Appartement Raus -
Sabunike - De regio van Zadar

prijs vanaf € 50 per nacht Sabunike V 19, Sabunike
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Erg goed 4/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartement, met een aangelegde tuin en een rustige omgeving. Het is 50 meter naar het centrum van het dorp en 300 meter naar het strand. Het appartement is voorzien van comfortabele bedden, een onlangs gerenoveerde badkamer, satelliet-tv, WI-FI en airconditioning. Het appartement beschikt over een terras met parasol. In de tuin staat ook een tuinhuisje met een grill waar u gebruik van kunt maken.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 15707 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (45 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om de reservering te bevestigen is een aanbetaling van 30% van het bedrag vereist, terwijl de rest bij aankomst wordt betaald. Aankomst is om 13.00 uur en vertrek is om 9.00 uur

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Annuleringsbeleid

Bij annulering van de reservering is de restitutie afhankelijk van het tijdstip van de reservering zelf. Annuleert u meer dan 60 dagen voor aankomst, dan betalen wij het volledige bedrag van de reservering terug. Als u 30-60 dagen vóór de afspraak annuleert, betalen wij 50% van de reservering terug. Annuleert u uw reservering binnen een maand na uw verwachte aankomst, dan houden wij het gehele reserveringsbedrag in.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 300 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 50 m
  • winkel 50 m
  • Restaurant 50 m
  • Apotheek 1.5 km
  • Tankstation 2 km
  • Sportactiviteiten 1 km
  • Discotheek 2 km
  • Nationaal Park 25 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Extra faciliteiten

Gerespecteerde gasten! Om uw gezondheid en veiligheid tijdens uw verblijf in onze faciliteit te garanderen, worden de appartementen na elke gast extra gedesinfecteerd. Tot nu toe hebben we ervoor gezorgd dat de netheid van onze appartementen op het hoogste niveau is, maar de pandemie van het COVID-19-virus heeft ons de reden gegeven om extra moeite te doen om alle voorwerpen en oppervlakken in elk individueel appartement te desinfecteren. Ook vindt u in de appartementen middelen voor persoonlijke handdesinfectie.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Raus heeft 0 keer bekeken sinds 127823
Jure i Damira Eterović Aanbieder vanaf 2012
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Sloveens
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Raus
Opmerkingen
x
Erg goed 4/5
x Mühlau,
Verbleven in Appartement Raus , Mei 2022 | Zeer vriendelijke verhuurder

We waren voor de twaalfde keer in Sabunike en voor het eerst met de familie Eterović sinds onze oude accommodatie was verkocht. Het is ons goed bevallen en we komen graag terug.

Reactie vertaald uit het duits - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met huisdierenBezichtiging van bezienswaardigheden
R
Erg goed 4/5
Radek Praha 4,
Verbleven in Appartement Raus , Juli 2015 | Comfortabele accommodatie en een beetje onconventioneel Kroatië zand ...

Accommodatie was in een aangename gelijkvloers appartement met terras. Keuken apparatuur volledig voldoende ... meer luxe. 1 dubbel bed (in een slaapkamer met een grote kledingkast) + nog een bed (in de grote zaal met een keuken. Area). Foto's van het appartement overeen met de werkelijkheid. Werking WiFi. Voor tv-signaal wegvalt, maar we gaf haar toch te vertrekken, dus ik helemaal niet kijken stoorde ons. Terras met een grote tafel en stoelen. 50 meter van het appartement is een paar winkels met gebak, groenten en fruit, ijs en een minimarkt. In plaats van přebívají plaats Kroaten, dus er is rust. De zee ligt op ongeveer 250 meter afstand van de trap naar de pier of zeer De smalle strand. De grote brede strand ligt op ongeveer 750 meter in de richting van Nin ... dus met kleinere kinderen om te gaan met een kinderwagen of een auto te besturen en om 30 Kn betalen voor het parkeren. We hebben een andere variant gekozen: We reden de auto langs de hoofdweg richting Vir en na 500 meter of 1 kilometer draaide uit op een onverharde weg naar rechts en we waren mooi (hoewel unmanaged) zandstranden waar er waren weinig mensen. Ideaal voor kinderen. Zelfs op 50 meter van het strand, het water is taille diep. Ook erg leuke plek om te windsurfen. Als het waait uit Velebit en daarom kun je rijden op een trio zeilen. Zeer leuke plek voor gezinnen met kinderen en waar zijn vader kunnen om te surfen of kite komen. Accommodatie en de locatie zeker aanraden. Overbrengen zonder problemen en de jonge dame is zeer vriendelijk.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenMensen met een handicap
Laatste advertenties
Appartementen Kapetan Sukošan, De regio van Zadar
Appartement Nora Wine House Split, Regio Split
Appartementen Vera Sveti Filip i Jakov, De regio van Zadar
Appartementen Rupena Krk Klimno, Kroatische eilanden