Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van een gezinswoning in het centrum van een kleine stad. In 3-5 minuten bereikt u de waterkant, het postkantoor, de bank, de kerk, de doktoren, speeltuinen voor kleine sporten. Het strand begint vanaf de waterkant en strekt zich uit naar links en rechts. Het strand is geschikt voor alle leeftijden. De appartementen hebben een eigen parkeerplaats. Door de nabijheid van andere voorzieningen is een auto doorgaans niet nodig. De appartementen hebben gratis internet, airconditioning en zijn uitgerust met een nieuwe SMART TV.
Lees meer Accommodatie eenhedenU dient bij aankomst te betalen. Voorschot 500 kn. De ideale aankomsttijd is 14 uur en vertrek 9 uur. Als het appartement klaar is, kan de gast eerder binnenkomen.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Bij annulering 7 dagen van tevoren wordt de aanbetaling gerestitueerd. Bij annulering 3 dagen voor 50% restitutie.