Appartementen Kolić -
Dugi otok Savar - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 110 per nacht Savar 1, Dugi otok Savar
Waardering gasten gebaseerd op
3 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartementen Kolić in Savar op Dugi otok bevinden zich in de directe omgeving van de zee. Savar is een ideale plek voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden. Wij bieden accommodatie in totaal 3 appartementen met een terras en een prachtig uitzicht op de zee. In een apart rood huis bevindt zich een studio-appartement voor 2 personen, uitgerust voor een aangenaam verblijf. De andere 2 appartementen bevinden zich in het witte huis ernaast. Eén op de eerste verdieping en de andere op zolder. beide appartementen hebben twee slaapkamers, een keuken met eetkamer en een badkamer. Elk appartement in het witte huis biedt comfortabel plaats aan 4 tot 5 personen, en indien nodig kunnen we ook 6 personen huisvesten. Het bijzondere aan onze appartementen is dat ze direct aan zee liggen en het strand direct voor het huis! De tuin beslaat ruim 1000 m2 en is omgeven door pijnbomen, die ons een dikke schaduw geven. Op warme zomerdagen rusten onze gasten uit in een hangmat tussen twee dennenbomen, maar ze kunnen ook genieten op de ligstoelen aan zee of in de schaduw van de dennenbomen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 110 per nacht
ID: 30591 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (60 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 110 per nacht
Prijs vanaf € 110 per nacht
ID: 30592 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (55 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 110 per nacht
Prijs vanaf € 110 per nacht
ID: 30593 Studio Accommodatie voor twee personen (30 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 110 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om de reservering te bevestigen is het noodzakelijk om een aanbetaling te doen, ongeveer 30% van het totaalbedrag. Inchecken: vanaf 16.00 uur. Uitchecken: tot 10.00 uur

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 50 m
  • winkel 4 km
  • Restaurant 4 km
Soort strand
kiezelstenen
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Ligplaats voor de boot op aanvraag. Alle appartementen beschikken over internet (wifi). Huisdieren zijn welkom in de twee grotere appartementen! Onze gasten kunnen kajaks voor 2 personen en SUP-boards huren.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Kolić heeft 0 keer bekeken sinds 94275
Sandra Kolić Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Kolić
Opmerkingen
B
Uitstekend! 5/5
Branimir Zagreb,
Verbleven in A4+2 , Mei 2024 | Alles goed

Netjes, schoon, alles zoals op de foto's. Bedankt Ricardo voor alles!

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenRomantische mensen
M
Uitstekend! 5/5
Mario&Andrea Weißenhorn ,
Verbleven in A4+2 , Juni 2022 | Heerlijke vakantie in het paradijs

De ligging van het appartement is een droom! Direct aan zee, super rustig en je hebt een fantastisch uitzicht vanaf het balkon! De verhuurder woont beneden in het huis stoort je helemaal niet! Super aardig, behulpzaam en af en toe verrast met een BBQ. We hebben echt genoten van onze tijd daar en zouden terug gaan in een hartslag. We waren maar met z'n tweeën in het appartement, stel met kinderen ook oké.. Om te winkelen en uit eten te gaan, moet je naar andere plekken, maar dat weet je van tevoren al.

Reactie vertaald uit het duits - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenRomantische mensen
H
Uitstekend! 5/5
Hanka Gniezno,
Verbleven in A4+2 , Juni 2020 | Feestdagen 2020

Fantastische plek. Kalme stilte zeedolfijnen. PARADIJS. De gastheer geeft om de gasten, een plek voor mensen die van de natuur houden.

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
OuderenRomantische mensen
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik