Appartement Barać -
Sevid - Regio Split

prijs vanaf € 100 per nacht Velika oštrica 11, Sevid

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Volledig uitgerust appartement in het centrum van Sevid. Het appartement bestaat uit een keuken, een badkamer, 3 slaapkamers met balkons met uitzicht op zee, een grote barbecue en een eigen parkeerplaats. De grote grill bevindt zich achter het huis en stoort niemand voor familiefeesten met vrienden tot laat in de nacht!(privacy)! Het appartement heeft twee terrassen! De ene heeft uitzicht op zee, boten en het strand, en de andere op een grote olijfboomgaard die helemaal is aangelegd! Van het appartement naar de zee, het strand is 50 meter en winkels 100 meter. Grotere steden (ROGOZNICA, PRIMOŠTEN, MARINA) zijn ver weg (10-20 km), ongeveer 20-25 minuten rijden van Sevid (appartement). Voor mij de mooiste discotheek van Kroatië, je kunt die schoonheid zien, het is 20-25 km van de appartementen in Sevid. Groetjes van Vice!

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 100 per nacht
ID: 36788 A6+2 AAppartement voor zes personen + twee extra bedden (80 m2)
InternetTVVerwarmingBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 100 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Vooruitbetaling 20% Betaling: bij aankomst (contant) Aankomsttijd: vanaf 12.00 uur Vertrektijd: tot 10.00 uur

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 60 m
  • Strand 60 m
  • Centrum 100 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 9 km
  • Apotheek 5 km
  • Bank 9 km
  • Postkantoor 5 km
  • Tankstation 9 km
  • Busstation 12 km
  • Treinstation 40 km
  • Vliegveld 15 km
  • Haven 4 km
  • Sportactiviteiten 10 km
  • Discotheek 6 km
  • Casino 10 km
  • Nationaal Park 35 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Sevid is een kleine plaats, ideaal voor een gezinsvakantie op elk moment van het jaar, maar ook voor een actieve sportvakantie omdat het ver weg is van het verkeer van auto's en grote schepen en er geen drukte of stress is van grote steden. Zwemmen, hardlopen, wielrennen en mountainbiken is hier een waar genoegen omdat alles zich in de natuur en zonder extra drukte afspeelt. De zee is hier eindeloos schoon en natuurlijk en iedereen die er dichtbij is, kan het zout en al het andere ruiken... (zwemmen, duiken, zonnebaden, hardlopen, fietsen en gewoon kijken) en natuurlijk vissen, wat voor mij de grootste plezier en vakantie (met wal of vanaf een kleine boot)! In de buurt van Sevid is er ook een schelpdier- en viskwekerij (plaats Marina 10 km van Sevid), dus als je niets vangt is het niet ver (betaalbare prijzen) Een klein beetje van VICE!

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartement Barać heeft 0 keer bekeken sinds 43219
Gordana Barać Aanbieder vanaf 2015
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Barać
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Olea Benkovac, De regio van Zadar
Barka Pag, Kroatische eilanden
Vakantiehuis Ljubica Vodice, De regio Sibrenik
Appartementen Vesna Primošten, De regio Sibrenik