice ligt op ongeveer anderhalf uur rijden met de auto. 4. Nationaal park Krka ligt op ongeveer anderhalf uur rijden met de auto. 5. Met de auto bereikt u het natuurpark Zrmanja in tien minuten. In Rovanjska bestaat de mogelijkheid tot het huren van een boot of een georganiseerde boottocht naar Zrmanja. Voor al onze gasten is het welkomstdrankje absoluut bij de prijs inbegrepen, een fles "Plavac", de beroemde Kroatische wijn uit Pelješac.