Volledig ingerichte appartementen volgens de nieuwe indelingsvoorwaarden. Gelegen in een zachte en rustige baai met een zandstrand. De faciliteit bevindt zich direct naast het strand, ongeveer 5 meter. De faciliteit is een nieuw gebouw gebouwd in 2011. Het centrum van de stad is bereikbaar met de auto of via een wandeling van 30 minuten langs de weg met uitzicht op zee.
Lees meer Accommodatie eenhedenALS JE ZONNESCHERMEN GEBRUIKT EN IN HET BIJZONDER DIE OP BASIS VAN KURKUMA, MOETEN ZE GOED WORDEN GEWASSEN VOORDAT U HANDDOEKEN EN BEDDENGOED GEBRUIKT, OMDAT HET VLEKKEN BLIJVEN DIE MET NIKS WORDEN VERWIJDERD. VERTREK: 10.00 uur; AANKOMST: 14:00 uur Na bevestiging van de reservering door de eigenaar dient 20% van de totale prijs op de bankrekening te worden gestort. De rest wordt contant betaald op de dag van aankomst. LET OP: verschonen van beddengoed (elke 5-7 dagen, afhankelijk van de verblijfsduur), handdoeken (elke 5-7 dagen), eerste middelen voor afwassen en toiletpapier, gebruik van airconditioning, WI FI internet, gebruik van een kinderbedje, barbecue, borduurwerk voor het vaartuig en toeristenbelasting zijn bij de accommodatieprijs inbegrepen. HUISREGELS: Om een aangenaam verblijf te garanderen en mogelijke misverstanden uit te sluiten, verzoeken wij u zich op de hoogte te stellen van de huisregels. Bij het bevestigen van de reservering wordt ervan uitgegaan dat u hiermee bekend bent en ermee instemt en dat u zich er volledig aan zult houden. 1. Het verblijf in het appartement begint om 14.00 uur op de eerste verblijfsdag en eindigt om 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.In geval van annulering van de reservering meer dan een maand voor aankomst, wordt de aanbetaling volledig terugbetaald na ontvangst van de annulering van de reservering van de klant via e-mail.
Naast accommodatie bieden wij een welkomstdrankje. In het dorp kunt u huren: boten, waterfietsen, fietsen, jetski's. EXCURSIES (per bus of eigen auto): Trsteno (arboretrum) - 12 km; MOSTAR - 180 km; MEDJUGORJE - 80 km: het eiland KORČULA - 80 km; Elafitische eilanden (Koločep, Lopud, Šipan, Mljet) en DUBROVNIK op slechts 30 km afstand.
Fenomenale locatie, goddelijke zee, geweldige eigenaren. Over het algemeen is iedereen erg vriendelijk, zelfs de mensen uit het kamp. Het stadje Slano is ook heel schattig en mooi. Ik raad het iedereen aan die van een rustigere plek houdt en aan jonge gezinnen.
Appartementen Kola zijn een van de weinige accommodaties die daadwerkelijk AAN HET STRAND liggen. Het strand is geweldig, zelfs geschikt voor de kleinste kinderen. Het bestaat uit kleine steentjes, waardoor het gebruik van waterschoenen niet nodig is. Er is geen menigte. Apartments Kola is ruim, volledig uitgerust, voorzien van airconditioning en schoon. Het bovenste, grotere appartement heeft een mooi terras met prachtig uitzicht op zee. We waren ook blij met de barbecue in de tuin, die ruim is, met ligstoelen om te genieten van het golvende bos. We willen vooral de uitzonderlijke vriendelijkheid en hartelijkheid van de gastheer benadrukken: hij overtrof absoluut de verwachtingen door op onze behoeften en wensen te reageren. We zullen zeker terugkomen.
Een geweldige plek voor een gezinsvakantie weg van de luide drukte. Het appartement is zeer comfortabel, uitgerust met alles wat je nodig hebt. Kristalheldere zee. Een kiezelstrand, maar nog steeds fijn zand. De gastheren erg behulpzaam.
Drago zal ze ons ste provenli ugodan zador geven. Radujemo se ponovnom susretu
Een droomvakantie op een rustige plek weg van de stad met een strand vlakbij het huis. Prachtige baai, geweldige en behulpzame gastheren. Dank je.
Bedankt dat je onze gasten bent. We zijn blij dat je een aangename vakantie bij ons hebt doorgebracht.
Prachtige baai, geweldige gastheren en geweldige accommodatie! Voor elke aanbeveling voor wie een vakantie en een ontspannen sfeer wil... Het huis ligt aan het strand, het appartement is schoon, netjes en onderhouden ... We hebben het aanbevolen aan vrienden, we hopen volgend jaar in grotere aantallen terug te keren ....
De locatie, het strand, de sfeer, de uitrusting en de gastheren PRACHTIG! Een droomvakantie op een rustige plek weg van de stad, met een bijna privéstrand met ligbedden, parasols en een douche. Een geweldige plek voor uitstapjes naar Dubrovnik, Ston, Elafit eilanden en vele andere plaatsen. Ik raad 5/5 sterren aan!
We zijn blij dat je een fijne en gezellige vakantie hebt gehad. Veel groeten van Sladjenovic. Lidija en Ivo
Als u een schoon en ruim appartement direct aan zee wenst, kan ik u alleen maar aanraden. We hebben hier dit jaar 3 weken doorgebracht en als het aan mij lag, zou ik hier de hele vakantie zijn met de kinderen en de man ... kalm, kleine mensen, aardige eigenaren, dagelijkse zonsondergangen en 's ochtends zwemmen in de zee, nachtelijke sterrenhemel kijken, ijs en diner in de nabije omgeving Stone .. als dit jouw idee van vakantie is, kan ik het alleen maar aanraden.
We zijn blij dat je een fijne en gezellige vakantie hebt gehad en dat je geniet van onze accommodatie, de zee, het zwemmen ... Bedankt voor uw bezoek. Lidija en Ivo
Mooi, schoon appartement. Geen "bagage" naar het strand slepen. Zee, mooi strand. Heel stil ... Misschien een belangrijk feit is dat er op een avond een kamp naast de deur luider is dan andere. Een beetje verwarrend maar oké. Een behulpzame, vriendelijke eigenaar die alles snel regelt. Dus als u buren heeft die alle parasols zoals die van ons overnemen, zal dat u zeker helpen. We komen terug.
We zijn blij dat je een fijne vakantie hebt gehad. Bedankt voor het bezoeken van onze accommodatie Lidija en Ivo
De faciliteit is gelegen aan het strand. De toegang tot de zee is mild, na ongeveer een meter zand. Prachtig uitzicht. Het huis zelf is ideaal gelegen voor iemand die graag bezoekt. Dichtbij Dubrovnik, Mali Ston, Bosnië en Herzegovina. Gastheren erg aardig en behulpzaam. We hebben een zeer goede vakantie doorgebracht. We raden van harte aan voor gezinnen met kinderen en mensen die op zoek zijn naar een comfortabele uitvalsbasis voor uitstapjes.
We zijn blij dat je je comfortabel voelde en goed uitgerust. Bedankt dat je onze gasten bent Lidija en Ivo
De beste plaats ter wereld! Het is het echt waard. Het was geweldig. Heel erg bedankt voor alles. Regards A. Kowalczyk
Bedankt voor de leuke reactie. We zijn blij dat u een aangename vakantie in onze accommodatie hebt doorgebracht. Heel erg bedankt
Weer super vakantie, prachtige omgeving en super huis ....
We zijn blij dat je je comfortabel voelt en een fijne vakantie hebt gehad
Ruim en modern ingericht, schoon appartement. Strand met ligbedden en zee. Een rustige plek voor een echte vakantie.
Dank u voor uw bezoek aan ons appartement en hebben een aangename vakantie
Prachtig uitzicht, een mooi appartement op een paar meter van de zee, allemaal perfect. dank
We zijn blij dat je hier een leuke tijd gehad. Lidija
uitstekende vakantie
Bedankt voor uw bezoek
Comfortabele accommodatie met alle comfort en met uitzicht op de zee. Dit jaar hebben we doorgebracht voor de tweede vakantie. En nogmaals, we willen hier terug te komen.
Dank u Lidija
Mooi, mooi ingericht appartement uitstekende locatie schoon morjo vrede ook erg lekker nog een jaar krijgen
Dankjewel Lidija
Het nemen van een pauze van de dagelijkse drukte, op een prachtig strand met helder water.
Geweldige plek voor vakantie.